Szkoła dla dziecka jesteśmy nowi

Wasze opinie na temat szkół w Birmingham...

KobietaPostNapisane przez Plumbum » 7 cze 2014, 11:44 Re: Szkoła dla dziecka jesteśmy nowi

To teraz wiem na czym stoję :) Znajoma mówiła, że ona wysyłała zgłoszenie do councilu, nie do szkoły i że oni szukają miejsca w szkole. Jak to jest?

Plumbum
Początkujący
 
 
Posty: 40
Dołączyła: 19 mar 2014, 11:35
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez madbrain » 9 cze 2014, 07:38 Re: Szkoła dla dziecka jesteśmy nowi

Nie wiem jak to wyglada bez "losowania" admissions bo my korzystalismy z portalu i klepalismy miejsce normalnie. No i portal dziala tak jak pisalem wczesniej.
Mysle ze Counsil napewno moze pomoc w szukaniu szkoly ale to trzeba sie pewnie kontaktowac z nimi telefonicznie. Ale z drugiej strony zawsze mozna probowac na wlasna reke jesli ktos ma takie mozliwosci (czas+znajomosc jezyka na poziomie pozwalajacym na swobodna komunikacje w tym temacie) bo tutaj w szkolach ludzie sa bardzo pomocni i uprzejmi.
''Prawda leży po stronie najbardziej wypasionej'' :D

madbrain
Raczkujący
 
 
Posty: 96
Wiek: 42
Dołączył: 13 maja 2011, 08:45
Lokalizacja: Bartley Green
Reputacja: 12
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Plumbum » 9 cze 2014, 17:08 Re: Szkoła dla dziecka jesteśmy nowi

dzięki za odpowiedz. Czas zaraz bedzie, jezyk tez jest pozostaje wypełnic aplikacje i w droge ;-)

Plumbum
Początkujący
 
 
Posty: 40
Dołączyła: 19 mar 2014, 11:35
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Gina83 » 20 sie 2014, 11:52 Re: Szkoła dla dziecka jesteśmy nowi

Witam wszystkich. Złożyłam aplikację bezpośrednio do danych szkół pod koniec czerwca tego roku, wszędzie mówili o liście oczekującej i że dostanę jeszcze listowne potwierdzenie. Zbliża się koniec sierpnia, nowy rok za pasem a ja nie mam żadnej odpowiedzi, czy moje dziecko jest na jakiejś liście oczekującej, czy się dostało, czy nie. Nie wiem, co powinno się w takiej sytuacji zrobić? Kiedy dowiem się, czy dostaliśmy się do szkoły? A jak nie, to co wtedy?

Gina83
Początkujący
 
 
Posty: 22
Dołączyła: 30 lip 2014, 09:28
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 20 sie 2014, 16:29 Re: Szkoła dla dziecka jesteśmy nowi

Ja na Twoim miejscu zapytał bym w szkołach, w których składałaś aplikacje.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Gina83 » 20 sie 2014, 19:12 Re: Szkoła dla dziecka jesteśmy nowi

Dzięki Adam za odp. Też tak myślałam, tylko teraz szkoły są podobno pozamykane, bo sa wakacje, więc najwczesniej moge isc we wrześniu, a chciałabym wiedzieć coś na ten temat wczesniej.
Pozdrawiam

Gina83
Początkujący
 
 
Posty: 22
Dołączyła: 30 lip 2014, 09:28
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 20 sie 2014, 22:14 Re: Szkoła dla dziecka jesteśmy nowi

Wiesz, nie mam dziecka w wieku szkolnym ale jakos nie wyobrazam sobie zeby szkoly byly pozamykane na glucho przez okres wakacji/wolnego. Ktos chyba powinien byc i przynajmniej mozna sie dowiedziec gdzie/kiedy/u kogo mozna zasiegnac informacji.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZKOŁY