Zbieranie Podpisów za powstaniem konsulatu w birmingham

Możecie zaproponować jakieś forum, opinie, zmiany...
Witam miesiąc temu złożyłem podpis za powstaniem konsulatu w Birmingham teraz otrzymałem list z wezwaniem do zapłaty 100£ za przedmiot którego nigdy nie widziałem na oczy dzwoniłem tam i twierdza ze trzeba to zapłacić i koniec nic ich nie interesuje ze nic o tym nie wiem.Dowiedziałem sie ze istnieje Grupa oszustów którzy przejmują podpisy z adresami zamieszkania i z Pesel osób które podpisują sie za konsulem w birmingham i to wykorzystują to przekrętów i cieszko sie będzie z tego wywinąć bo sprawa w sadzie kosztuje więcej niż to warte i będzie trzeba zapłacić. Czy może ktoś mi powiedzieć czy coś słyszeliście o takiej grupie i czy muszę to płacić? I ilu z was miało taki przypadek? Bo moim znajomym którzy podpisali tez przyszło do zapłaty. Z góry Dzięki za pomoc .

pulpet1
Początkujący
 
 
Posty: 14
Dołączył: 5 mar 2014, 14:57
Reputacja: 5
Neutralny

Witam przylaczam sie do Pytania ja mam ten sam problem :( niestety prawdopodobnie będę musiala zapłacić
nigdy wiecej Podpisow!!!!!

Nikolka0104
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 12 sie 2015, 11:07
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Alzak » 10 lut 2016, 22:06

Za co Ci przyszło do zapłaty?

Jeżeli nie ty kupowałes/składałes zamówienie to za co chcesz płacić? To nie ty musisz iść do sądu udowadniać swoją niewinność tylko firma która chce ściągnąć z ciebie pieniądze będzie musiała Ciebie podać do sądu żeby ściągnąć należność po wcześniejszym udowodnieniu że to Ty jesteś im winien pieniądze, bo to Ty jesteś strona która zobowiązała się "kontraktowo" do uiszczenia zapłaty za dobro lub usługę.

To że ktoś ma twoje dane i się nimi posługuje do wyłudzenia nie znaczy że ty musisz oddawać jakiekolwiek pieniądze, pierwszy krok to policja i zgłoszenie "identity theft" dostaniesz "case number" I to jest twoje koło ratunkowe.
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posty: 620
Dołączył: 11 lip 2010, 06:48
Reputacja: 55
Poczciwy

Dokładnie na Policje bo ktoś cię straszy sądem abyś tylko wpłacił kasę na podany rachunek,a okaże się że żadna taka firma nie istnieje a jest to konto prywatne i osoby które wpłacą napchają czyjąś kieszeń.Kiedyś już taki wałek był w uk gość dorwał dane i w ten sam sposób wysyłał do ludzi pisma wydrukowane w domu na drukarce i czekał na jeleni którzy mu wpłacą kasę ale wreszcie ktoś to zgłosił na policje.
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do FORUM