zakażenie dróg moczowych

O zdrowiu, waszych doświadczeniach ze służba zdrowia w UK, pomoc w znalezieniu lekarzy...

KobietaPostNapisane przez virgo » 3 mar 2009, 18:20 zakażenie dróg moczowych

Poszukuję nazw lekarstw dostępnych bez recepty.Czy istnieją tu angielskie odpowiedniki powiedzmy naszego Urosalu?Co stosujecie na to choróbsko?
Las nińas buenas van al paraiso y las malas tienen paraiso en la tierra

virgo
Początkujący
 
 
Posty: 30
Wiek: 43
Dołączyła: 22 sie 2007, 21:27
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Kasiuniaaa86 » 3 mar 2009, 19:50 Re: zakażenie dróg moczowych

tez jestem ciekawa co mozna tutaj kupic bez recepty na ta chorobe,ja uzywam z Polski urosept i pije herbate z pokrzywy ;) mozesz tez robic nasiadowki,czy jak to sie tam nazywa ;)

Kasiuniaaa86
Początkujący
 
 
Posty: 43
Dołączyła: 19 cze 2007, 17:26
Lokalizacja: Tipton
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez yoko » 3 mar 2009, 21:07 Re: zakażenie dróg moczowych

uuuu......przykra dolegliwosc
niestety nie znam zadnych lekow dostepnych tu - mamcia zawsze mi furagin przesylala poleconym.
moge jedynie poradzic 'domowe' sposoby - duuuzo plynow (sok zurawinowy lub zwykla woda z cytrynka (duzo cytrynki), cieple gatki i skarpetki :)do tego nie zaszkodzi picie herbatki rumiankowej, i nasiadowki w ziolach (rumianek, dziurawiec)
ogolnie kiedys mi lekarka w polsce powiedziala ze infekcje te biora sie zarowno z przeziebienia jak i np z niedoboru plynow w organizmie, zwlaszcza tych z witamina C.
'Eighty percent of success is showing up'
WOODY ALLEN
Avatar użytkownika
yoko
Stały Bywalec
 
 
Posty: 413
Wiek: 44
Dołączyła: 18 wrz 2006, 21:50
Lokalizacja: Acocks Green
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kik1976 » 3 mar 2009, 21:26 Re: zakażenie dróg moczowych

a nie mozna poprostu wybrac sie do lekarza? z tym nie ma zabawy, jak zajmie nerki, to bedzie jazda. a tak dadza leki i po klopocie.
Avatar użytkownika
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posty: 970
Dołączyła: 2 wrz 2006, 07:43
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 3 mar 2009, 22:22 Re: zakażenie dróg moczowych

Ja jak mnie dopadlo poszlam do apteki i pani mi cos dala (niewiele pomoglo). W troche zmniejszonych mękach czekalam na urosept z Polski. W miedzyczasie odwiedzilam lekarza ktory przepisal mi jakies rownie bezurzyteczne leki. Cudowny urosept przyniosl ulge juz po pierwszej dawce.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez virgo » 4 mar 2009, 08:54 Re: zakażenie dróg moczowych

Dzieki za rady:) Ogólnie brałam furaginę,niestety zapas przywieziony z Polski się skończył.Czekam na przesyłkę nowej porcji z Polski,a w międzyczasie trzeba sobie radzić samemu.Może macie rację z tą wizytą u lekarza,tym bardziej,że nawet furagina pomaga chwilowo i po tygodniu- dwóch tygodniach przerwy ,choroba wraca mimo,że uważam na siebie i regularnie biorę witaminę C. Luiza ,a jak sie nazywał ten lek polecony przez panią z apteki? Poszłam też do apteki,ale pani powiedziała,że na urinary tract infection są lekarstwa tylko na receptę,może jakbym podała nazwę to pani bardziej zorientowana by była:)
Las nińas buenas van al paraiso y las malas tienen paraiso en la tierra

virgo
Początkujący
 
 
Posty: 30
Wiek: 43
Dołączyła: 22 sie 2007, 21:27
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 4 mar 2009, 09:19 Re: zakażenie dróg moczowych

To bylo urinary costam Niestety nie pamietam. Moze pani w aptece dala mi cos co normalnie wymaga recepty. Nie mam pojecia. Mam jeszcze troche uroseptu w domu. Moze moge ci go jakos dac. Oprocz tego sprobjuj jednak isc do lekarza, mozesz jednak wymagac antybiotyku.
Wyslij mi adres na priva. Wysle pierwsza klasa, powinnas dostac jutro rano.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez virgo » 4 mar 2009, 10:14 Re: zakażenie dróg moczowych

Dziękuję Ci bardzo, ale własnie dostałam przesyłkę z furaginą i urosalem,więc na jakiś czas będzie spokój:)W międzyczasie wybiorę się do lekarza:)Pozdrawiam i dziękuję za wszystkie rady:)
Las nińas buenas van al paraiso y las malas tienen paraiso en la tierra

virgo
Początkujący
 
 
Posty: 30
Wiek: 43
Dołączyła: 22 sie 2007, 21:27
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ZDROWIE