Zaatakowany pies

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez wreeednia » 20 lip 2014, 20:56 Zaatakowany pies

słuchajcie jest taka sprawa , wynosiliśmy się do nowego mieszkania - na pierwszym spacerze mój pies [Amstaf zmieszany z buda] został zaatakowany przez dwa inne psy [podobnie rasowo ] . mój pies był na smyczy a dwa inne luzem. mój pysiaczek ma niewielkie obrażenia natomiast jest potrzebna wizyta u weterynarza ze względu iż pojawiło się ropienie z ucha i to dosyć poważne - zaraz po zajściu próbowaliśmy dogadać się z właścicielem dwóch piesków - niestety bez rezultatu. Zostałam dziś poinformowana ze przy wizycie u weterynarza przy pogryzieniu incydent taki zostaje zgłoszony na policje. Może ktoś miał podobne zdarzenie i wie jak to wszystko się odbywa ? Czy faktycznie jest to zgłaszane na policje a jeżeli tak to co dalej ? Nasz pies jest spokojny i mamy go od 10 lat - nigdy nikogo nie zaatakował ani nic podobnego [ pierwszy raz w ogóle go ktoś pogryzł ] a nie chcemy go stracić albo żeby go wpakowali gdzieś nie wiadomo gdzie pod zarzutem 'agresywny' czy coś.

Jeżeli ktoś wie cokolwiek w podobnej sprawie proszę o odpowiedz :) tak czy siak pójdziemy z psem do weta bo jest to dla nas członek rodziny i nie chcemy żeby stała mu się krzywda i żeby cierpiał.

wreeednia
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączyła: 29 maja 2013, 13:19
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Darwas » 21 lip 2014, 11:05 Re: Zaatakowany pies

Zgłoszenie na policje jest ale nie dotyczy to was bo wasz pupil był na smyczy.Zgłoszone będzie że w tym regionie ktoś wyprowadza psy takiej rasy nie wyprowadzając ich na smyczy co jest jego obowiązkiem.
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez wreeednia » 22 lip 2014, 07:40 Re: Zaatakowany pies

oo dziekuje bardzo :)

Pozdrawiam :)

wreeednia
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączyła: 29 maja 2013, 13:19
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI