Witam mam pytanie jaki dostawca gazu i prądu

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

PostNapisane przez Guest » 23 sie 2009, 11:50 Witam mam pytanie jaki dostawca gazu i prądu

witam nie długo sie wprowadzam do mojego pierwszego domu i mam prozbe jaki jest najtanszy dostawca gazu i prądu z gory Bóg zapłac

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Nek » 23 sie 2009, 12:47 Re: Witam mam pytanie jaki dostawca gazu i prądu

Nie będe polecał żadnej korporacji....,ale zdecydowanie odradzam N Power.........,są to złodzieje,zakłamańcy i decydenci. "PeAcE dLa pRaWdzIwYch"

Nek
Początkujący
 
 
Posty: 20
Wiek: 40
Dołączył: 28 mar 2009, 13:30
Lokalizacja: już sam nie wiem
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez DD » 23 sie 2009, 20:17 my mamy

w EDF ale wiele znajomych mi osob ma Scottish Power i bardzo zadowoleni sa.

DD
Stały Bywalec
 
 
Posty: 362
Wiek: 49
Dołączył: 29 maja 2006, 08:30
Lokalizacja: Dickens Heath
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez MAXIMO » 24 sie 2009, 19:25 Re: Witam mam pytanie jaki dostawca gazu i prądu

ja mam nPOWER.... ale od nie dawna, dlaczego złodzieje itd? na co powinienem uważac?
Avatar użytkownika
MAXIMO
Początkujący
 
 
Posty: 40
Dołączył: 30 lip 2007, 14:27
Lokalizacja: Z LASU
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Nek » 25 sie 2009, 04:27 Re: Witam mam pytanie jaki dostawca gazu i prądu

w N Power trzeba kontrolować liczniki i od czasu do czasu podawać im ich stan,bo pozniej wychodzą jakies niedociagniecia i pod koniec roku mozna sie niezle wkur... przysyłają rachunek z niedopłata a ta w wiekszosci przypadków jest nie mała,a poza tym za gaz na katre wjezdzają na debet jesli nie ładujesz co tydzien.Wielu odbiorców N Power rezygnuje z ich usług,bo poprostu okradaja ludzi

Nek
Początkujący
 
 
Posty: 20
Wiek: 40
Dołączył: 28 mar 2009, 13:30
Lokalizacja: już sam nie wiem
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez sharemka » 7 wrz 2009, 14:40 Re: Witam mam pytanie jaki dostawca gazu i prądu

Ja mam Scottish Power i bardzo sobie chwale, jesli rachunki placone w terminie daja znizki przy kolejnym...mozna zaoszczedzic do 150 £ rocznie!
Wczesniej mialam 1 bed flat z npower i rachunki byly wieksze od obecnych w 3 bed domu :-)
"Bo meska rzecz, byc daleko a kobieca wiernie czekac..."
Avatar użytkownika
sharemka
Rozeznany
 
 
Posty: 241
Dołączyła: 6 sty 2009, 13:27
Lokalizacja: Hall Green/Bham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez hidalgo4 » 7 wrz 2009, 17:30 Re: Witam mam pytanie jaki dostawca gazu i prądu

radze wejsc na porownywarki sa dosc dobrze uzupelnione wiec na swojej okolicy zawsze mozan znalezc najtanczego dostawce, nie zawsze oplaca sie miec wszytko z jednej firmy ;)
Będą go poznawać nie po jego słowach, a po jego czynach!
Avatar użytkownika
hidalgo4
Stały Bywalec
 
 
Posty: 410
Wiek: 39
Dołączył: 18 sie 2007, 18:01
Lokalizacja: z Piekla rodem
Reputacja: 0
Neutralny

Hej!Mam pytanko odnoscie dostawcy E-ON czy ktos z Was mial od nich prad i gaz i jak to z nimi jest??my mamy z BG i rachunki mamy kosmiczne,pomimio tego,ze nie wlaczalismy jeszcze ani razu ogrzewania.
:arrow: hidalgo4 moglbys podac link na te porownywarke??
Avatar użytkownika
kindzulinaa
Zadomowiony
 
 
Posty: 877
Wiek: 37
Dołączyła: 28 cze 2007, 22:48
Reputacja: 22
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez agg » 9 wrz 2009, 11:54 Re: Witam mam pytanie jaki dostawca gazu i prądu

kindzulina comparethemarket.com :wink:
ale jak sobie tam szukam to mi wychodzi, ze british gas najtanszy :-|
zalezy pewnie czego ile sie uzywa. niedlugo sie przeprowadzam i bede glownie gazu uzywac (zima-ogrzewanie) i tym sie bede bardziej kierowac. na pradzie mozna oszczedzic jakos (zarowki energooszczedne np.), ale nie bede oszczedzac na ogrzwaniu.
takze moze ktos doradzi konkretnie dostawce pod katem gazu?

teraz mam wszystko na prad i karte wiec nie mam porownania. zima ladowalam za Ł100 na miesiac, a latem za Ł30. zadowolna z tego jestem bo przynajmniej klopotow z rachunkami nie mialam :roll:
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez hidalgo4 » 9 wrz 2009, 11:54 Re: Witam mam pytanie jaki dostawca gazu i prądu

wpisz w google: np moneymarket, confused, gocompare mnostwo tego jest
Będą go poznawać nie po jego słowach, a po jego czynach!
Avatar użytkownika
hidalgo4
Stały Bywalec
 
 
Posty: 410
Wiek: 39
Dołączył: 18 sie 2007, 18:01
Lokalizacja: z Piekla rodem
Reputacja: 0
Neutralny

Dzieki Wam :-D
British Gas to dla mnie masakra!Rachunki sa ogromniaste(tym bardziej za gaz).Zaluje,ze sie przenioslam ze Scottish power...No i znow nam pozostalo zmienic dostawce :roll: Jeszcze zostalo mi sprawdzic E-ON.
Avatar użytkownika
kindzulinaa
Zadomowiony
 
 
Posty: 877
Wiek: 37
Dołączyła: 28 cze 2007, 22:48
Reputacja: 22
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez agg » 9 wrz 2009, 18:38 Re: Witam mam pytanie jaki dostawca gazu i prądu

ja juz wiem, ze w nowym domu mam co?? n-power!! :mad:
wiec musze predzikiem znalezc nowego dostawce :!:
to moze jednak scottish power, jakos mnie przekonuja :neutral:
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez hidalgo4 » 10 wrz 2009, 06:11 Re: Witam mam pytanie jaki dostawca gazu i prądu

wszytko co coiekawe zalezy od okolicy, ze wzgledow oplat dodatkowych. najtanczy niby zawsze yl EDF ale jak dochodza oplaty i takie tam to czasdem inne si eoplacaja... 100% nie Npower to sa zlodzieje
Będą go poznawać nie po jego słowach, a po jego czynach!
Avatar użytkownika
hidalgo4
Stały Bywalec
 
 
Posty: 410
Wiek: 39
Dołączył: 18 sie 2007, 18:01
Lokalizacja: z Piekla rodem
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Kitka » 11 wrz 2009, 19:46 Re: Witam mam pytanie jaki dostawca gazu i prądu

Ja mam British gas i jestem bardzo zadowolona. Zwroty ponad 250 funtów mam na gazie i 200 funtów na prądzie a płaciłam 50 za gaz i 35 za prąd miesięcznie. Czek z kasą dostałam za gaz i czekam teraz za prąd :mrgreen: Myśle, że to też zależy od domku czy mieszkania czy jest "szczelne" i ciepło nie ucieka. Ja zmarźluch jestem i naprawdę sobie grzałam solidnie :wink: Żarówki energooszczędne posiadam za to kuchenka na prąd jest.
Avatar użytkownika
Kitka
Zadomowiony
 
 
Posty: 702
Dołączyła: 6 gru 2006, 23:12
Lokalizacja: Birmingham/Sheldon
Reputacja: 41
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez agg » 11 wrz 2009, 20:56 Re: Witam mam pytanie jaki dostawca gazu i prądu

Moze ktos ma podobne wyliczenie jak Kitka? oczywiscie z uwzglednieniem aktualnych stanow licznikow :wink:
ja tam sie nigdy nie zastanawialam czy tanio czy tez nie. byl rachunek i sie placilo :neutral:
ale jak temat powstal to i sie zastanawiac zaczelam :roll:
poki co to rozwazam scottish power, british gas i edf.
edf mielismy przez 2,5 roku, rachunki jak na duzy dom to duze chyba nie byly, za to jak przyszlo wyrownanie to sie przezegnalam lewa noga :evil:

[ Dodano: Pią Wrz 11, 2009 22:03 ]
acha i co porownywarka to pokazuje co innego! :roll:
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MIESZKANIE

cron