CZEKI Gdzie zrealizowac jesli nie mam konta bankowego?!

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez Kibob » 11 gru 2006, 14:17 CZEKI Gdzie zrealizowac jesli nie mam konta bankowego?!

Dostalam w sobote pierwszy czek. I nie wiem gdzie go moge zrezlizowac jesli nie mam konta bankowego? Kobieta u ktorej wynajmuje pokoj nastraszyla mnie ze moze sie zdarzyc ze nie bede mogla go nigdzie zrealizowac ale inne osoby mowia co innego. I teraz nie wiem a potrzebuje te pieniadze jeszcze dzisiaj albo jutro najdalej. Mam nadzieje ze ktos bedzie mi w stanie pomoc. Nie wiem czy to wazne ale czek jest wystawiony przez Banko Of Scotland. Moge zrealizowac go w ich banku? Czy placi sie cos za to i ile?

Kibob
Początkujący
 
 
Posty: 47
Wiek: 36
Dołączyła: 20 paź 2006, 18:15
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 3
Neutralny

Proponuje isc do pierwszego lepszego banku i sie zapytac.
Niektore banki wymagaja zeby miec konto aby realizowac czeki. Nie wiem czy wszystkie. Ale jesli nawet wymagaja konta to mozesz je zalozyc i poprosic aby ci wyplacili te pieniadze odrazu.
Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy

Jezeli na czeku jest napisane Tylko na konto to raczej nie zrealizujesz go w banku jesli nie masz konta ale mozesz to zrobic np w moneyshop-ie jest taki w centrum i acocks green ale pobieraja prowizje tyle wiem
Avatar użytkownika
Yardley
Stały Bywalec
 
 
Posty: 367
Wiek: 43
Dołączył: 23 cze 2006, 18:25
Lokalizacja: Yardley
Reputacja: 0
Neutralny

Znalazam w Centrum punkt, gdzie realizuja czeki bez konta bankowego.

Jesli komus sie to przyda to jest sklep na 10 Etheel Street (w lewo od New Street).
Drugi taki punkt jest na 100 Corporation Street i sie nazywa Moneyshop.

Spora prowizje pobieraja bo mnie zabrali prawie 8f ale jesli nie ma innej mozliwosci to trudno. W banku konto zalozylam wczoraj ale na realizacje czeku musialabym czekac 5 dni, wiec odpadalo, bo potrzebowalam tych pieniedzy na JUZ.

W kazdym razie problem rozwiazany, moze komus sie jeszcze ten topik przyda. Dzieki za pomoc.

Aha, w banku czeku bez konta nie zrealizuja, wiec albo ktores z tych dwoch punktow albo swoje konto.

Kibob
Początkujący
 
 
Posty: 47
Wiek: 36
Dołączyła: 20 paź 2006, 18:15
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 3
Neutralny

w kazdym money shop mozna zrealizowac czek za jakas mała opłata
To ja..ta co Was tak wqrwia poprawiajac Wasze błędy ortograficzne...i juz zawsze będę to robiła;)

Ivoneczka23
Stały Bywalec
 
 
Posty: 583
Wiek: 40
Dołączyła: 17 lip 2009, 17:42
Reputacja: 40
Pokojowy

Hhehe Ivoneczka23, wydaje mi się, że od 2006 to już zrealizowali ten czek... albo się przedawnił :)

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

nie psojrzałam na date ;) ja odpisuje z marszu ;)
To ja..ta co Was tak wqrwia poprawiajac Wasze błędy ortograficzne...i juz zawsze będę to robiła;)

Ivoneczka23
Stały Bywalec
 
 
Posty: 583
Wiek: 40
Dołączyła: 17 lip 2009, 17:42
Reputacja: 40
Pokojowy

konto bankowe mozesz zalozyc w barkleysie jest za darmo i nie trzeba miec zadnego potwierdzenia z agencji pracy

myszowata185
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Wiek: 36
Dołączyła: 8 mar 2011, 19:15
Reputacja: 0
Neutralny

No i po półtora roku kolejny górnik :)

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI