Witam mam pytanie jaki dostawca gazu i prądu

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

KobietaPostNapisane przez Kitka » 11 wrz 2009, 21:41 Re: Witam mam pytanie jaki dostawca gazu i prądu

Sama szoku doznalam jak otrzymalam aktualne rachunki i czek :wink: Nie spodziewalam sie takiej niespodzianki :mrgreen: Mysle, ze to tez zasluga dobrego ogrzewania i budynku a nie british gasu :wink: W zimie pol godziny grzania i cieplutko na 2 godz, wiec tak sobie ustawilam i bylo oki :grin:
Avatar użytkownika
Kitka
Zadomowiony
 
 
Posty: 702
Dołączyła: 6 gru 2006, 23:12
Lokalizacja: Birmingham/Sheldon
Reputacja: 41
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez agg » 11 wrz 2009, 22:29 Re: Witam mam pytanie jaki dostawca gazu i prądu

no wlasnie, jak ceny sa podobne to chyba nie robi wiekszej roznicy. bo ktos bedzie grzal non stop najtanszym dostawca i bedzie mial taki sam rachunek jak ten co dogrzewa kilka godzin na dobe tym troche drozszym.
najtanszy w jednostkach jest scottish power, porownywarka pokazuje dla mnie edf, a fakty przekonuja do british gas :roll:
heheh chyba rzuce moneta :-D
thx
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez hidalgo4 » 12 wrz 2009, 12:55 Re: Witam mam pytanie jaki dostawca gazu i prądu

a jak Ci spadnie na brzeżek? to N power :-P
Będą go poznawać nie po jego słowach, a po jego czynach!
Avatar użytkownika
hidalgo4
Stały Bywalec
 
 
Posty: 410
Wiek: 39
Dołączył: 18 sie 2007, 18:01
Lokalizacja: z Piekla rodem
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez komar77 » 14 wrz 2009, 10:57 Re: Witam mam pytanie jaki dostawca gazu i prądu

Witam wszystkich!Moje pytanie w tym wlasnie temacie.Czy slyszal ktos z Was o Utility Warehouse?Proponuja bardzo korzystne ceny na prad i gaz,ale nigdzie nie moge znalezc zadnych opinii na temat tej firmy.Nie widac jej tez w porownywarkach.Myslimy o zmianie dostawcy,bo mamy npower.Moze ktos z Was korzysta z uslug owej Utility Warehouse?
Avatar użytkownika
komar77
Raczkujący
 
 
Posty: 76
Wiek: 46
Dołączyła: 25 mar 2009, 14:24
Lokalizacja: Tyseley/Torun
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez hidalgo4 » 14 wrz 2009, 12:25 Re: Witam mam pytanie jaki dostawca gazu i prądu

szczerze pierwsze slysze na jakim to rejonie?
Będą go poznawać nie po jego słowach, a po jego czynach!
Avatar użytkownika
hidalgo4
Stały Bywalec
 
 
Posty: 410
Wiek: 39
Dołączył: 18 sie 2007, 18:01
Lokalizacja: z Piekla rodem
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Nadijka » 29 paź 2009, 09:39 Re: Witam mam pytanie jaki dostawca gazu i prądu

My mamy utility warehouse od ponad pol roku, nigdzie ich nie znajdziesz bo sie nie reklamuja dlatego tez ceny maja nizsze, ale my nienarzekamy, wszystko jest w porzadku, rachunki dostajemy co miesiac, co jakies 3 miesiace staram sie dawac realny stan licznika i wtedy dostajemy bardzo malutki rachuneczek (bo estimated zwykle wyzej daja) na jakies 15 funtow za prad i gaz. (dom spory 3 sypialnie i 3 pokoje na dole) a srednio placimy za prad i gaz 60 funtow, a korzystamy sporo. Osobiscie polecam

Nadijka
Rozeznany
 
 
Posty: 148
Wiek: 40
Dołączyła: 11 maja 2009, 12:12
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kindzulinaa » 29 paź 2009, 10:47 Re: Witam mam pytanie jaki dostawca gazu i prądu

A ja znalazlam stronke Utility Warehouse oto stronka: https://www.utilitywarehouse.co.uk/home/Energy/
Avatar użytkownika
kindzulinaa
Zadomowiony
 
 
Posty: 877
Wiek: 37
Dołączyła: 28 cze 2007, 22:48
Reputacja: 22
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez agg » 15 lut 2010, 14:51 Re: Witam mam pytanie jaki dostawca gazu i prądu

agg napisał(a):ja juz wiem, ze w nowym domu mam co?? n-power!!
wiec musze predzikiem znalezc nowego dostawce
to moze jednak scottish power, jakos mnie przekonuja


w koncu nie zmienilam dostawcy :wink:
dzis dostalam rachunek kwartalny i (ufff) jakos mnie nie zabil :-P
w sumie najgorsze 3 m-ce pazdziernik-styczen :roll:
i jak tak sobie przegladalam ceny, uwzgledniajac znizki zostane z npower :-D
tylko zmienie taryfe :wink:
podobne koszta mialam w zeszlym roku na flacie, a teraz w domu wiec mi to pasuje :-)
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Czarna123 » 27 cze 2012, 12:53 Dostawca SSE

Witam znacie tego dostawce pradu i gazu SSE .gdyz na poczatku czerwca zmienilismy dom i wlasnie mamy tego dostawce i tak naprawde nie mielismy wyboru zmiany ;/ wiec nie wiem nic na temat tego dostawcy czy sa tani,czy drodzy... wczesniej mielismy scotisch power-troche drodzy ;/ i niewiem jak ten SSE czy tez bedzie drogi...jesli ktos wie prosze o informacje..dzieki z gory

Czarna123
Rozeznany
 
 
Posty: 191
Dołączyła: 31 maja 2012, 17:52
Reputacja: 9
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez rad » 19 lip 2012, 11:58 Re: Witam mam pytanie jaki dostawca gazu i prądu

W poprzednim domu, mieliśmy gaz z BG, prąd z nPower. Po przeprowadzce, dostaliśmy czeki z wyrównaniem. Było ok. W obecnym flacie, wszystko na prąd, dostawcą jest BG. Rachunki koszmarna, prawie jak provident. Na gwałt szukamy tańszego dostawcę, mieliśmy wcześniej nPower, i chyba wrócimy do nich. Obiecali bonusy, jak wrócimy.

rad
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Dołączył: 28 sty 2008, 21:07
Reputacja: 25
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez oconner82 » 24 sie 2012, 23:40 Re: Witam mam pytanie jaki dostawca gazu i prądu

Npower od 7 lat i nie nazekam trzeba sobie tylko umiec dobrac dobra taryfe do tego co uzywasz.

Poprzedni rok mialem tylko prad i bylem na flacie i placac po 80 funtow miesiecznie dostalem 240 funtow zwrotu z nadplaty.

Teraz od stycznia w domku i mam i gaz i prad. Dobralem sobie taryfy do tego co uzywam i place 90 funtow ( 40 prad i 50 gaz ) w styczniu moge wam powiedziec czy dostane cos zwrotu bo dopiero mialem jeden rachunek po zimie i bylem na 0, ale przez 2 miechy zimy mialem bardzo gazochlonne ogrzewanie co mi wcinalo sporo kasy, wiec lepiej moge napisac w styczniu lub lutym.

Patrzcie jakie masz zurzycie KWH i dobierzcie sobie taryfe. Jak uzywacie bardzo duzo wezcie sobie taryfe co ma mala stawke na KWH ale ma dodatkowa oplate np 20 funtow za miech. A jezeli uzywacie mniej to poprostu taryfa moze byc wieksza a oplata 0 np.
Wszystko zalezy od tego co uzywacie i jak gospodarujecie gazem i pradem.

Npower ma tez zniszke 100 funtow za prowadzenie u nich gazu i pradu.
Avatar użytkownika
oconner82
Początkujący
 
 
Posty: 46
Dołączył: 24 maja 2012, 11:58
Reputacja: 1
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MIESZKANIE