Samotni faceci w Birmingham

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

MężczyznaPostNapisane przez kurier1111 » 27 lut 2013, 16:52 Samotni faceci w Birmingham

Witam :)

Byl temacik " samotne polki " wiec czemu by nie zaczac watku " samotni faceci " ? :D
Tylu nas tu jest,wiec moze kobietki rowniez sie wypowiedza na temat jakich facetow lubia,co powinni miec a czego nie itd. Sam jestem singlem moze trafie w jakies gusta pieknej niewiasty :P
jakies propozycje ? hihihi.. Wiem,ze sa jeszcze porzadne kobiety w Birmingham ktore sa samotne,wiec pisac kobietki pisac :D Sam tu na forum poznalem piekna ,inteligentna,super kobietke.. wiec wierze,ze znow trafie na kogos wartosciowego.Hm ? :)


pozdrawiam inteligentne kobietki.
Avatar użytkownika
kurier1111
Rozeznany
 
 
Posty: 132
Dołączył: 27 lis 2011, 09:46
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez snowman103 » 27 lut 2013, 22:26 Re: Samotni faceci w Birmingham

Sory za wscibskosc ale co sie stalo z ta piekna niewiasta:)?

Niestety wyjatkowa i madra kobiete jest tutaj ciezko spotkac mam na mysli uk i mowie o polkach , z prostego powodu albo sa zajete przez facetow z ktorymi nie dokonca sa szczesliwe ale nie chca zakonczyc tych zwiazkow poniewaz boja sie samotnosci , albo za wysoko sie cenia , napewno sa gdzies ale trzeba miec cholerne szczescie zeby znalesc sie we wlasciwym czasie i wlasciwym miejscu z taka kobieta .Ciezko jestjednak zrozumiec kobiety z jednej strony chca byc szanowane itp a zdrugiej gdy ktos mowi szczerze to traktuja jak kolejnego bajeranta , ja mam staroswieckie poglady tj wolalbym byc z jedna kobieta cale zycie kochac dokonca zycia itp , swoja milosc juz przezylem w zyciu i odeszla z pakistancem... o dziwo latwiej jest tutaj spotkac kobiete na sex niz na powazny zwiazek bo przez rok czasu poznalem 1 kobiete o ktorej moglbym pomyslec kurde moze cos z tego byc a 20 takich ktore chcialy isc do lozka , czasami gdy wracam daleko pamiecia to marzy mi sie cos takiego jak w Polsce , wystarczylo isc z dziewczyna do parku posmiac sie spedzic milo czas czlowiek nie patrzyl na pieniadze a teraz , jak nie zaimponujesz kobiecie czyms to nie spojrzy na Ciebie , szkoda tylko ze nie mozna zaimponowac czyms madrym , ja osobiscie marze zeby poznac kobiete ktora bede mogl szanowac i nie mowic jej codziennie jaka to jest wyjatkowa tylko poprostu sprawic zeby sie tak poczula:)

Niech sie wypowiedza inni:)

snowman103
Początkujący
 
 
Posty: 42
Dołączył: 3 maja 2012, 05:31
Reputacja: 17
Neutralny
Góra
11

MężczyznaPostNapisane przez P-C » 28 lut 2013, 07:57 Re: Samotni faceci w Birmingham

Olaboga
Ckliwie i romantycznie nam się tu robi.
Samotni faceci to tacy co to sami TUTAJ są, tak?
Czy chodzi o tych, co to już się rozwiedli lub nie zdążyli się pożenić?
Dajcież spokój panowie. Mało to portali randkowych?

:idea:
Ponad wątły umysł Twój bądź...
Avatar użytkownika
P-C
Stały Bywalec
 
 
Posty: 377
Wiek: 52
Dołączył: 5 cze 2011, 16:18
Lokalizacja: Chelmsley Wood
Reputacja: 61
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez kurier1111 » 28 lut 2013, 08:50 Re: Samotni faceci w Birmingham

P-C .. jak to sie mowi,kazdy dziala jak moze i na swoj sposob,a temat jak kazdy inny ;)

snowman103 .. poprostu nie wypalilo :) z reszta akurat na ten temat nie bede sie rozpisywal,moze czyta to wszystko a wiem,ze nie lubi jak sie ja obgaduje :) .Do tego co napisales,dobre i mocne,a na pewno prawdziwe,bo wiekszosc jest z kims z przyzwyczajenia lub dla kasy i innych takich.. Z pakistancem,hmm.. nie pierwsza i nie ostatnia,dla mnie to raczej nienormalne,no ale coz .. :D Zaimponowac mozna samym soba najlepiej :P ja lubie kobiety inteligentne,z ktorymi mozna pogadac o wszystkim,a nie do lozka..imprezy .. itp. mam dosc materialistek,glupich kobietek ktore sa malo ambitne .. Zadna sie nie odezwala,wiec ich tu brak [?]
...
Avatar użytkownika
kurier1111
Rozeznany
 
 
Posty: 132
Dołączył: 27 lis 2011, 09:46
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez P-C » 28 lut 2013, 09:04 Re: Samotni faceci w Birmingham

kurier1111 napisał(a):P-C .. jak to sie mowi,kazdy dziala jak moze i na swoj sposob,a temat jak kazdy inny ;)

[?]



No tak, coś w tym jest:-)
Nie no, chciałem tylko się troszkę pokłócić z rana a Ty tak ładnie zareagowałeś, że nici z tego wyszły:D.
Pozdrawiam i powodzenia w działaniu:-)
Ponad wątły umysł Twój bądź...
Avatar użytkownika
P-C
Stały Bywalec
 
 
Posty: 377
Wiek: 52
Dołączył: 5 cze 2011, 16:18
Lokalizacja: Chelmsley Wood
Reputacja: 61
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez snowman103 » 28 lut 2013, 11:27 Re: Samotni faceci w Birmingham

PC o dziwo na portalach randkowych nie znajdziesz tego czego szukasz a wrecz odwrotnie:)Pozatym wiekszosc ocenia po wygladzie nie znajac kogos wiec moze miec tez zle odczucia sam mialem tak ze np wyobrazalem sobie co innego a bylem zaskoczony na zywo pozytywniej , i odwrotnie rowniez moze byc..przez zdjecie nie ocenisz jaka ktos ma ekspresje jak wypowiadaja slowa czy jest dzentelmenem czy chamem spod polskiego sklepu:) a w czasami pozory myla;)w kazdym razie nie trzeba sie poddawac i liczyc na odrobine szczescia:)

snowman103
Początkujący
 
 
Posty: 42
Dołączył: 3 maja 2012, 05:31
Reputacja: 17
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mam37 » 28 lut 2013, 12:07 Re: Samotni faceci w Birmingham

to i ja się wypowiem a co tam
Panowie piszą tu tak pięknie że chcą poznać piękne inteligentne mądre kobiety hmmm
a co z tymi mniej pięknymi mądrymi i inteligentymi
Nie gustuje w Paniach ale z racji wieku i doświadczenia powiem Wam kochani że ciężko będzie za duze wymagania
Ja osobiście spotkalam kilku tylko Panow o których powiedziałabym że są mądrzy i inteligentni aczkolwiek piekni no hmm
także Panowie może warto się rozejrzeć za inteligentna Panią a czy musi być az tak piękna ? piekno to rzecz względna każdemu podoba się co innego
Mi się marzył też królewicz na białym koniu ale cóż krolewicz jest do dziś ino konia ni ma hahhaha


taki mały żarcik
powodzenia i oczywiscie uważam że można szukać wszędzie i tu i tam i jeszcze gdzieś
ludzie poznaja sie na forach na portalach randkowych na czatach gg i skaypach w sklepie i w taxi grunt to mieć odwagę zagadać bo często jest tak ze panowie mówią a ona nie dla mnie i nie podchodzą a to bład najwyżej odrzuci zaloty ja poznalam na poloni bgh bardzo duzo fajnych ludzi i do tańca i do różanca i bardzo mi się podoba odwaga pana założyciela tematu i tych co sie tu podpisali BRAVOOO

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posty: 493
Dołączyła: 23 sie 2012, 10:54
Reputacja: 45
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez jacek19819 » 28 lut 2013, 12:55 Re: Samotni faceci w Birmingham

Mam37 popieram. Koledzy pamiętajcie że wygląd i pieniądze to rzecz względna dziś jest jutro już nie zostaje nic. I pamiętajcie piękne kobiety są dla kolegów a wy chcecie żone. Liczy się tylko i wyłącznie wnętrze człowieka charakter zostaje na całe życie. Materialistki, to mężczyzna powinien dbać o byt rodziny, pani jeśli ma ochotę pracować to spoko niech zarabia na kosmetyki, ale reszta należy do pana. Taka moje skromna opinia. Pozdrawiam Jacek

Dodano: -- 28 lut 2013, 13:07 --

A wracając do tematu heh. Ciężko jest być samotnym facetem w Uk. Jest się sam jak palec. Niby zarabiasz dobrze, tu skoczysz to tam, wolny jak ptak. Ale akurat mi się to przejadło a najgorsze są chyba powroty do pustego domu i oczywiście dni wolne od pracy. Są niby znajomi ale to także nie to, bynajmniej ja potrzebuję czegoś innego. Nie ująłem tu wszystkiego, tak po łepkach lecę heh. A jak jest z wami panowie.
Doceniajmy kobiety każdego dnia, a nie tylko o święta!!!!!!!!!
Avatar użytkownika
jacek19819
Raczkujący
 
 
Posty: 99
Wiek: 42
Dołączył: 13 sty 2013, 14:56
Lokalizacja: Worcester
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez P-C » 28 lut 2013, 13:09 Re: Samotni faceci w Birmingham

Co ta wiosna robi z facetów:-)
Oczywiście! Szukamy inteligentnych pań, z bogatym wnętrzem, ciekawych świata, o nietuzinkowym podejściu do życia i bliźniego...
A i tak bez fajnych cycków ciężko będzie sprzedać powyższe.
Niech mi tu nie wciskają koledzy ciemnoty:-) Jak kobita będzie miała dwa doktoraty, uprawiała loty szybowcowe i głębinowe nurkowanie w klatce z rekinami ale będzie zaniedbana, przetłuszczona i z powiewem kamikadze z ust to za cholerę nie zainteresujecie się jej nieszablonowym charakterem.

Najpierw ogląda się opakowanie cukierka a potem go rozwija by poznać smak. Nie ma wyjścia.
Panie też na nas nie zwrócą zbyt przychylnego oka jak będziemy naparzali kilkudniowym zarostem na przetłuszczonej gębie, porami będziemy wydalali przedwczorajszą gorzałkę.
Nawet Dante wykuty na pamięć nam nie pomoże.
Ale grunt, to ciekawe wnętrze...
Ponad wątły umysł Twój bądź...
Avatar użytkownika
P-C
Stały Bywalec
 
 
Posty: 377
Wiek: 52
Dołączył: 5 cze 2011, 16:18
Lokalizacja: Chelmsley Wood
Reputacja: 61
Poczciwy
Góra
14

MężczyznaPostNapisane przez jacek19819 » 28 lut 2013, 13:20 Re: Samotni faceci w Birmingham

Ja się nie zgadzam. Lubię po 1 małe piersi takie sportowe trójeczki po 2 mówimy o normalnych osobach a nie ludziach z buszu tylko tam ludzie nie dbają o higienę zbytnio. I każdego można troszkę zmienić, jeśli partnerowi (ce) zależy to można. Wygląd przemija. Wezmę sobie lalkę barbi a gdy z rana zobaczę ją bez makijażu, ciężki szok a taka piękna była ha ha. Kobieta ma być do życia i dla mnie, a nie na pokaz, bo piękna gwiazdka. Miałem 3 takie gwiazdki i co mi zoztało. Pusty portfel, H.. w ręce i złamane serce heh. Pozdro
Doceniajmy kobiety każdego dnia, a nie tylko o święta!!!!!!!!!
Avatar użytkownika
jacek19819
Raczkujący
 
 
Posty: 99
Wiek: 42
Dołączył: 13 sty 2013, 14:56
Lokalizacja: Worcester
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez vanilia » 28 lut 2013, 13:33 Re: Samotni faceci w Birmingham

Ach chłopaki a wy znowu narzekacie :grin: . Zamiast narzekać ruszcie się i zróbcie coś ze swoim życiem. Przecież nie każda laska leci na ci***ak, kasę czy inne duperele. Napewno jest tu wiele ambitnych Polek, które szukają faceta swoich marzeń. snowman103, fakt wiele kobiet boi się samotności, ale to dotyczy też facetów. Wiele jest w nieszczęśliwych związkach, poprostu ze strachu o jutro. Ze swojego doświadecznia wiem jak jest ciężko, kiedy ta druga połowa Cię nie docenia, nie szanuje, nie widzi nic poza czubkiem swojego nosa. Jednak mi udało się wyrwać z takiego toksycznego związku. A co do kobiet, które chcą tylko seksu, pewnie nie chcą się rozczarować na facecie i może łatwiej im iść tą drogą, a może jak poznają odpowiedniego faceta to coś się zmieni? Co do facetów to my możemy się też tak o was wypowiedzieć, że poza seksem nic innego nie chcecie. Jak się zarejestrowałam kiedyś na friends na tej stronie to 99% facetów od razu chciało iść ze mną do łóżka. A to nie tego oczekiwałam. W końcu pojawił się ON :). I tak już jesteśmy razem 3 lata, planujemy ślub na lipiec i nie wyobrażam sobie życia bez mojego Księcia :) . Co prawda też byliśmy w tzw luźnym związku na początku i to było fajne, bo nikt od nikogo wiele nie oczekiwał, aczkolwiek oboje staraliśmy się rozkochać tą drugą osobę w sobie. Po pierwszym wyznaniu "Kocham Cię" płakałam jak bóbr :). W końcu udało mi się spotkać kogoś kto mnie wspiera, kto dodaje mi skrzydeł, kto mnie słucha kiedy potrzebuje się wygadać, a czasem ochrzani jak trzeba i to działa w obie strony. Miłość jest wtedy, kiedy szczęście drugiej osoby staje się dla Ciebie najważniejsze.
snowman103, i co do tych zdjęć to się z Tobą nie zgodzę, dzięki właśnie takim portalom,możesz zobaczyć czy ktoś Ci odpowiada czy nie, czy jest ten pociąg fizyczny. W związku musi być pociąg fizyczny, tak samo jak i pociąg mentalny. Na początku zawsze jest ta chemia, wywoałana pociągiem fizycznym, dopiero później jak zaczynamy się dogadywać wychodzi czy nam partner/ka pasuje pod względem charakteru czy nie. Ja np uwielbiałam pisać ze swoim Kochanym (czasem po 6 godzin) i naprawdę spodobało mi się to w jaki sposób piszemy, o czym piszemy, to że mamy podobne poglądy, i bardzo podobne cele w życiu. Najważniejsze jest to, że sznujemy się nawzajem i zawsze staramy się siebie słuchać, co można byłoby zrobić lepiej itp. I wiecie co bardzo mi się podoba w moim Kochanym? To jak sprawia, że inne kobiety są o mnie zazdrosne :). Takiego Mężczyznę to dziś trzeba szukać z reflektorem :).

mam37, zgodzę się Tobą, niektórzy panowie mają naprawdę wysokie wymagania. Oczekują kochanki, sprzątaczki, kucharki itp w jednym, a sami mają mało do zaoferowania. Czasem panowie trzeba się ruszyć z kanapy, odłożyć piwo i zająć się ukochaną, może jakaś wspólna kąpiel, albo wypad poza miasto... Kiedy kobieta czuje się kochana i doceniana, napewno nie zostawi takiego faceta i to działa w dwie strony. Związek polega na tym, żeby okazywać uczucia tej drugiej osobie, a nie biernie czekać, że coś się dostanie, a bo mi się należy... O miłość trzeba dbać, a kobietę zdobywa się całe życie, a nie tylko np do ślubu.

Także panowie życzę wam powodzenia, na każdego czeka ta druga połówka tylko nic na siłę, w najmniej oczekiwanym momencie ona napewno się pojawi. Pozdrawiam
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Mikiii » 28 lut 2013, 13:44 Re: Samotni faceci w Birmingham

hahahaahaaa.... chłopaki .... trochę więcej wiary, a mniej szpanowania .... najpierw rozpieszczacie dziewczyny a później się dziwicie , że lecą na kasę albo nie wiem.... każda kobieta która o siebie dba jest na swój sposób ładna niekoniecznie barbie... ale to fakt w dzisiejszych czasach jest b trudno się dopasować albo chłopak z dobrym sercem poznaje popsute dziewczyny albo dobre dziewczyny natrafiają na kombinatorów, także ja uważam , że jest to pół na pół..... jedna moja rada !!!!! - nie rozpieszczajcie dziewczyn na początku chociażby, a zobaczysz jaka ona naprawdę jest czy leci na kasę czy na dobre serce mężczyzny nie dawajcie się wykorzystywać.... a na pewno jakaś niewiasta spokojna się znajdzie :P powodzenia!

Mikiii
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 24 paź 2011, 16:10
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez P-C » 28 lut 2013, 13:50 Re: Samotni faceci w Birmingham

I o tym właśnie piszę.
Najpierw trzeba sobie "wpaść w oko" by móc się poznać.
Ponad wątły umysł Twój bądź...
Avatar użytkownika
P-C
Stały Bywalec
 
 
Posty: 377
Wiek: 52
Dołączył: 5 cze 2011, 16:18
Lokalizacja: Chelmsley Wood
Reputacja: 61
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez kurier1111 » 28 lut 2013, 14:20 Re: Samotni faceci w Birmingham

ale sie rozpisaliscie :D to dobrze,szkoda tylko,ze nie wypowiadaja sie te kobietki ktore kogos szukaja.. moze to jeszcze sie zmieni,wiec czekam( y ) ;)

co do urody,nie mam zbyt duzych wymagan,co do "cyckow " rowniez :D podobno "z ladnej miski sie nie najjesz " :D

jesli chodzi o portale randkowe,to ze zdjec malo sie dowiesz,poza tym tam mozna pisac,wstawiac co sie chce,wiec malo mnie to urzadza..w zyciu tez roznie bywa,bo na poczatku moze byc cudownie,wspaniale,pozniej to moze sie psuc.. ale to inna bajka,bo przebywasz z ta osoba,poznajesz ja osobiscie,a nie tylko z nia piszesz,gadasz itd.

wiem,ze takiego " aniolka " jak ostatnio juz nigdy chyba nie poznam,no ale trzeba probowac dalej :P

mam37 " bardzo mi się podoba odwaga pana założyciela tematu i tych co sie tu podpisali BRAVOOO " dzieki :P
...
Avatar użytkownika
kurier1111
Rozeznany
 
 
Posty: 132
Dołączył: 27 lis 2011, 09:46
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 28 lut 2013, 14:38 Re: Samotni faceci w Birmingham

P-C napisał(a):Niech mi tu nie wciskają koledzy ciemnoty:-) Jak kobita będzie miała dwa doktoraty, uprawiała loty szybowcowe i głębinowe nurkowanie w klatce z rekinami ale będzie zaniedbana, przetłuszczona i z powiewem kamikadze z ust to za cholerę nie zainteresujecie się jej nieszablonowym charakterem.
:D:D:D

Najpierw ogląda się opakowanie cukierka a potem go rozwija by poznać smak. Nie ma wyjścia.
Panie też na nas nie zwrócą zbyt przychylnego oka jak będziemy naparzali kilkudniowym zarostem na przetłuszczonej gębie, porami będziemy wydalali przedwczorajszą gorzałkę.
Nawet Dante wykuty na pamięć nam nie pomoże.
Ale grunt, to ciekawe wnętrze...
hmm... Czlowieki sa wzrokowcami ;) i jesli ktos nas zainteresuje, zaintryguje czyms, nie zawsze musi byc to super model/modelka, czasem wystarczy ladny usmiech, zalotne spojrzenie ,zeby cos zaiskrzylo i wtedy zaczynamy rozmowe
Czasem juz po paru slowach wiadomo czy mamy o czym rozmawiac z poznana osoba, czy rozmowa sie kompletnie nie klei...wtedy nawet i super cycki nie pomoga ,jak w glowie pusto:D
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STREFA UCZUĆ