Prawo do opieki nad dzieckiem

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.

MężczyznaPostNapisane przez ja to ja » 24 kwi 2014, 19:41 Prawo do opieki nad dzieckiem

witam mam pytanie jako ojciec rocznego dziecka,co mam zrobic by dziecko zostalo pod moja opieka po rozstaniu,moja byla partnerka niestety nie nadaje sie do opieki ze wzgledu na swoj tryb zycia jaki sobie obrala,niestety nie mam pojecia jak to ugryzc.pomozcie jak umiecie najlepiej :)

ja to ja
Początkujący
 
 
Posty: 24
Wiek: 45
Dołączył: 2 sie 2013, 16:01
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 25 kwi 2014, 08:42 Re: Prawo do opieki nad dzieckiem

udowodnic w sadzie ze ona nie jest odpowiednia osoba do opieki nad waszym dzieckiem, tylko najlepiej miec na to dowody bo same slowa moga okazac sie nie wystarczajace , no chyba ze sama pozwoli na to by maluszek zamieszkal z toba
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez mam37 » 25 kwi 2014, 10:05 Re: Prawo do opieki nad dzieckiem

ja radzilabym ci isc do prawnika i się poradzić co masz robic jak to zrobić i wtedy będziesz wiedział co i jak
to są bardzo ciężkie tematy odebrać matce dziecko nie łatwo a jeśli dziecku nie dzieję się krzywda nie jest głodne i nie ma sladów pobicia nie widać u niego nerwicy w formie zajadania np to będzie ci ciężko
życze powodzenia

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posty: 493
Dołączyła: 23 sie 2012, 10:54
Reputacja: 45
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez ja to ja » 25 kwi 2014, 14:37 Re: Prawo do opieki nad dzieckiem

no wlasnie z tymi dowodami bedzie ciezko bo zdjec nie robilem jak to mowia materacem tez nie bylem a swiadkowie no coz to sa jej znajomi ja raczej ich nie mam a bynajmniej takich co by mi cos poswiadczyli.no tak zrobie zadzwonie do prawnika bo nie chce aby moje dziecko mialo takie samo zycie jak jej poprzednie dzieci.dziekuje forumowiczowi lub forumowiczce "dzieciak"za telefon do P.Doroty.dziekuje wszystkim za serdecznosc I pomoc.jesli jakies macie jeszcze uwagi pomocne z gory dziekuje ...

ja to ja
Początkujący
 
 
Posty: 24
Wiek: 45
Dołączył: 2 sie 2013, 16:01
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do RODZINA I DZIECKO