Szkło zabezpieczająco-dekoracyjne na ścianę w kuchni

Dyskusje na temat problemów związanych z utrzymaniem domu i ogrodu. Porady techniczne, remontowe, budowane i ogrodnicze.
Orientuje się ktoś ,gdzie można kupić na ścianę kuchenną między blaty a szafki takie szkło dekoracyjne ? Wszędzie widzę w małych kawałkach albo szklane kafelki a ja bym chciała duże kawałki na wymiar ...
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

mój mąż zakładal takie szyby jeśli chcesz podam ci do niego tel i się go wypytaj on Ci powie jak to sie robi gdzie kupuje i wszystko co z tym zwiazane

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posty: 493
Dołączyła: 23 sie 2012, 10:54
Reputacja: 45
Pokojowy


bubu
Raczkujący
 
 
Posty: 82
Dołączyła: 3 wrz 2008, 10:43
Lokalizacja: tipton
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 11 kwi 2014, 08:28

A nie myślałaś moze zamiast tego szkla urzyc plytek porcelanowych 600x600 gladkich pokerowanych na błysk? Fajnie to wyglada.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

Nie chodzi mi o takie małe naklejki ani o kafelki (kafelki właśnie próbuję zakryć tym szkłem ) chodzi mi o to by sobie podświetlić ledami by był jakiś wzorek na tym i by był to jeden kawałek ,bez łączeń. Pokażę na przykładzie z googli
Załączniki
warszawa-szklane-panele-kuchenne-panele-kuchenne-fronty-szklane-szyby-dekoracyjne-warszawa-backsplash-szklo-w-kuchni-panele-szklane-9jA0MTc3Mz_m.jpg
warszawa-szklane-panele-kuchenne-panele-kuchenne-fronty-szklane-szyby-dekoracyjne-warszawa-backsplash-szklo-w-kuchni-panele-szklane-9jA0MTc3Mz_m.jpg (15.08 KiB) Przeglądane 30979 razy
Szklane-panele-kuchenne-kuchnia-marzen-backsplash-pl.jpg
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

no oki kupuje sie zwykła szybe idzie sie do szklaza mowi sie jaki kawalek chcesz prosisz o wyciecie dziur na kontakty i szybe malujesz na kolor jaki ci odpowiada bialy mleczny różowy itp potem obklejasz jafolia i gitara

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posty: 493
Dołączyła: 23 sie 2012, 10:54
Reputacja: 45
Pokojowy

mam37, YYYY ty tak serio :roll: :?:
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

♥ ♥ ♥ Bycie mamą to najcięższa praca i największa radość ♥ ♥ ♥

karmelek
Rozeznany
 
 
Posty: 189
Wiek: 39
Dołączyła: 30 paź 2007, 08:47
Reputacja: 27
Pokojowy


Te płyty raczej nie przepuszczają swiatla przynajmniej nie tyle ile pojazuja zdjecia wyżej.
Mam taka plyte w domu wiec wiem.

Malaroksi
Projekt fajny i tak jak wszystko mozna kupic wypasnego gotowca albo sprobowac samemu napewno sie da z lepszym czy gorszym rezultatem.
Mnie to wyglada na zwykla szybe oblejona od wewnetrznej strony jakas matowa folia lub na szybe matowiona (piaskowana) którą mozna kupic. A reszta ta kolorowe paski diod jako podświetlenie. Nic skomplikowanego...taki bajerek.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

Jest to nadruk UV na szkle. Robi się to na specjalnej maszynie do drukowania. Nie ma tam nic naklejanego tylko bezpośrednio drukowane na szkle.

scooterg
Początkujący
 
 
Posty: 11
Wiek: 43
Dołączył: 12 sie 2012, 07:57
Lokalizacja: Wolverhampton
Reputacja: 0
Neutralny

scooterg, A ty wiesz gdzie kupić takie szkła ? Link jakiś do strony. W Polsce jest tego do wyboru do koloru i taniutkie w porównaniu z jakimiś małymi kawałkami znalezionymi tutaj , już nie wiem czy odpuścić i zrobić co innego czy sprowadzać z Polski ,Ja ostatnio chyba szukać nie potrafię ... :cry:
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

scooterg, A ty wiesz gdzie kupić takie szkła ? Link jakiś do strony. W Polsce jest tego do wyboru do koloru i taniutkie w porównaniu z jakimiś małymi kawałkami znalezionymi tutaj , już nie wiem czy odpuścić i zrobić co innego czy sprowadzać z Polski ,Ja ostatnio chyba szukać nie potrafię ... :cry:
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 14 kwi 2014, 09:22

Paczka pl-uk do 30kg kosztuje 15 funa to jak za darmo. Moze warto byloby w taki sposób?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

Tak ,rozważam opcję sprowadzenia tego z Polski , ale boję się ,bo to szkło i nie standardowy rozmiar , ja bym potrzebowała 160cm na 55 i , 140na 55 i 100 na 55. Tak więc myślę, że transport byłby droższy plus ryzyko uszkodzenia ogromne. Za tydzień lecę do Polski to zobaczę co i jak i za ile, jak tutaj do tego czasu nic nie znajdę ...
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 14 kwi 2014, 12:14

Jak nie wejda pod szafki to co za problem przewiesic szafki wyzej czy niżej?

Znam kogos kto zamawial ogromne i ciezkie akwarium na zamowienie do uk. I za takie cos zaplacil zeby cie nie sklamac 1300zl

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do DOM I OGRÓD