Przedszkole na Yardley

Wasze opinie na temat szkół w Birmingham...

KobietaPostNapisane przez rere79 » 13 paź 2008, 16:55 Przedszkole na Yardley

Witam!

Mam córke w wieku 2 lat i powoli zaczynam się rozglądać za przedszkolem dla niej. Może się ktoś orientuje jakie są przedszkola na Yardley i jakie mają warunki przyjęć.

Może juz ktoś z Was posłał w tym rejonie dziecko do przedszkola.

Pozdrawiam.

rere79
Początkujący
 
 
Posty: 12
Dołączyła: 6 lis 2007, 12:57
Lokalizacja: Yardley
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Dora 27 » 13 paź 2008, 19:35 Re: Przedszkole na Yardley

Ja pracuje w przedszkolu ale na Sparkhill, nie orientuje sie jakie przedszkola sa na Yardley niestety. Jesli masz jakies pytania, smialo pomoge jak bede w stanie :wink: :wink: .
Avatar użytkownika
Dora 27
Początkujący
 
 
Posty: 27
Dołączyła: 17 paź 2007, 17:05
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kamola » 18 paź 2008, 20:27 Re: Przedszkole na Yardley

Moja coreczka chodzila do przedszkola na Tyseley a jest to calkiem niedaleko Yardley.

W kazdym razie sluze rada.

:-)

kamola
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączyła: 27 lip 2007, 20:05
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez rere79 » 19 paź 2008, 09:54 Re: Przedszkole na Yardley

Dziekuję Wam za odpowiedzi :)

Kamola odrazu przyjeli Twoja córe do tego przedszkola co chciałaś??
I czy jakaś rejonizacja tu obowiązuje :)
I najważniejsze pytanie: czy musiałaś ją oddawać na pełny wymiar godzin?

Dora a u Ciebie jak wygląda rekrutacja dzieciaczków?

rere79
Początkujący
 
 
Posty: 12
Dołączyła: 6 lis 2007, 12:57
Lokalizacja: Yardley
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Dora 27 » 21 paź 2008, 15:47 Re: Przedszkole na Yardley

A u mnie wlasciwie to chyba nie mozna nazwac rekrutacja :wink: :wink: , kto jest chetny aby zapisac swoje dziecko do naszego przedszkola po prostu sie zglasza i rozmawia z nasza menedzerka :wink: . Jesli sa wolne miejsca wtedy dziecko zaczyna uczeszczac do przedszkola w wybranym terminie. Aktualnie niestety teraz nie mamy wolnych miejsc, ale zawsze mozna sie wpisac na waiting list :wink: :wink: . Ostatnio tez musielismy odmowic jednej polskiej dziewczynce, a szkoda bo zawsze mozna sie poczuc bardziej jak u siebie w swoim kraju :-).
Avatar użytkownika
Dora 27
Początkujący
 
 
Posty: 27
Dołączyła: 17 paź 2007, 17:05
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Madzia2805 » 12 cze 2009, 14:11 Re: Przedszkole na Yardley

czesc wam,a czy wie moze ktos czy jest jakies przedszkole na West Bromwich??I gdzie dokladnie,poniewaz niedawno sie wprowadzilismy i jeszcze nic niewiemy,a moze sa tez przedszkola gdzie sa polskie opiekunki??dziekuje za kazda odpowiedz i pozdrawiam :smile:
Magda
Avatar użytkownika
Madzia2805
Początkujący
 
 
Posty: 32
Dołączyła: 11 cze 2009, 17:53
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: -1
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZKOŁY