Szkoła dla 4-latków

Wasze opinie na temat szkół w Birmingham...

KobietaPostNapisane przez karolina13372 » 3 mar 2014, 17:32 Szkoła dla 4-latków

Witam serdecznie. Niedawno przyleciałam z córką do UK. Mała w czerwcu kończy 4 latka. Wiem, że muszę ją zapisać do szkoły. Problem w tym, że mieszkam w West Bromwich i nie wiem gdzie tutaj jest jakaś szkoła dla 4-latków. Dodam, że chciałabym ją zapisać do szkoły katolickiej. Proszę, pomóżcie :) Z góry dziękuję.

karolina13372
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 3 mar 2014, 17:25
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 4 mar 2014, 09:47 Re: Szkoła dla 4-latków

karolina13372, Córcia zacznie w tym roku primary school , musisz ją jak najszybciej zapisać do reception class ,ponieważ aplikacje składało się do któregoś stycznia , teraz możesz mieć problem . Podam Ci stronę internetową , tam możesz poszukać szkół blisko swego miejsca zamieszkania ale nie jest powiedziane , że będzie tam miejsce i ew córka może być na liście rezerwowych ( ja wożę moje dzieci 4mile od miejsca zamieszkania , 2 szkoły koło mojego domu nie mają miejsc i dzieci czekają już 2 lata ). Ja też jestem z West Bromwich ,jak co to pisz ,jak będę w stanie ci w czymś pomóc to pomogę nie ma problemu :) http://www.sandwell.gov.uk/info/200303/ ... g_a_school
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez kocica24 » 24 kwi 2014, 22:45 Re: Szkoła dla 4-latków

witam , w okolicach Walsall, Rushall, Shelfield jest kilka szkół katolickich
Avatar użytkownika
kocica24
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Wiek: 44
Dołączyła: 15 mar 2014, 04:54
Lokalizacja: SHELFIELD
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez anianowysacz » 1 gru 2014, 09:24 Re: Szkoła dla 4-latków

witam poszukuje i nformacji odnosnie fajnego i dobrego przedszkola w tipton jak rowniez szkoły podstawowej dla 8 latka

anianowysacz
Początkujący
 
 
Posty: 28
Dołączyła: 23 cze 2013, 10:38
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kasiaamelia3 » 18 lut 2015, 09:43 Re: Szkoła dla 4-latków

Witam :) czy ktos moze moze mi polecic dobra szkole na acocoks green dla czterolatkow ? córka chodzi tylko na darmowe godziny do przedszkola po 3 godz dziennie i jej angielski jest slaby.

kasiaamelia3
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 9 cze 2014, 21:57
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anetta11 » 16 kwi 2015, 18:07 Re: Szkoła dla 4-latków

wg prawa dzieci moga pozostac w przedszkolu do ukonczenia 5 roku zycia, nie ma co na sile pchac dzieci do szkoly - w przedszkolu tez naucza sie tego co w reception class ale oszczedzi sie im wielu stresow. niestety wielu rodzicow o tym nie wie i posyla swoje pociechy do szkoly...
pozniej jako 5 latek dziecko pomija reception class i uczeszcza do szkoly do tej samej klasy co inne dzieci, ktore jako 4 latkowie zaczeli swoja przygode z edukacja... wiec zadnych opoznien nie ma...

Anetta11
Początkujący
 
 
Posty: 14
Dołączyła: 3 lis 2010, 13:58
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZKOŁY

cron