Epilepsja w Wielkiej Brytani

O zdrowiu, waszych doświadczeniach ze służba zdrowia w UK, pomoc w znalezieniu lekarzy...

MężczyznaPostNapisane przez ArturD » 6 gru 2016, 17:16 Re: Epilepsja w Wielkiej Brytani

Nie. Z gory cie szufladkuja. JAk jestes polak to uznaja ze sie nadajesz do prostytucji/sprzatania kibli, zmywak, zapier...na roli itp

Akurat ja cos prezentuje soba i jestem strzasnie przeczulony jak widze ze ktos mysli ze tylko do tego sie nadajemy

Ta twoja kolezanka moze z pierwszej fali gdy anglicy byli idealistami.

Teraz polak = zlodziej, kombinator, sprawdzic papiery, moze deportowac, oni sa od zasuwania a nie korzystania z dobrodziejstw stworzonych do miejscowych lewusow.

Nie wiem w jakim swiecie ty chlopie zyjesz powiedz tej kolezance co jest bez srodkow do zycia i nie wiadomo czy zyje pozostawiona sobie wprost ze nie rozumiesz o co jej chodzi bo jest super tutaj.

Idz i jej to powiedz na zywo. A potem wroc zadowolony tutaj i opowiedz nam wszystkim jak jej dosunales i ja zdemaskowales

ArturD
Raczkujący
 
 
Posty: 69
Dołączył: 6 lis 2016, 11:35
Reputacja: -7
Wyśmiewca

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 9 gru 2016, 18:47 Re: Epilepsja w Wielkiej Brytani

Sorry ale tych bzdur to juz sie czytac nie da. Pan wszystko wiedzacy co niewie tak naprawde nic
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez ArturD » 9 gru 2016, 20:37 Re: Epilepsja w Wielkiej Brytani

malenkagdz napisał(a):Sorry ale tych bzdur to juz sie czytac nie da. Pan wszystko wiedzacy co niewie tak naprawde nic


Pani samotna matka niech sama cos konstruktywnego w takim razie wylozy

ArturD
Raczkujący
 
 
Posty: 69
Dołączył: 6 lis 2016, 11:35
Reputacja: -7
Wyśmiewca

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 10 gru 2016, 15:38 Re: Epilepsja w Wielkiej Brytani

Haha samotna matka ciekawe skad ty te kolejne bzdury wzieles
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 10 gru 2016, 17:12 Re: Epilepsja w Wielkiej Brytani

malenkagdz napisał(a):Haha samotna matka ciekawe skad ty te kolejne bzdury wzieles

Widzisz ile ciekawych rzeczy można się o sobie dowiedzieć od innych :D:D:D
ArturD Jak powtarzałem już wielokrotnie - You Know nothing Jon Snow.
Dajesz dalej, fajnie się ciebie czyta :)

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 10 gru 2016, 17:21 Re: Epilepsja w Wielkiej Brytani

AdamBoltryk napisał(a):
malenkagdz napisał(a):Haha samotna matka ciekawe skad ty te kolejne bzdury wzieles

Widzisz ile ciekawych rzeczy można się o sobie dowiedzieć od innych :D:D:D
ArturD Jak powtarzałem już wielokrotnie - You Know nothing Jon Snow.
Dajesz dalej, fajnie się ciebie czyta :)



bardzo nie dosc ze sie wlasnie dowiedzialam ze jestem matka to jeszcze samotna.




"JAk jestes polak to uznaja ze sie nadajesz do prostytucji/sprzatania kibli, zmywak, zapier...na roli itp" klepanie w klawisze byle klepac



"Akurat ja cos prezentuje soba" no chyba nie wiele...




a co do epilepsji , musi byc zgloszone w miejscu pracy przedewszystkim dla twojego wlasnego bezpieczenstwa ; maly procent osob wie jak atak wyglada i jak reagowac
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez ArturD » 12 gru 2016, 07:06 Re: Epilepsja w Wielkiej Brytani

Adam

chodzi o to, ze zyjac w cieplarnianych warunkach troche jestes oderwany od rzeczywistosci.

Ty jestes tutaj szefem? Administratorem? oderatorem? Moze bys zareagowal jak jakas gowniara wyskakuje do mnie z osobistymi wycieczkami, chyba macie jakis regulamin odnosnie personalnych atakow?

A co do Ciebie choc nie tyle Ciebie.

Z calym szacunkiem., jak to u Grzegorza Brauna :)

Dziewczyna zarejestrwoala sie tutaj, jest/byla sama za granica i miala powazny problem ze zdrowiem, nie wiedziala do kogo sie zwrocic, nikogo nie interesuje ze jest chora, wazne zeby placila za mieszkanie, zapewne u cyganow bez umowy bo chata na benefitach pobieranych

No i z czeego ma zyc - dodaj do tego jak panstwo angielskie traktuje emigrantow mimo ze ci placa tu podatki - rejestrowalem sie i wiem dyskryminacja jest ewidentna - krotszy okres opobierania zasilku i wiele innych 'udogodnien'. A nby mamy wolnby przeplyw osob, rowne traktowanie, Unie Europejska hmmmm...

To sie zarejestrowala i zapytala, taki to troche krzyk rozpaczy co robic bo dochodu nie ma, a koszty gonia. Duzo ludzi jest w takiej sytuacji. Widze, ze nie logowala sie od kilku miesiecy. Potrzebowala konkretnej rady. Doradzil jej ktos konkretnie? Nie widze.

Oczywiscie mogla isc do CAB i tam by ja pokierowali, moze do GP. Ale CAB pracuja wolontariusze z beznadziejnym poziomem wiedzy prawniczej i czesto glupoty wygaduja a GP to moze ja wysle na drzewo. A w tym czasie 1000 Pakistanczykow i Syryjczykow dostanie mieszkania, zasilki

Uwazasz ze to jest sprawiedliwy uklad?

Mi sie to nie podoba i sie wypisalem. Tylko ciagne od panstwa, przynajmniej do momentu az odzyskam co wplacilem w podatkach, tak bedzie moralnie wlasciwie a do tego wykorzystuje zdolnosci


I tego Ci zycze, zdrowia, szczescia, pomyslnosci

Wiecej tylko empatii

ArturD
Raczkujący
 
 
Posty: 69
Dołączył: 6 lis 2016, 11:35
Reputacja: -7
Wyśmiewca

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ZDROWIE