Slupy energetyczne w pl -"odszkodowania"

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez madzian » 7 lip 2012, 21:13 Slupy energetyczne w pl -"odszkodowania"

czy ktos z was lub waszych znajomych stara sie lub staral sie o "odszkodowania" za slupy energetyczne w Pl !? jak to u was wygladalo ?

madzian
Początkujący
 
 
Posty: 26
Dołączyła: 19 sie 2008, 20:36
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez sivvusek » 7 lip 2012, 22:56 Re: Slupy energetyczne w pl -"odszkodowania"

Pamiętam jak stawiali słupy na działce Dziadka. Oczywiście mógł się nie zgodzić. Po pewnym czasie nie wiem czy listownie czy ktoś przychodził z pismem w którym zakład energetyczny zobowiązywał się wypłacić odszkodowanie...jednorazowo i wieczyście. zatem kto podpisał i wziął kase to teraz ma pozamiatane. Było to w latach koło 90 zatem niewiele więcej pamiętam. A jak się ma to teraz to nie wiem.

sivvusek
Początkujący
 
 
Posty: 12
Wiek: 44
Dołączył: 6 lip 2012, 20:52
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez jaculski » 8 lip 2012, 09:19 Re: Slupy energetyczne w pl -"odszkodowania"

Mój dziadek się nie zgodził i wcisneli słupy sąsiadom w latach 70tych. Nowi własciciele od ponad roku latają po sądach i końca nie widać. Ogólnie wygrają sprawę raczej napewno, ale troche potrwać musi. Z tego co wiem to sprawa jest o grunt pod słupem(to są te duże, wysokiego napięcia) więc troche mają do zgarnięcia :)

jaculski
Raczkujący
 
 
Posty: 58
Dołączył: 17 wrz 2006, 12:07
Reputacja: 3
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI

cron