Rolki na parkiecie

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez stillinback » 28 sty 2014, 22:23 Rolki na parkiecie

Siemka.

Szukam informacji, moze ktos z Was zna takie miejsce w West Midlands. Chcialabym wybrac sie na rolki, ale takie jak z filmow :P heh dokladnie chodzi mi o parkiet, muzyczke i swiatlo. Cos w stylu lodowiska. Niestety nie udalo mi sie znalezc nigdzie info na ten temat, wiec oczywiscie licze na Wasza pomoc ;) O ile ktos wie o co mi chodzi :D hihi

Pozdrawiam Was, hey!
Aby zobaczyć całą treść musisz być zalogowany i posiadać co najmniej 3 posty na forum.
Avatar użytkownika
stillinback
Rozeznany
 
 
Posty: 243
Dołączyła: 24 paź 2012, 15:52
Lokalizacja: Walsall/Wlkp
Reputacja: 13
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 28 sty 2014, 22:47 Re: Rolki na parkiecie

W pierwszy i trzeci piątek miesiąca w The Tower Ballroom.
Więcej info w tym wątku:
viewtopic.php?f=11&t=13446

Guest
 
 

PostNapisane przez Guest » 29 sty 2014, 02:54 Re: Rolki na parkiecie

Creation w Birmingham co prawda ja tam chodzę na scianke (wspinaczka) ale w tym samym centrum jest tez hala gdzie ludzie jeżdżą na rolkach tylko nie wiem czy o to chodzi. Wpisz w Google creation Birmingham to pewnie znajdziesz informacje.

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Jarosh » 2 lut 2014, 02:31 Re: Rolki na parkiecie


Jarosh
Początkujący
 
 
Posty: 33
Wiek: 41
Dołączył: 21 maja 2008, 14:14
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez stillinback » 2 lut 2014, 14:12 Re: Rolki na parkiecie

Ja niestety potrzebuje to na sobote 8.02 ;) Ale i tak wielkie dzieki. Szukam jakiejs ciekawszej rozrywki na odwiedziny rodzicow ;) Ale wydaje mi sie, ze skoro nie rolki, to zabiore ich na lyzwy :P
Aby zobaczyć całą treść musisz być zalogowany i posiadać co najmniej 3 posty na forum.
Avatar użytkownika
stillinback
Rozeznany
 
 
Posty: 243
Dołączyła: 24 paź 2012, 15:52
Lokalizacja: Walsall/Wlkp
Reputacja: 13
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Jarosh » 2 lut 2014, 14:24 Re: Rolki na parkiecie

Zostaje Ci lodowisko... :) http://www.solihullicerink.co.uk/ Polecam!! [ale najlepiej mieć swoje łyżwy]...

Jarosh
Początkujący
 
 
Posty: 33
Wiek: 41
Dołączył: 21 maja 2008, 14:14
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez stillinback » 2 lut 2014, 20:01 Re: Rolki na parkiecie

Bomba!!! Niestety nie posiadam czterech par lyzew :P Znaczy sie nie posiadam ani jednej haha ;) Ale moze byc pieknie. Mam nadzieje, bo rodzice nie sa raczej dziadkami lubiacymi posiedziec na kanapie ;). Podczas ostatniej wizyty wzielam ich na rejs kanalami, ale totalna porazka dla mnie :P wiec chce teraz cos zdecydowanie mniej nudnego :P
Aby zobaczyć całą treść musisz być zalogowany i posiadać co najmniej 3 posty na forum.
Avatar użytkownika
stillinback
Rozeznany
 
 
Posty: 243
Dołączyła: 24 paź 2012, 15:52
Lokalizacja: Walsall/Wlkp
Reputacja: 13
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI