Tanie zakupy i okazje w Walsall i najblizszej okolicy !

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;
andzia24 napisał(a):fajny i tani sklep jest tez w walsall przy samym wejsciu do tego pasazu ze stacja pociagowa nazywa sie littlewood clearence to skldep z ciuchami butami telewizorami i roznymi pierdolami sa tam markowe rzeczy typu republik i takie tam nastepny z jedzonkiem to cool trader to na deptaku w strone asdy nalezy isc lub polskiego sklepu u kuby jak kto woli jest jeszcze jeden w walsall troche ukryty :lol: znajduje sie za kinem nazywa sie boundary z ciuchami butami i wszystkim do domu to czysciciel drogich sklepow ale warto tam zajrzec maja fajne i orginalne rzeczy do domu i ladne sukienki :P w srodku tego sklepu jest tez czysciciel m&s. polecam!

andzia podaj dokladny adres tego sklepu o ktorym tu piszesz bo ja jestem ze smethwicka i musze miec kod pocztyowy to wtedy tak trafie :) po gpsie :)

Ewelajna1111
Raczkujący
 
 
Posty: 97
Dołączyła: 29 lis 2011, 15:40
Lokalizacja: Bearwood/Bham
Reputacja: 0
Neutralny

andzia24,mały sklep littlewood clearence jest faktycznie przy wejściu do pasażu,ale przy przystankach autobusowych.Stacja pociągowa????????Jest też duży sklep,ale to już bardziej na obrzeżach Walsall,z rzeczami do domu,butami,ubraniami,torebki np.Radley za pół ceny,ozdoby do domu typu ramki do zdjęć itp-naprawde śliczne :grin: .Ale mimo wyprzedaży ceny są powalające!!!Ja kupiłam stojak do papieru toaletowego za 19.99,jest śliczny i nie mogłam się oprzeć :grin:.Znalazłam tam też wiele innych świetnie wykonanych rzeczy czyt.nie tandeta bazarowa,ale niestety te ceny :( .Wyszłam zła tylko ze stojakiem!!!!!!Tańszy sklep i dużo mniejszy to TK MAXX,blisko asdy.W tym samym miejscu jest też sklep z butami,różnych marek np.clarks,byłam,ale to nie mój styl,jak dla mnie szału tam nie ma :(

ona79
Raczkujący
 
 
Posty: 93
Dołączyła: 22 gru 2011, 21:41
Reputacja: 1
Neutralny

Littlewoods Clearance

2-4 Bradford Mall
Saddlers Shopping Centre
Walsall
WS1 1YT

Phone:01922 722 286


Store Opening Hours

Monday to Saturday: 9:00am to 5:30pm
Sunday: 10:00am to 4:00pm
Avatar użytkownika
izap721
Rozeznany
 
 
Posty: 149
Dołączyła: 22 cze 2009, 09:31
Reputacja: 12
Neutralny

ona79 chodzilo mi o to ze jak z malej stacji busow chcesz dojsc na stacie pociagowa to musisz wejsc do tego duzego centrum handlowego i tam na samym rogu jest littlewood clearance a Ty pisalas o tym drugim sklepe tez czyscicelu tylko drozszym ktory jest pod autostrada kolo kina w walsall?

Dodano: -- 10 lut 2012, o 20:35 --

Bentley Mill Way
Walsall, West Midlands WS2 0LE
to adres tego czysciciela Boundary tego drozszego ale polecam dla tych co lubia drozsze ciuchy buty ze skory ladne torebki i fajne,orginalne rzeczy do domu

Dodano: -- 10 lut 2012, o 20:43 --

ona79,daj namary na ten sklep od stojaka na papier toaletowy :grin: chyba ze piszemy o tym samym,choc mnie tam ceny tak ne odstraszyly owszem byly plaszcze kurtki z 200-300 funtow na 100-150 ale rownez bluzki za 10-15 funtow i na dodatek z pozadnego matarjalu ;)

andzia24
Raczkujący
 
 
Posty: 68
Dołączyła: 11 sty 2011, 22:44
Lokalizacja: walsall
Reputacja: 5
Neutralny

izap721 napisał(a):Littlewoods Clearance

2-4 Bradford Mall
Saddlers Shopping Centre
Walsall
WS1 1YT

Phone:01922 722 286


Store Opening Hours

Monday to Saturday: 9:00am to 5:30pm
Sunday: 10:00am to 4:00pm

hej Izap to w tym sklepie moge kupic wszystko tak???-pierdolki do domu,ciuchy,buty i itp.??i to jest ten tanszy sklep czy ten drugi co pisze o nim andzia..

Ewelajna1111
Raczkujący
 
 
Posty: 97
Dołączyła: 29 lis 2011, 15:40
Lokalizacja: Bearwood/Bham
Reputacja: 0
Neutralny

litelewoods to nieduzy sklep ale z ciuchow jest co wybrac zwlaszcza damskich jest cos do domu ale newiele jest belizna,buty i cos z elektroniki ja pisalam o innym adres wyzej w moim poscie ten jest naprawde duzy znajdziesz w nim prawie wszystko

andzia24
Raczkujący
 
 
Posty: 68
Dołączyła: 11 sty 2011, 22:44
Lokalizacja: walsall
Reputacja: 5
Neutralny

andzia24, ten sklep "boundary" to na jakiej ulicy jest??

ewelajan
Początkujący
 
 
Posty: 25
Dołączyła: 5 paź 2011, 08:59
Reputacja: 2
Neutralny

pisalam adres w poscie wyzej

andzia24
Raczkujący
 
 
Posty: 68
Dołączyła: 11 sty 2011, 22:44
Lokalizacja: walsall
Reputacja: 5
Neutralny

W kwietniu mam wesele chrzesnika.Gdzie sa jakies fajne ciuchy nadajace sie na taka okazje?Znacie jakies sklepy z sukienkami?najlepiej tanimi ,bo to jednorazowa okazja.

Ika51
Początkujący
 
 
Posty: 39
Wiek: 64
Dołączyła: 11 paź 2011, 11:36
Lokalizacja: Walsall
Reputacja: 8
Neutralny

na deptaku w walsall sa tanie i bardzo ladne sukienki szukalam dla siebie np. w "international" (chyba tak ten sklep sie nazywa) widzialma sliczne sukienki, w "littlewood clearance" mozna znalezc fajne ciuchy ale trzeba sie naszukac,ja osobiscie czulam sie tam jak w ciuchlandzie, duzo ludzi maly sklep i szperanie :D ale warto:) jeszcze bylo tam kilka sklepow z naprawde fajnymi ciuchami oczywiscie w rozsadnych cenach. pozdrawiam
HaPpy MaMa & ŻoNa :)
Avatar użytkownika
jo14189
Stały Bywalec
 
 
Posty: 306
Wiek: 34
Dołączyła: 21 lis 2011, 10:38
Lokalizacja: Walsall
Reputacja: 10
Neutralny

bylam wczoraj w Walsall na zakupach i odkrylam ciekawy sklep... nazywa sie home bargains - miesci sie przy tym samym parkingu co argos clearance, jakbym miala go porownywac to asortyment zblizony do pound strecher'a (tez mniej wiecej w tym samym miejscu) lub wilkinson'a tylko troche bardziej okrojony i taniej.
szczerze mowiac bylam w tym miejscu juz wiele razy, ale nigdy do niego nie wchodzilam a mysle ze warto :)
pozdrawiam
Gaba i czasami Rafii ;)

"Hate something? Change something... Make something better."
Avatar użytkownika
Gaba76
Stały Bywalec
 
 
Posty: 339
Wiek: 47
Dołączyła: 1 wrz 2011, 21:33
Lokalizacja: Tipton
Reputacja: 49
Pokojowy

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do FINANSE

cron