Hey Dziewczyny.Czy ktoras z Was miala ECV lub cesarke?

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez iwona25 » 10 paź 2008, 19:34 Ivy123=iwona25

Hey babeczki
no i po bolu i po krzyku i nie moge uwierzyc ze moja mala kruszynka ma juz 6 tygodni ale ten czas szybko plynie.... cesarka minela bezpowrotnie choc rana goila mi sie dlugo i chyba wciaz sie dogaja...no ale mala jest calym moim swiatem i wszystko inne sie nie liczy...
pozdrawiam....

iwona25
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączyła: 3 maja 2007, 07:26
Reputacja: 0
Neutralny

iwona25, gratulacjie :!: :!: :!: :stokrotka: :grin:
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

Az nie moge czytac tych Brdur!!! Co za poje....ny lekarz radzi takie rozwiazanie. Przy ecv lekarz naciska na brzyluch i lokalizuje ulozenie dziecka po czym probuje je przekrecic co moze doprowadzic do owiniecia dziecka pepowina wokol szyjki... ja mialam cesarke i najlepiej w swiecie wspominam fakt ze nic nie czujesz jestes przytomna i daja ci dzidzie po chwili na rece. Angielscy lekarze sa beznadziejni w przyjmowaniu porodow i ze statystyk wynika ze jest tu jedna z najwiekszych liczb zgonow noworodkow w calej europie. Poza tym ja jak rodzilam to razem ze mna rodzila polka Jagoda ktora wrocila do domu samam..... straszne to bylo. Pozdrawiam i zycze slusznej decyzji czyli cesarki

Justyna i Sławek
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 23 paź 2011, 11:15
Reputacja: -5
Neutralny
Góra
-5

Justyna i Sławek napisał(a):Az nie moge czytac tych Brdur!!!


Wiekszosc z nas nie przepada za bzdurami.
Osoba, ktora zadala powyzsze pytanie 5 latemu raczej nie czeka juz na zadne odpowiedzi


Justyna i Sławek napisał(a):ja mialam cesarke i najlepiej w swiecie wspominam fakt ze nic nie czujesz jestes przytomna i daja ci dzidzie po chwili na rece.


Twoje indywidualne doswiadczenie nie zmienia faktu, ze cesarskie ciecie jest bardzo powazna operacja, ktora niesie za soba ryzyko rozmaitych komplikacji.
Nie jestem lekarzem i osobiscie nie umiem porownac ryzyka wynikajacego z cesarki z tym wynikajacym z ECV. Podejzewam, ze na decyzje w takich kwestiach wplywaja bardzo indywidualne czynniki zwiazane z matka i dzieckiem takie jak stan zdrowia obojga, historia medyczna, wielkosc dziecka itp.
Wypowiadanie sie nt cesarskiego ciecia w sposob sugerujacy, ze jest to nieinwazyjny zabieg na pewno jest duzym bledem. Cesarka to nie depilacja brwi!

Justyna i Sławek napisał(a): Angielscy lekarze sa beznadziejni w przyjmowaniu porodow i ze statystyk wynika ze jest tu jedna z najwiekszych liczb zgonow noworodkow w calej europie.

Kazdy ma prawo do swojego zdania nt tutejszych lekarzy.
Moze napiszesz cos wiecej nt zrodla tych statystyk?

Justyna i Sławek napisał(a): Pozdrawiam i zycze slusznej decyzji czyli cesarki

:)

ktosienka
Stały Bywalec
 
 
Posty: 498
Dołączyła: 22 paź 2006, 13:06
Reputacja: 65
Poczciwy

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET