Burn tree primary school

Wasze opinie na temat szkół w Birmingham...

KobietaPostNapisane przez TylkoTy » 24 maja 2015, 05:25 Burn tree primary school

Witam. Czy dziecko ktorejs/gos z was chodzi do szkoly BURN TREE PRIMARY SCHOOL TIPTON?? Prosze napiszcie jak tam jest. Slyszalam ze chodzi tam sporo polskich dzieci, moja 5 letnia coreczka od wrzesnia bedzie tam chodzila i chcialam sie dowiedziec jak tam jest.;-)

TylkoTy
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Dołączyła: 12 sie 2014, 23:31
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez rocky1987 » 24 maja 2015, 08:19 Re: Burn tree primary school

Witam, prosze byc spokojna, szkola jest ok;) bardzo przyjazna, nauczyciele spoko. Jest polska Pani nauczycielka, wiec w razie problemow zawsze pomoze . Dzieci sporo polskich, to prawda,w razie czego prosze pytac;)

rocky1987
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączyła: 13 mar 2015, 19:22
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez TylkoTy » 24 maja 2015, 09:16 Re: Burn tree primary school

Dziekuje bardzo za odpowiedz, juz mi troszke lzej na sercu, bo corka nie zna angielskiego i balam sie ze beda problemy z zaklimatyzowaniem. Mam jeszcze takie pytanie, jutro lece do polski na 3 miesiace a w liscie ze szkoly proponowali mi spotkanie z dyrektorem, niestety nie bede miala mozliwosci tam pojsc. Mysli Pani ze jesli napisalabym email do szkoly z prosba o liste potrzebnych rzeczy do szkoly dla corki to mi ja wysla?? I jeszcze jedno, aplikowalam online, czy w zwiazku z tym bede musiala jeszcze cos wypelniac? I czy beda im potrzebne jakies dokumenty??

TylkoTy
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Dołączyła: 12 sie 2014, 23:31
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez TylkoTy » 24 maja 2015, 09:24 Re: Burn tree primary school

Dziekuje za odp. Aplikowalam online i dostalam list z potwoerdzeniem przyjecia corki, musze tam cos wypelnic i odeslac. Czy bede musiala cos jeszcze im dostarczyc??

TylkoTy
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Dołączyła: 12 sie 2014, 23:31
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez rocky1987 » 26 maja 2015, 12:28 Re: Burn tree primary school

Kurcze nie pamietam jak to sie odbywa, wiem ze na tym spotkaniu dostaje sie cala rozpiske, o ktorej rozpoczecie roku i jaka nauczycielka, jaki mndurek itp. Prosze sie przejsc do officu szkoly, na pewno sie wszystkiego pani dowie;)

rocky1987
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączyła: 13 mar 2015, 19:22
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez TylkoTy » 19 sie 2015, 21:00 Re: Burn tree primary school

Witam. Czy wie ktos kiedy jest rozpoczecie roku w Burnt Tree Primary School w Tipton.??

TylkoTy
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Dołączyła: 12 sie 2014, 23:31
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZKOŁY