Dziewczyny uważajcie na siebie na West Bromie.

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

KobietaPostNapisane przez Ela Eriska » 9 paź 2013, 17:51 Dziewczyny uważajcie na siebie na West Bromie.

W poniedziałek w okolicach metra,niedaleko parku,na West Bromie,moja znajoma będąc na spacerze z psem została napadnięta i brutalnie pobita.W biały dzień ok godziny 17-tej.
Napastnik zaatakował ją znienacka,od tyłu. W ręku trzymal prawdopodobnie kamień którym bił po twarzy.Był to czarnoskóry młody mężczyzna.Był brutalny i bezwględny.Nie chciał jej okrasc,chciał zgwałcic.
Broniła się,udalo jej się przewrócić go na ziemie,dzieki temu zdołała uciec.
To co przeżyła to koszmar i wielka trauma.Dziewczyna boi się wyjśc za próg domu.

Te bydle wciąz jest na wolnosci,jesli raz spróbował i nie udało się,to prawdopodobnie uderzy ponownie.Uważajcie na siebie.
Gdy wyliczam
dary losu...
Was zawsze liczę podwójnie...

Ela Eriska
Rozeznany
 
 
Posty: 255
Wiek: 47
Dołączyła: 13 maja 2011, 16:05
Reputacja: 31
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez ania2010 » 9 paź 2013, 22:51 Re: Dziewczyny uważajcie na siebie na West Bromie.

No cóż...http://ndie.pl/somalijczycy-wytlumaczyl ... e-kobiety/ "skarżą się, że robimy z nimi to i tamto, ale tak naprawdę gwałty są kwestią zasłaniania twarzy, one chodzą prawie nago, – a potem narzekają, że są gwałcone? To ich wina"................Niech żyje multi-kulti i radykalny islam http://m.interia.pl/fakty/news,nId,1032982. Oczywiście nie obwiniam islamu za wszystko co złe, ale zbytnia tolerancja w kraju prowadzi do takich zachowań.

ania2010
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączyła: 16 wrz 2013, 22:45
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 9 paź 2013, 23:43 Re: Dziewczyny uważajcie na siebie na West Bromie.

Czernoskory=Somalijczyk=Islam :roll: Jestem pod wrazeniem tego toku myslowego :shock: Niby piszesz ze nie a jednak, wszystko co zle to Islam, a moze to wina Tuska :?:
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany
Góra
-3

MężczyznaPostNapisane przez mepsi » 10 paź 2013, 03:42 Re: Dziewczyny uważajcie na siebie na West Bromie.

"After researching the FBI numbers for "Suicide of a Superpower," this writer concluded: "An analysis of 'single offender victimization figures' from the FBI for 2007 finds blacks committed 433,934 crimes against whites, eight times the 55,685 whites committed against blacks. Interracial rape is almost exclusively black on white — with 14,000 assaults on white women by African Americans in 2007. Not one case of a white sexual assault on a black female was found in the FBI study."

mepsi
Rozeznany
 
 
Posty: 121
Dołączył: 16 gru 2011, 03:42
Reputacja: 8
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 10 paź 2013, 05:14 Re: Dziewczyny uważajcie na siebie na West Bromie.

Ja sie ciagle dziwie, ze ludzie chcą mieszkać w takich miejscach jak West Bromich jest tyle spokojnych miejsc, ktore napewno znacznie zmniejsza możliwość przeżycia sytuacji, o ktorej mowa w temacie, a czy te 100-150£ miesięcznie to tak dużo za własne bezpieczeństwo.
Wyrazy współczucia dla koleżanki, szczęście w nieszczęściu, ze udało jej sie uciec.

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Przemek78 » 10 paź 2013, 07:53 Re: Dziewczyny uważajcie na siebie na West Bromie.

I bądź tu człowieku poprawny politycznie. Niestety wiele osób decyduje się mieszkać na West Bromwich z tego względu, że wszędzie jest tu blisko i jest tu ważny węzeł komunikacyjny. Łatwiej stąd dojechać do pracy niż np z Solihull czy Sutton

Dodano: -- 10 paź 2013, o 07:55 --

Mam nadzieję, że złapią go chłopaki przed policją i dadzą mu posmakować glanów
Avatar użytkownika
Przemek78
Rozeznany
 
 
Posty: 139
Wiek: 46
Dołączył: 13 maja 2007, 17:01
Lokalizacja: Oldbury
Reputacja: 21
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Ela Eriska » 10 paź 2013, 08:21 Re: Dziewczyny uważajcie na siebie na West Bromie.

Przemek78, jest dokładnie tak jak piszesz,wszędzie mają blisko,łatwo dojechać do pracy.metro pod nosem.
To nasi bliscy znajomi,są tu od roku,obydwoje pracują.Odradzalismy Im West Bromwich,kiedy szukali mieszkania ale jednak ze względów na dobrą lokalizacje zdecydowali sie tam zamieszkać,zwłaszcza ze nie mają auta.
Ale też nie można generalizować,bo tak naprawde nie ma reguły,to mogło przytrafić sie każdej kobiecie w każdym miejscu.

Tu gdzie my mieszkamy jest bardzo spokojnie(a to własnie brak poczucia bezpieczenstwa był głównym powodem wyprowadzki z Oldbury) obok park,cały zarośnięty krzakami,gdzie codzienne spaceruję z synkiem.
Teraz wychodząc z domu napewno baczniej będę się rozglądała wokół.Oczywiscie nie mozna popadać w paranoje ale poprostu uważać na siebie.
Myślę o jakiejś ochronie,co mogłabym nosić przy sobie żeby poczuc sie bezpiecznie,gaz pieprzowy?czy paralizator?
Gdy wyliczam
dary losu...
Was zawsze liczę podwójnie...

Ela Eriska
Rozeznany
 
 
Posty: 255
Wiek: 47
Dołączyła: 13 maja 2011, 16:05
Reputacja: 31
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Przemek78 » 10 paź 2013, 08:57 Re: Dziewczyny uważajcie na siebie na West Bromie.

Prędzej gaz pieprzowy niż paralizator bo dziad jeszcze dostanie zawału i Ty będziesz miała problem.

Dodano: -- 10 paź 2013, o 08:59 --

Można też pomyśleć o jakiś treningach mma czy krav maga
Avatar użytkownika
Przemek78
Rozeznany
 
 
Posty: 139
Wiek: 46
Dołączył: 13 maja 2007, 17:01
Lokalizacja: Oldbury
Reputacja: 21
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Anek » 10 paź 2013, 09:47 Re: Dziewczyny uważajcie na siebie na West Bromie.

Przemek78 napisał(a):I bądź tu człowieku poprawny politycznie. Niestety wiele osób decyduje się mieszkać na West Bromwich z tego względu, że wszędzie jest tu blisko i jest tu ważny węzeł komunikacyjny. Łatwiej stąd dojechać do pracy niż np z Solihull czy Sutton

Dodano: -- 10 paź 2013, o 07:55 --

Mam nadzieję, że złapią go chłopaki przed policją i dadzą mu posmakować glanów


Duzym powodem chyba jest to ze mieszka tam duzo polakow. Taka mala polska :) Sklepy, zaklady fryzierskie itp. Mozna tam zyc nawet bez znajomosci jezyka angielskiego. Nie narzekam na komuniacje miejska w Sutton :)
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez vanilia » 10 paź 2013, 13:40 Re: Dziewczyny uważajcie na siebie na West Bromie.

Elu gaz pieprzowy w UK jest nielegalny. Rozmawiałam z policjantem na ten temat to powiem że to jakaś masakra. Na pytanie co mam zrobić jak mnie ktoś napadnie usłyszałam UCIEKAĆ. Kupiłam sobie na ebay personal alarm i mam go przy sobie w razie W. Wyje z częstotliwością 120db więc jest szansa na zaskoczenie przeciwnika i chwilę na ucieczkę. Zawsze też warto mieć w kieszeni mały dezodorant (tylko trzeba uważać żeby pod wiatr nie psiknąć). Szczerze współczuje Twojej koleżance. Mam nadzieję że złapią dziada.

Dodano: -- 10 paź 2013, o 13:49 --

Elu gaz pieprzowy w UK jest nielegalny. Rozmawiałam z policjantem na ten temat to powiem że to jakaś masakra. Na pytanie co mam zrobić jak mnie ktoś napadnie usłyszałam UCIEKAĆ. Kupiłam sobie na ebay personal alarm i mam go przy sobie w razie W. Wyje z częstotliwością 120db więc jest szansa na zaskoczenie przeciwnika i chwilę na ucieczkę. Zawsze też warto mieć w kieszeni mały dezodorant (tylko trzeba uważać żeby pod wiatr nie psiknąć). Szczerze współczuje Twojej koleżance. Mam nadzieję że złapią dziada.
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Ela Eriska » 10 paź 2013, 15:33 Re: Dziewczyny uważajcie na siebie na West Bromie.

vanilia, pojecia nie miałam ze gaz pieprzowy moze byc tu nielegalny.Dobra rada policjanta zeby uciekac to tak jak paracetamol podany kolezance na pogotowiu,na ból zmasakrowanej twarzy,na uspokojenie nerwów tez,a jakże :roll: Ucieczka to działanie instynktowne.
Zaciekawiłas mnie tym personal alarmem,pomysle o tym,możesz napisać jakiej on jest wielkosci,mieści się np w kieszeni?
Gdy wyliczam
dary losu...
Was zawsze liczę podwójnie...

Ela Eriska
Rozeznany
 
 
Posty: 255
Wiek: 47
Dołączyła: 13 maja 2011, 16:05
Reputacja: 31
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez vanilia » 10 paź 2013, 16:31 Re: Dziewczyny uważajcie na siebie na West Bromie.

Elu one są różnej wielkości. Mój ma 2cm x 2cm na 0.5cm także spokojnie się mieści w kieszeni. Poza tym ja zawsze mam w ręce klucze i jeden ustawiam tak że jest między 2 a 3 palcem więc jakby co to broń do obrony jest ;).
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Przemek78 » 10 paź 2013, 17:07 Re: Dziewczyny uważajcie na siebie na West Bromie.

To prawda że gaz pieprzowy jest nielegalny, właśnie sprawdziłem bo nie wierzyłem. Ten kraj w miarę dłuższego w nim przebywania wydaje mi się coraz bardziej p.... Ale jest alternatywa do gazu.
http://www.ukpreppersguide.co.uk/legal- ... lf-defence

Dodano: -- 10 paź 2013, o 17:10 --

A tu jest cena tego gazu na amazon
http://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B006K3G ... weasyco-21
Avatar użytkownika
Przemek78
Rozeznany
 
 
Posty: 139
Wiek: 46
Dołączył: 13 maja 2007, 17:01
Lokalizacja: Oldbury
Reputacja: 21
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Ela Eriska » 10 paź 2013, 18:32 Re: Dziewczyny uważajcie na siebie na West Bromie.

Przemek78, dzieki za pomocnego linka.
To już jest jakaś alternatywa do gazu ,majątku nie kosztuje,na chwile moze ogłupić napastnika zwiększając szanse ucieczki,a jeszcze przez kilka dni nie zmyje tej charakterystycznie czerwonej farby z twarzy.
Napewno zamówie go sobie i kolezance. Szkoda tylko że po fakcie....
Do tego jeszcze personal alarm,o którym pisała vanilia i można się poczuć trochę bezpiecznie.
Do tego wszystkiego jeszcze modlitwa(choć nie jestem zbyt religijna) i nadzieja,że nic złego się nie przytrafi.
Gdy wyliczam
dary losu...
Was zawsze liczę podwójnie...

Ela Eriska
Rozeznany
 
 
Posty: 255
Wiek: 47
Dołączyła: 13 maja 2011, 16:05
Reputacja: 31
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez ania2010 » 10 paź 2013, 22:10 Re: Dziewczyny uważajcie na siebie na West Bromie.

ela119 Nie od razu, ale jestem w temacie. 95% gwałtów w uk dokonują islamiści (niech Ci będzie nie muzułmanie ;) ). A z murzynów najokrutniejsi lub jedni z najokrutniejszych są Somalijczycy, a dlaczego? Dokształć się poczytaj sobie troszkę o Somalii, a potem wytykaj mi prostolinijność. Swoją drogą jestem bardzo często zaczepiana właśnie przez panów o nieeuropejskich rysach twarzy więc się wypowiadam....

ania2010
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączyła: 16 wrz 2013, 22:45
Reputacja: 4
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK