Komantowanie Ogloszen

Wasze opinie na temat strony, co waszym zdaniem powinno się na niej jeszcze znaleźć...

MężczyznaPostNapisane przez DjXeed » 11 paź 2010, 09:34 Komantowanie Ogloszen

Przydalaby sie mozliwosc komentowania ogloszen o prace. Wymaganie konta powinno zredukowac spam, ewentualnie akceptacja moderatora calkowicie zalatwi sprawe.

DjXeed
Rozeznany
 
 
Posty: 270
Wiek: 39
Dołączył: 11 sty 2008, 15:56
Lokalizacja: Londyn
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez samotny » 11 paź 2010, 15:05 Re: Komantowanie Ogloszen

W jakiej formie to widzisz te komentowanie, może i przydała by się innowacja ?


Jeżeli chodzi o komentowanie to właśnie do tego służy forum więc jeżeli masz jakieś newsy na temat jakiegoś ogłoszenia to zakładasz nowy temat i dzielisz się spostrzeżeniami lub doświadczeniami z oferentem danego ogłoszenia.

samotny
Rozeznany
 
 
Posty: 242
Dołączył: 21 wrz 2008, 17:17
Reputacja: 29
Pokojowy

PostNapisane przez Guest » 11 paź 2010, 15:26 Re: Komantowanie Ogloszen

ja chyba codziennie bym musial nowe tematy zakladac, takie glupoty ludzi w ogloszeniach wypisuja

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez DjXeed » 11 paź 2010, 22:37 Re: Komantowanie Ogloszen

Wlasnie zauwazylem, ze jeszcze literowke walnalem w tytule. Chodzi jedynie o dzial ogloszen o prace, aby sie podzielic, w cywilizowany sposob spostrzezeniami na temat firmy i ewentualnymi doswiadczeniami.

DjXeed
Rozeznany
 
 
Posty: 270
Wiek: 39
Dołączył: 11 sty 2008, 15:56
Lokalizacja: Londyn
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ulak » 3 gru 2010, 22:51 Re: Komantowanie Ogloszen

A ciekawa jestem czy o oszustach tez nie chcecie wiedziec?....Warto by chyba wprowadzic taka ewidencje prawda?
Urszula

ulak
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Wiek: 12
Dołączyła: 6 cze 2010, 18:42
Lokalizacja: Polska
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez artkor » 3 gru 2010, 23:32 Re: Komantowanie Ogloszen

ulak napisał(a):A ciekawa jestem czy o oszustach tez nie chcecie wiedziec?....Warto by chyba wprowadzic taka ewidencje prawda?


Są odpowiednie instytucje do zgłaszania oszustów. Prowadzenie jakiejkolwiek ewidencji na forum mija się z celem, bo mogą przez to ucierpieć, niewinni pracodawcy. Wszyscy wiemy jacy bywają Polacy najpierw narzekają że nie ma pracy jak coś złapią to podpisują umowę bez czytania (bo np angielskiego nie znają) a potem obrabiają dupę jak to ta i ta agencja oszukuje ludzi. Osobiście znam jedną pannę, która wypisywała niestworzone rzeczy na tym i na innych forach, o jednej agencji i teraz ma sprawę w sądzie o zniesławienie.

artkor
Raczkujący
 
 
Posty: 99
Dołączył: 22 cze 2010, 23:22
Reputacja: 16
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez DjXeed » 17 lis 2011, 20:42 Re: Komantowanie Ogloszen

Przeciez komentarze tez mozna wstawic do wczesniejszej moderacji. Ja jak widze pewne ogloszenia w dziale praca, i widze, kto je wystawia, i ciagle szuka takiego samego osla jak wczesniej mnie na takie samo miejsce, na ktore rowniez ja kiedys poszedlem, to chcialbym sie z ewentualnymi zainteresowanymi podzielic moja wiedza na temat owego pracodawcy, wszystko w granicach kultury osobistej, po prostu pewnie informacje, ktore wczesniej czy pozniej wyjda na jaw, i czego sie wystrzegac.

DjXeed
Rozeznany
 
 
Posty: 270
Wiek: 39
Dołączył: 11 sty 2008, 15:56
Lokalizacja: Londyn
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 18 lis 2011, 12:16 Re: Komantowanie Ogloszen

ulak napisał(a):A ciekawa jestem czy o oszustach tez nie chcecie wiedziec?....Warto by chyba wprowadzic taka ewidencje prawda?


z tego co wiem to ogloszenia sa raczej weryfikowane przed umieszczeniem ich na stronie. wiec o typowe oszustwo raczej bym sie nie bala, praca z tych ogloszen raczej jest, co w danej firmie sie dzieje to juz inna sprawa

Dodano: -- 18 lis 2011, o 11:18 --

DjXeed napisał(a):Ja jak widze pewne ogloszenia w dziale praca, i widze, kto je wystawia, i ciagle szuka takiego samego osla jak wczesniej mnie na takie samo miejsce, na ktore rowniez ja kiedys poszedlem, to chcialbym sie z ewentualnymi zainteresowanymi podzielic moja wiedza na temat owego pracodawcy,


to sie podziel tu i teraz :) my tez bedziemy szukac zaraz pracy, wiec fajnie by bylo nie trafic na to co TY ::stop::
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STRONA