Royla Mail jak odzyskac przesylki

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez sweetheart19 » 22 sty 2012, 19:43 Royla Mail jak odzyskac przesylki

Mam problem. Kupilam przez ebay pare ciuchow, placilam przez Paypal. Zapomnialam, ze moje konto w paypalu jest zarejestrowane na moj stary adres , sprawdzilam w royalmail ze moja paczka zostala wyslana ale nie ma potwierdzenia odbieru. Nie mam kontaku z ludzmi ktorzy mieszkaja pod strym adresem bylam tam ale niestety nikogo nie zastalam. Czy wie ktos moze co moge z tym zrobic?? Czy powinnam sie wybrac na poczte i dowiedziec sie co stalo sie z paczka czy skontaktowac sie z royal mail ? Czy jesli paczka jest na moje nazwisko kots inny moze ja odebrac, chodzi mi o to czy ci ludzie moga podpisac odbiur i miec moja paczke czy to jest gdzie na poczcie. nie mam pojecia, pierwszy raz robilam zakupy przez ebay.

sweetheart19
Początkujący
 
 
Posty: 19
Dołączyła: 14 lis 2011, 15:30
Reputacja: -5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 22 sty 2012, 20:53 Re: Royla Mail jak odzyskac przesylki

sweetheart19, powinnas zadzwonic do royal mail , albo isc na poczte i sie dowiedziec, jesli to byly paczki za podpisem to nikt ich nie mial prawa odebrac, ale jesli to byly male paczki to prawdopodobnie listonosz je wsunal razem z listami...

Dodano: -- 22 sty 2012, o 20:54 --

Aha i jesli cos kupujesz i zza to placisz to tam masz potwierdzenie adresu wysylki, wiec powinnas widziec to przy zaplacie...;)
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez bongorno » 22 sty 2012, 22:49 Re: Royla Mail jak odzyskac przesylki

Z tym to różnie bywa, nie raz mi się zdarzało odebrać przesyłkę od listonosza , i podpisać za odbiorce . Nikt się nie bawi w sprawdzanie czegokolwiek. Co innego jak się odbiera w royal mailu.

bongorno
Rozeznany
 
 
Posty: 266
Dołączył: 11 sie 2010, 01:08
Reputacja: 30
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez ona79 » 23 sty 2012, 01:56 Re: Royla Mail jak odzyskac przesylki

Paczki,które są małe i nie potrzebują podpisu odbioru listonosz wrzuca do skrzynki.Na te które,potrzebuje podpisu i nikogo nie ma,zostawia awizo do odbioru na poczcie-tam już sprawdzają id odbiorcy,jeżeli nikt jej nie odbierze do nie jestem teraz pewna,ale chyba 2 tyg.-odsyłane są do adresata.Ja mam fajnych sąsiadów i jeżeli tylko listonoszowi się chce do nich pukać(bo nie zawsze),moi sąsiedzi zawsze odbierają polecone do mnie paczki,w skrzynce mam awizo,pod którym nr. domu moja paczka została zostawiona.Nie tracę czasu z bieganiem na pocztę :grin:Ja zawsze sprawdzam za nim za coś zapłacę,adres dostawy :)

ona79
Raczkujący
 
 
Posty: 93
Dołączyła: 22 gru 2011, 21:41
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Nadijka » 23 sty 2012, 11:00 Re: Royla Mail jak odzyskac przesylki

Mozesz sprobowac isc na poczte z dowodem osobistym (paszportem) i zapytac sie o swoja paczke. Ja tak zrobilam kiedy zgubilam awizo. Pan na miejscu tylko potwierdzil zgodnosc nazwiska i wydal mi moja paczke.

Nadijka
Rozeznany
 
 
Posty: 148
Wiek: 40
Dołączyła: 11 maja 2009, 12:12
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 23 sty 2012, 12:40 Re: Royla Mail jak odzyskac przesylki

A Ja mam założone konto na ebayu na imię i nazwisko mojej córki, czyli mamy zupełnie inne, idąc na pocztę pokazuję swoje ID i Pan wydaje mi paczkę, ponieważ patrzy czy mieszkam pod tym adresem a nie na nazwisko :D
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI