wybor okolicy

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

MężczyznaPostNapisane przez Yardley » 2 kwi 2007, 17:18 Re: wybor okolicy

magiera23 napisał(a):Witam

przyjezdżam z chłopakiem do Birminghan 9.04. Znależlismy sobie pokój w Mosely na Tenby road byłabym bardzo wdzięczna za jakąkolwiek opinie na temat tego miejsca własciciel podał cene 50 F za os +100 kaucji napiszcie prosze co o tym myslicie jak jest z dojazdami do centrum , a moze ktos tam mieszka lub mieszkał i podzieli sie wrażeniami :grin: Z góry dziękuje :!:


Mosely nie nalezy do ciekawych miejsc ci..a, smrod i brud. cena 50 od osoby jezeli to jest tygodniowo to za duzo!!!!
Avatar użytkownika
Yardley
Stały Bywalec
 
 
Posty: 367
Wiek: 43
Dołączył: 23 cze 2006, 18:25
Lokalizacja: Yardley
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogunia » 2 kwi 2007, 17:59 Re: wybor okolicy

no coż ja mieszkałam prawie przez rok na mosely i nie zauwazyłam brudu i smrodu (chyba, że na początku jak sie wjeżdża). mieszkaja tam zarówno anglicy i ci..a. Ja osobiście bardzo uwielbiałam ta dzielnice. Z centrum dojedziesz autobusem 50 ok. 20 min w zależności, w której części besziesz mieszkać(bardzo dobry servis). Jest blisko do Cannon hill park - polecam to miejsce.

bogunia
Administrator
 
 
Posty: 548
Wiek: 43
Dołączyła: 16 kwi 2006, 09:27
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Yardley » 2 kwi 2007, 19:25 Re: wybor okolicy

Zalezy kto co lubi :mrgreen: mi nie odpowiada to miejsce
Avatar użytkownika
Yardley
Stały Bywalec
 
 
Posty: 367
Wiek: 43
Dołączył: 23 cze 2006, 18:25
Lokalizacja: Yardley
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez magiera23 » 3 kwi 2007, 07:57 Re: wybor okolicy

Dzieki za odpowiedż
w sumie mieszkanie juz zaklepane (50 od osoby na tydz) , wyjazd sie zbliża wielkimi krokami. jak szukalismy jakiegos pokoju to szczerze mowiąc nie wiedzieliśmy nic o cenach, dzielnicach, warunkach mieszkaniowych... :wink: dzieki takim takim stronom mozna sie doedukować :grin: za co bardzo dziekuje. To miłe , że pomagacie ! tu wszyscy naookoło powtarzają "polak polakowi wilkiem" -cięsze się, żę to nie do końca prawda
I uśmiecham się. I uśmiechnę jutro.
I zmierzam. Drogą dokądś.
Avatar użytkownika
magiera23
Raczkujący
 
 
Posty: 66
Dołączył: 28 mar 2007, 13:17
Reputacja: 14
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez tomik111 » 3 kwi 2007, 20:48 do amcd

hej, ja mieszkam na |Harborne, a dokladnie na granicy Harborne/Quinton. Fakt dzielnica super super super. Polecam. Mozna znalezc cos w rozsdanej cenie. Ja mieszkam z dwoma angolami studentami, domek 3 pokoje plus living r i placimy po 250 plus oplaty za miesiac. Warunki extra. Polecam
Avatar użytkownika
tomik111
Rozeznany
 
 
Posty: 261
Dołączył: 25 sty 2007, 14:12
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez acmd » 5 kwi 2007, 09:42 Re: wybor okolicy

Yardley napisał(a):
magiera23 napisał(a):Witam

przyjezdżam z chłopakiem do Birminghan 9.04. Znależlismy sobie pokój w Mosely na Tenby road byłabym bardzo wdzięczna za jakąkolwiek opinie na temat tego miejsca własciciel podał cene 50 F za os +100 kaucji napiszcie prosze co o tym myslicie jak jest z dojazdami do centrum , a moze ktos tam mieszka lub mieszkał i podzieli sie wrażeniami :grin: Z góry dziękuje :!:


Mosely nie nalezy do ciekawych miejsc ci..a, smrod i brud. cena 50 od osoby jezeli to jest tygodniowo to za duzo!!!!

Hmm.. kilku moich znajomych angoli mieszka na Mosley i twierdza,ze to jest najlepsza okolica w Birmingham. Jest tam duzo fajnych knajpek etc. Jesli terazmialbym sieprzeprowadzac to chyba sprobowalbym tam....
Tesktow o ci..a to szkoda nawet komentowac - za sciana mamy pakistanczykow i maja najbardziej zadbany ogrodek na calej ulicy i nigdy ale to nigdy nie bylo nic slychac/czuc etc...
no ale swoja droga 50 za osobe za pokoj to lekka przesada.... czyli w sumie 100 za pokoj?? Czy macie 2 pokoje - wtedy to jest jak najbardziej ok

acmd
Raczkujący
 
 
Posty: 85
Dołączył: 21 mar 2007, 10:59
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez magiera23 » 5 kwi 2007, 10:32 Re: wybor okolicy

...........co do ceny za pokój to niestety to była cena za os więc wychodziłoby 100 f za tydz, sporo... ale na szczeście na horyzoncie pojawiła sie inna możliwość :grin:
I uśmiecham się. I uśmiechnę jutro.
I zmierzam. Drogą dokądś.
Avatar użytkownika
magiera23
Raczkujący
 
 
Posty: 66
Dołączył: 28 mar 2007, 13:17
Reputacja: 14
Neutralny

KobietaPostNapisane przez efka04 » 2 cze 2007, 09:23 Re: wybor okolicy

Hej!
Razem z dwoma koleżankami przylatujemy 22 czerwca do Birmingham i mamy załatwione mieszkanie w dzielnicy Smethwick. Nie znalazłam żadnych informacji dotyczących jak się tam mieszka i czy jest to w miarę bezpieczna dzielnica..Jeśli ktoś z Was mieszka tam albo wie jak tam jest to proszę o odpowiedź :wink: Nie chcę przeżyć szoku jak tam dojadę hehe :grin: Pozdrawiam! Ewa

efka04
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączyła: 23 sty 2007, 12:01
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Monika_88 » 2 cze 2007, 10:04 Re: wybor okolicy

a wiecie cos na temat DUDLEY ???
Chociaż życie zamyka kolejne drzwi, ja i tak wejde oknem :-P

Monika_88
Rozeznany
 
 
Posty: 134
Wiek: 35
Dołączyła: 4 lut 2007, 11:54
Lokalizacja: Sosnowiec
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Yardley » 2 cze 2007, 12:10 Re: wybor okolicy

z tego co wiem i widzialem to duzo ci..a w Smethwick a w Dudley nigdy nie bylem
Avatar użytkownika
Yardley
Stały Bywalec
 
 
Posty: 367
Wiek: 43
Dołączył: 23 cze 2006, 18:25
Lokalizacja: Yardley
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez efka04 » 3 cze 2007, 18:54 Re: wybor okolicy

Eh czyli jednak Smethwick nie jest zbyt bezpieczną dzielnicą :?: Macie może jakieś wskazówki czego nie robić albo unikać żeby pobyt był miły :?: Z góry dziękuję za odpowiedzi.Pozdrawiam :smile:

efka04
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączyła: 23 sty 2007, 12:01
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 3 cze 2007, 21:10 Re: wybor okolicy

Monika_88 napisał(a):a wiecie cos na temat DUDLEY ???



calkiem calkiem, jesli popatrzysz na lokalizacje od centrum wzdluz broadway jest ladnie, strona w strone brierly hill jest juz syfiasta, jest juz zainfekowane ci***ak, ale tymi troche lepszego sortu (zamozniejszymi), nie wyglada w kazdym badz razie jak inny kontynent. na skali od 1 - 10 dal bym okolo 6, noooo, moze 7. sami mieszkamy w sedgley, to w zasadzie dzielnica dudley, tyle ze troche na polnoc.

pozdr

pe

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez przemek22 » 3 cze 2007, 21:20 Re: wybor okolicy

dla mnie najlepiej jest na oldbury nie ma takiego brudu a pozatym mieszkanie 50 za tydzien to duzo ja mam znajomych co maja cale chaty za 500 4 pokoje i salon i mozna dogadac sie bez depozytu ja mam cala chate dla siebie 2 pokoje salon jadalnia za 400 a mosley nie jest takie zle robilem tam 6 miesiecy i naprawde mi sie tam podobalo mili ludzie

przemek22
Raczkujący
 
 
Posty: 91
Wiek: 39
Dołączył: 27 lut 2007, 13:14
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez derek » 4 cze 2007, 00:08 Re: wybor okolicy

Co powiecie o okolicy Camden Street [City Centre]. Warto tam zamieszkac?? Dzieki za (p)odpowiedz!

derek
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 17 maja 2007, 12:10
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez acmd » 5 cze 2007, 02:51 Re: wybor okolicy

looknalem na mape - i to wychodzi tak na granicy centrum i ladywood (jak ktos byl w ladywood job centre to to jest am niedaleko).
Uczucia mam mieszane - tam w okolicy nad kanlem jest kilka very posh apartamentowcow, w ktorych sam z cheica bym zamieszkal, no i masz wszedzie bliziutko.
Ale z drguiej strony samo Ladywood - czyli w druga strone od centrum - chyba nie jest najbezpieczniejsza dzielnia - takie to na mnie zawsze robilo wrazenie. Choc to jest typowe dla Bham - super wyspasne miejscowki sa o 20 minut na piechote od okolic gdzie diabel mowi dobranoc a klawisz dzien dobry. :???:
Jaki to jest typ nieruchomosci? Jesli nowe budownictwo to powinno byc ok...

acmd
Raczkujący
 
 
Posty: 85
Dołączył: 21 mar 2007, 10:59
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MIESZKANIE