Ubezpieczalnia samochodowa THE POLICY SHOP z Coventry

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;
Witam.
Czy miał ktoś może doczynienia z ubezpieczalnią THE POLICY SHOP?
W internetowych porównywarkach takich jak gocompare czy confused zdecydowanie dają mi najniższą cenę za ubezpieczenie. Jest naprawdę spora różnica między tą ubezpieczalnią a pozostałymi.
Jeśli ktoś wie cokolwiek na temat tej ubezpieczalni proszę o info.

Barber_2205
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączył: 12 sie 2013, 10:43
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 24 kwi 2014, 12:36

Brokerzy czesto maja dostep do innych ubezpieczycieli mniej znanych lub takich z którymi strony typu gocompare nie podpisały umów.
Jesli twoje dane sa poprawne i odpowiadają ci warunki ubezpieczenia to nie widze problemu żebyś z tego biura nie skorzystał.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Alzak » 24 kwi 2014, 14:47

Brookerzy maja takze dostepne ubezpieczenia w firmach ktorych Ty jako osoba prywatna nie mozesz zakupic ubezpieczenia.
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posty: 620
Dołączył: 11 lip 2010, 06:48
Reputacja: 55
Poczciwy

Spróbuj IGO4 i 1ST Central. W IGO4 byłem rok a z 1stCentral jestem obecnie. Na razie bez problemów a ceny są bardzo przyzwoite.
Avatar użytkownika
s_virus
Początkujący
 
 
Posty: 43
Dołączył: 22 lut 2014, 08:51
Reputacja: 15
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Alzak » 24 kwi 2014, 15:03

Jak szukasz dobrego brookera i masz jakies modyfikacje w samochodzie to polecam Adrian Flux
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posty: 620
Dołączył: 11 lip 2010, 06:48
Reputacja: 55
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez VA » 26 kwi 2014, 09:15 Re: Ubezpieczalnia samochodowa THE POLICY SHOP z Coventry

Ceny ubezpieczenia dla każdego przypadku będą różne. Mojemu bratu na przykład, który mieszka 2 mile ode mnie, najtaniej wychodzi Octagon, a mi wychodzi 3 razy tyle co w Co-operative'ie, który dla mnie wyszedł najtaniej. Wielu ludzi mówi, że Directline jest najtańsza, a mi wychodzi bardzo drogo.
Trzeba poszukiwać u różnych ubezpieczycieli, bo każdy ma inne warunki i nie ma reguły, które ubezpieczenie jest najtańsze.
Poza tym, jest tylko kilku głównych ubezpieczycieli (AXA, CIS Ltd., Admiral) i każdy z brokerów może oferować ubezpieczenie u dowolnego z nich.
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

s_virus napisał(a):(...) 1stCentral(...)a ceny są bardzo przyzwoite.


w moim przypadku było to jedno z najdroższych ubezpieczeń.
Obecnie QuinnDirect.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

Witam. Kilka dni temu kupiłem auto i teraz przyszedł czas na najważniejsze czyli gdzie go ubezpieczyć żeby nie płacić fortuny. Samochód to Vauxhall Corsa z silnikiem 1.0 więc należy do jednej z pierwszych grup ubezpieczeniowych. Mimo wszystko ceny wahają się od 1300 do nawet 4000 tys. Najtańsze oferty znalazłem w Bell, Elephants i Direct Line. Czy miał ktoś do czynienia z tymi ubezpieczycielami bo waham się wiedząc że tanio nie zawsze znaczy dobrze. Słyszałem że niektórzy ubezpieczyciele tak konstruują umowy że każda zmiana może kosztować , poza tym istnieje możliwość instalacji tzw black box , który śledzi każdy ruch kierowcy( Bell). Może ktoś zna inne w miarę tanie ubezpieczalnie? Rozumiem że ubezpieczenie auta to sprawa indywidualna i każdy przypadek traktuje się oddzielnie ale chętnie sprawdzę każdą możliwą opcję.

Gambeat11
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączył: 21 gru 2007, 16:37
Reputacja: 1
Neutralny

Troche poprawiłem Twoją wypowiedź.
Gambeat11 napisał(a):(...) Słyszałem że wszyscy albo prawie wszyscy ubezpieczyciele tak konstruują umowy że każda zmiana może kosztować ,(...)


Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

Gambeat11 napisał(a):Witam. Kilka dni temu kupiłem auto i teraz przyszedł czas na najważniejsze czyli gdzie go ubezpieczyć żeby nie płacić fortuny. Samochód to Vauxhall Corsa z silnikiem 1.0 więc należy do jednej z pierwszych grup ubezpieczeniowych. Mimo wszystko ceny wahają się od 1300 do nawet 4000 tys. Najtańsze oferty znalazłem w Bell, Elephants i Direct Line. Czy miał ktoś do czynienia z tymi ubezpieczycielami bo waham się wiedząc że tanio nie zawsze znaczy dobrze. Słyszałem że niektórzy ubezpieczyciele tak konstruują umowy że każda zmiana może kosztować , poza tym istnieje możliwość instalacji tzw black box , który śledzi każdy ruch kierowcy( Bell). Może ktoś zna inne w miarę tanie ubezpieczalnie? Rozumiem że ubezpieczenie auta to sprawa indywidualna i każdy przypadek traktuje się oddzielnie ale chętnie sprawdzę każdą możliwą opcję.


Trochę poza tematem, ale kupiłeś najgorzej jak mogłeś z silnikiem do 1000cm3.

Krzysiek2099
Rozeznany
 
 
Posty: 151
Dołączył: 2 cze 2013, 23:02
Reputacja: 12
Neutralny

Hej. Dlaczego? Chodziło mi o to żeby był ekonomiczny, i tak moja dziewczyna będzie go większość czas używać.

Gambeat11
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączył: 21 gru 2007, 16:37
Reputacja: 1
Neutralny

Na pierwsze auto kupiłes bardzo dobrze. Nie czytaj poprzedniego posta.
Każdy ma swoje priorytety.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

To 3 cylindrówka niby na łańcuchu a w praktyce na łańcuszku. Zrywa się często już przy 60k km. Auto nie ma dynamiki i jest awaryjne. I wcale mało nie pali. Jeżeli jeździsz dużo po mieście to będzie Ci dużo palił przy ruszaniu. Wbrew pozorom więcej niż 4 cylindrowy 1.2. I ekonomikę trampki poniosą. Lepiej kupić Yariskę, Micrę. Albo Corsę 1.2.

Krzysiek2099
Rozeznany
 
 
Posty: 151
Dołączył: 2 cze 2013, 23:02
Reputacja: 12
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 1 maja 2014, 19:51

Potwierdzam jesli chodzi o spalanie i dynamike cosry 1.0 i rowniej polecam pakicara (mikre) nie jest demonem predkosci ale pali mniej i jest bardzo niezawodny (mialem taki 3 lata)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

Dwa lata byłem w firmie SERVICE ale po mojej przeprowadzce na West Bromwich która niedawno miała miejsce cena wzrosła o 200%.... Najtańszą ofertę otrzymałem od firmy 1ST CENTRAL i na nią się zdecydowałem.

Barber_2205
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączył: 12 sie 2013, 10:43
Reputacja: 2
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do FINANSE