Sklepy z meblami i łóżkami nowymi lub używanymi

Dyskusje na temat problemów związanych z utrzymaniem domu i ogrodu. Porady techniczne, remontowe, budowane i ogrodnicze.
Cześć wszystkim zna ktoś niedrogie sklepy gdzie można kupić niedrogo nowe lub używane łózka lub meble czy sprzęt agd.Za odzew będę wdzięczna.

marzena311
Początkujący
 
 
Posty: 28
Dołączyła: 12 paź 2008, 18:06
Reputacja: 0
Neutralny

szukaj flatpak'ów, to takie magazyny z meblami używanymi lub nowymi z drobnymi wadami, można tam naprawdę tanio wszystko kupić. niestety w samym birmingham nie znam żadnych, znam tylko dwa w great bridge, niedaleko Asdy. może ktoś inny będzie znał takie miejsca w birmingham. pozdrawiam

Kibob
Początkujący
 
 
Posty: 47
Wiek: 36
Dołączyła: 20 paź 2006, 18:15
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez tedigos » 7 sie 2009, 20:12 meble

witaj . jak jesteś zainteresowany/a/ to proszę o kontakt . wyjeżdzam i mam pełne wyposażenie / niecały rok użuwane / do mieszkania 3 pokojowego.

tedigos
Początkujący
 
 
Posty: 14
Dołączył: 4 gru 2007, 13:03
Reputacja: 0
Neutralny

Kibob czy moglbys adresy tych sklepow na great bridge kolo asdy, bylbym bardzo wdzieczny, urzadzam cale mieszkanie.

dzieki

[ Dodano: Pon Sie 10, 2009 10:54 ]
Kibob napisał(a):szukaj flatpak'ów, to takie magazyny z meblami używanymi lub nowymi z drobnymi wadami, można tam naprawdę tanio wszystko kupić. niestety w samym birmingham nie znam żadnych, znam tylko dwa w great bridge, niedaleko Asdy. może ktoś inny będzie znał takie miejsca w birmingham. pozdrawiam



prosze o adresy tych flatpakow

dzieki

porawskim
Przyczajony
 
 
Posty: 10
Dołączył: 20 sty 2008, 21:07
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez wiola1 » 10 sie 2009, 22:15 Re: meble

tedigos napisał(a):witaj . jak jesteś zainteresowany/a/ to proszę o kontakt . wyjeżdzam i mam pełne wyposażenie / niecały rok użuwane / do mieszkania 3 pokojowego.

czesc a mam pytanie masz moze szafę do sprzedania dwudzwiowową.jesli tak to za ile.

wiola1
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 30 sie 2007, 11:44
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Kibob » 11 sie 2009, 19:49 Re: Sklepy z meblami i łóżkami nowymi lub używanymi

Nie znam adresów niestety, przejeżdżam obok nich codziennie, autobusem 74 z West Bromu do Great Bridge, za zegarem w West Bromie jakieś 4-5 przystanków, widać flat paki z autobusu, postaram się dojrzeć jutro nazwę ulicy i nazwę przystanku. Pozdrawiam

Kibob
Początkujący
 
 
Posty: 47
Wiek: 36
Dołączyła: 20 paź 2006, 18:15
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez marzena311 » 11 sie 2009, 19:56 dzieki

Dzięki będę wdzięczna i pewnie nie tylko ja.

[ Dodano: Czw Sie 13, 2009 17:36 ]
Cześć mam prożbe czy zorientowałeś się jakie są adresy tych hal bo ja czekam z nie cierpliwośćią.za odpowieć szybką będę wdzięczna :mrgreen:

marzena311
Początkujący
 
 
Posty: 28
Dołączyła: 12 paź 2008, 18:06
Reputacja: 0
Neutralny

Witam,sa takie sklepy na West Bromwich ktore sprzedaja uzywane meble dwa YMCA,trzeci dziala pod British Heart Foundation,jeden jest blisko Tesco,drugi obok komisu Generator,a trzeci zdecydowanie moim zdaniem najlepszy miesci sie obok B&M,pozdro:)

jarrys
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Wiek: 53
Dołączył: 23 lip 2007, 10:52
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Kibob » 20 sie 2009, 19:25 Re: Sklepy z meblami i łóżkami nowymi lub używanymi

Witam,
Flat paki o których pisałam są na ulicy Great Bridge Street, przystanek 74 "Great Bridge Street, Richmond Street", jeden nazywa się K.H. FlatPak a drugi "GB Furniture".
Pozdrawiam

Kibob
Początkujący
 
 
Posty: 47
Wiek: 36
Dołączyła: 20 paź 2006, 18:15
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 3
Neutralny

gdyby ktoś jeszcze potrzebował mebli to moge oddać za darmo dużą szafę 3 drzwiową z 4 szufladami ciemny brąz, do 28,08 , potem wywieziemy ją gdzieś na skipa,więc szkoda , nie możemy jej wziąść ze sobą bo tam gdzie się wyprowadzamy są wbudowane szafy a ta jest w sumie nowa ma dopiero 6 miesięcy lekkie zarysowanie i szuflady się rozerwały ale to normalne bo były tylko na sklejce należy sobie najlepiej skręcić i będą trzymać. piszcie na pw,gg, lub dzwońcie podałam nr w dziale ogłoszeń.
Do odbioru na Great Bridge (West Bromwich-Tipton).

[ Dodano: Pon Sie 24, 2009 10:00 ]
tak jeszcze mi się przypomniało że jeszcze moge oddać metalową póleczke na buty 2 pozimy rozciągana do 1,20albo 1,40 cm, i do łazienki metalowa narożnikowa póleczkana kosmetyki idealna pod prysznic 3 poziomy + 2 wieszaczki np na myjki.
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Kitka » 10 gru 2009, 22:34 Re: Sklepy z meblami i łóżkami nowymi lub używanymi

Może jeszcze komuś przyda się informacja. Erdington, High St. British Heart Foundation nawet ładne mebelki mają i sprzęt różny też jest.
Avatar użytkownika
Kitka
Zadomowiony
 
 
Posty: 702
Dołączyła: 6 gru 2006, 23:12
Lokalizacja: Birmingham/Sheldon
Reputacja: 41
Pokojowy

jezeli chodzi o Erdington - to na High Street masz 3 sklepy BHF'u 1 z meblami po lewej jak tylko zejdziesz z ronda jakies 100 metrow, nastepny 100 metrow dalej po prawej z elektronika domowa - agd / rtv i jeszcze 1 choc nie zwiazany z tematem z ciuchami - jezeli ktos jest biedniejszy...

pozdrawiam
Zaku

Zaku
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Wiek: 46
Dołączyła: 5 sty 2010, 11:44
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez henryk » 21 maja 2010, 20:49 Re: Sklepy z meblami i łóżkami nowymi lub używanymi

a czy ktos zna kogos kto ma ladne domy do wynajecia

henryk
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 20 maja 2010, 17:43
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Eryk1 » 17 paź 2013, 08:41 Re: Sklepy z meblami i łóżkami nowymi lub używanymi

A co sądzicie o nowych meblach z hurtowni CJC reklamujacej sie na B-gham?

Eryk1
Stały Bywalec
 
 
Posty: 333
Dołączył: 27 kwi 2007, 20:40
Reputacja: 16
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do DOM I OGRÓD