Problem z ogłoszeniem!

Wasze opinie na temat strony, co waszym zdaniem powinno się na niej jeszcze znaleźć...

KobietaPostNapisane przez mamuśka twins » 21 wrz 2007, 17:20 Problem z ogłoszeniem!

Naprawde nie znam sie, jak odebrac odpowiedz na ogloszenie. Prosze o podpowiedz! Ogloszenie w dziale o prace. Z gory dzieki. Pozdrawiam.
Ps. Czy to na e-maila przychodzi? bo u mnie w e-mailu nie otwiera sie nic.
Avatar użytkownika
mamuśka twins
Stały Bywalec
 
 
Posty: 369
Wiek: 42
Dołączyła: 19 mar 2007, 19:23
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Adam » 21 wrz 2007, 17:59 Re: Problem z ogłoszeniem!

Witam
Odpowiedzi sa wysylane na email ktory podalas przy rejestracji
Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez mamuśka twins » 21 wrz 2007, 19:11 Re: Problem z ogłoszeniem!

Ok. Dzieki! Szkoda, ze moja poczta nie widzi teresci e-maila. Jeszcze raz dzieki!
Avatar użytkownika
mamuśka twins
Stały Bywalec
 
 
Posty: 369
Wiek: 42
Dołączyła: 19 mar 2007, 19:23
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez nekwan » 28 wrz 2007, 00:59 Re: Problem z ogłoszeniem!

siema

parę dni temu dodałem ogłoszenie pt "Profesjonalne CV w języku angielskim - tanio... " I zostało ono usunięte z powodu niespełnienia zasad regulaminu ( + coś o katalogu firm etc.) W związku z tym chciałbym zadać następujące pytanie - jako że nie prowadzę działalności gosodarczej związanej z tym ogłoszeniem - w jakim dziale umieścić to ogłoszenie, tak, by spełniało ono założenia regulaminu?? jak rozumiem, nie wszystkie ogłoszenia, dotyczące działalności zarobkowej, są płatne, bo w końcu czym różni się ogłoszenie pt. " Sprzedam wagon Marlboro Lights za 35 funtów" , od ogłoszenia pt " Napiszę komus CV za 40 funtów" ??

Pozdrawiam

Bartek
There's a stranger speaks outside my door, Says take what you can from your dreams..

www.nekwan.grono.net
www.last.fm/user/nekwan
http://www.dogstrust.org.uk/sponsor_a_dog/

nekwan
Początkujący
 
 
Posty: 36
Wiek: 41
Dołączył: 15 wrz 2007, 12:46
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Adam » 28 wrz 2007, 04:52 Re: Problem z ogłoszeniem!

witam

Regulamin mowi nie tylko o firmach ale tez o osobach pelniacych jakiekolwiek uslugi. jesli natomiast swiadczysz uslugi a nie nie masz zarejestrowanej dzialalnowci to by znaczylo ze dzialasz nie do konca zgodnie z prawem. W kazdym razie w ogoszeniach nie mozesz sie oglosic. Juz niedlugo bedzie wprowadzony nowy punkt regulaminu ktory bedzie zabranial umieszczania ogloszen sprzedarzy papierosow poniewaz jest to nielegalne.

pozdrawiam
Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez alexandra » 30 lis 2007, 20:49 Re: Problem z ogłoszeniem!

Ale jest dzial ogloszenia... czy to sa ogloszenia tylko dla admina?? :idea:
[you]Podczas przerwy obiadowej siadaj w swoim samochodzie z suszarka do włosów skierowana na przejeżdżające samochody i sprawdzaj czy zwalniają.

alexandra
Rozeznany
 
 
Posty: 123
Dołączyła: 27 lis 2007, 08:15
Lokalizacja: Wrocław
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez maniek0210 » 25 lut 2010, 17:28 Re: Problem z ogłoszeniem!

Czy zlikwidowali darmowe ogłoszenia na stronce Birmingham? :roll:

maniek0210
Początkujący
 
 
Posty: 18
Wiek: 47
Dołączył: 18 paź 2006, 22:50
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez michalm » 17 cze 2010, 08:32 co z ogloszeniami

ja tez jestem ciekawy o co tu chodzi,moja dziewczyna nie moze dodac zadnego ogloszenia chociaz minal juz ponad miesiac,zalozyla sobie drugie konto i tez nie moze,no i byloby jasne ze nie moze bo ma wiecej niz jeno konto ale teraz ja zalozylem sobie konto na tej stronce i dodalem jedno ogloszenie,po paru dniach wykasowalem i chcialem dodac inne ogloszenie i klapa,pojawila sie wiadomosc ze wykorzystalem limit darmowych ogloszen (az jedno) lub mam wiecej niz jedno konto (ja mam tylko jedno) chyba ze bede musial specjalnie dokupic drugi komputer,zeby dodawac trzy ogloszenia miesiecznie,bo moze nie moge z dziewczyna korzystac z jednego,to chyba lekka przesada,myslalem ze ta stronka ma pomagac rodakom a nie utrudniac
mam jeszcze jedna sprawe-jak moja dziewczyna moze wyrejestrowac swoje konta,zeby zostalo jej tylko jedno i zeby tez mogla dodawac ogloszenia?

michalm
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 12 cze 2010, 14:19
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez monika823264 » 11 sie 2010, 08:29 Re: Problem z ogłoszeniem!

Witam, przeszło już 2 miesiące odkąd wysłałam darmowe ogłoszenie i tak nie przyjeło mi bo admin odrazu skasował, i przeszło 2 miesiące i chce dzisiaj dodać pierwsze ogł.darmowe i pisze że zużyłam limit jak to jak ja już od dawna nie wysyłałam ogłoszenia, masakra co sie tutaj dzieje:)

monika823264
Początkujący
 
 
Posty: 27
Dołączyła: 21 mar 2009, 21:48
Reputacja: 0
Neutralny


Powrót do STRONA