Zostalem wyrzucony na zawsze z forum?

Wasze opinie na temat strony, co waszym zdaniem powinno się na niej jeszcze znaleźć...

MężczyznaPostNapisane przez -eMPe- » 8 mar 2013, 15:36 Zostalem wyrzucony na zawsze z forum?

Witam. Mam nastepujacy problem. Nie moge korzystac z forum na swoim komputerze. Juz jakis czas temu strona przestala ladowac sie w firefoxie, wiec zaczalem zagladac na nia przez chrome. Wczoraj podobnie jak kiedys, zalogowalem sie na forum, napisalem pw i wcisnalem wyslij. Strona sie zawiesila, po odswiezeniu zobaczylem komunikat "zostales na zawsze wyrzucony z forum za zlamanie regulaminu ogloszen". Teraz i w chrome, tak jak i w firefoxie strona sie nie laduje, widze bialy ekran.
Teraz pisze z komorki, w komputerze IP jest takie samo.
Obrazek

-eMPe-
Rozeznany
 
 
Posty: 156
Dołączył: 23 sty 2008, 20:09
Reputacja: 19
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Adam » 8 mar 2013, 16:57 Re: Zostalem wyrzucony na zawsze z forum?

Witam nic nie wskazuje na to aby Twoje konto było zablokowane.
Jeśli możesz wyślij mi wiadomość z komputera na którym nie działa strona korzystając z formularza job.bham.pl/support.php
Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez -eMPe- » 8 mar 2013, 17:06 Re: Zostalem wyrzucony na zawsze z forum?

No właśnie konto nie jest w sumie zablokowane, bo wciąż go używam. Ale za to strona jest. Teraz wszedłem na stronę i zalogowałem się używając komputera, ale tylko dlatego, że w mailu powiadamiającym był bezpośredni link. Jeśli teraz kliknę np FORUM, żeby zobaczyć widok główny, to się zawiesi, będzie biały pusty ekran. Może to wina mojego dostawcy internetu? Korzystam z internetu z komórki na komputerze. Zaraz wyśle wiadomość, albo choć spróbuję, z tego linka.
Obrazek

-eMPe-
Rozeznany
 
 
Posty: 156
Dołączył: 23 sty 2008, 20:09
Reputacja: 19
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mam37 » 8 mar 2013, 18:37 Re: Zostalem wyrzucony na zawsze z forum?

Ja np nie mogę sie zalogować na internecie z trójki też pokazuje mi sie biały ekran a wiem ze i moim znajomym też sie tak robi ale co dziwne mam 4 tel i na 2 wchodze a na dwóch nie czary :))
chciałam powiedziec ze jak wpiszę polonia birmingham i na to klikne nic sie nie pojawia sam bialy ekran

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posty: 493
Dołączyła: 23 sie 2012, 10:54
Reputacja: 45
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Gaba76 » 8 mar 2013, 18:44 Re: Zostalem wyrzucony na zawsze z forum?

pare dni temu mialam dokladnie to samo na moim telefonie ale moj Rafal cos pogrzebal i teraz wszystko dziala poprawnie... z tego co mowil to wyczyscil pliki cookie :roll:
Gaba i czasami Rafii ;)

"Hate something? Change something... Make something better."
Avatar użytkownika
Gaba76
Stały Bywalec
 
 
Posty: 339
Wiek: 47
Dołączyła: 1 wrz 2011, 21:33
Lokalizacja: Tipton
Reputacja: 49
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez mam37 » 8 mar 2013, 21:25 Re: Zostalem wyrzucony na zawsze z forum?

Gaba76, zaraz tam Twój Rafał w moim tez by mógl pogrzebać i co nie co wyczyścić hahah nie bądz samolubna :P

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posty: 493
Dołączyła: 23 sie 2012, 10:54
Reputacja: 45
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Gaba76 » 8 mar 2013, 23:22 Re: Zostalem wyrzucony na zawsze z forum?

mam37, no ale ja przeca jasnowidzem nie jestem :roll: ;)
Gaba i czasami Rafii ;)

"Hate something? Change something... Make something better."
Avatar użytkownika
Gaba76
Stały Bywalec
 
 
Posty: 339
Wiek: 47
Dołączyła: 1 wrz 2011, 21:33
Lokalizacja: Tipton
Reputacja: 49
Pokojowy

PostNapisane przez Guest » 23 mar 2013, 14:34 Re: Zostalem wyrzucony na zawsze z forum?

mam taki sam problem na poczatku nie moglem sie logowac z telefonu, a wyskoczyl mi komunikat zostales wyrzucony z forum za zlamanie regulaminu ogloszen na ipadzie, a pozniej na moim komuterze teraz uzywam kompa znajomych ciekawe jak moj komputer w pracy ale to dopiero sprawdze w poniedzialek.

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez relentless » 23 mar 2013, 21:35 Re: Zostalem wyrzucony na zawsze z forum?

wyczysc cookies i cala historie... moze to pomoze
Planuj tak jakbys mial zyc wiecznie. Dzialaj, jakbys mial umrzec jutro
Avatar użytkownika
relentless
Rozeznany
 
 
Posty: 205
Wiek: 41
Dołączył: 16 kwi 2011, 12:18
Lokalizacja: 52.2000° N, 2.2400° W
Reputacja: 44
Pokojowy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STRONA