Polska szkoła w Walsall

Wasze opinie na temat szkół w Birmingham...

MężczyznaPostNapisane przez lukaszp222 » 20 lip 2014, 15:53 Polska szkoła w Walsall

Witam szukam informacji na temat sobotniej szkoły w Walsall , chciałbym dowiedzieć czy nadal istnieje ponieważ ostatnie wpisy z forum pochodzą sprzed 2 lat. Podany adres strony nie istnieje.
Dziękuje za pomoc

lukaszp222
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 14 maja 2014, 18:37
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Danka » 26 lip 2014, 20:50 Re: Polska szkoła w Walsall

tak dziala, znajduje sie przy Joseph Leckie Academy. kontaktu niemam niestety wiec zbyt niepomoge. ale zawsze mozesz bezposrednio do szkoly zadzwonic i poprosic o p. Elzbiete Kardynal ona chyba dalej jest dyrektorka pl szkoly ale ostatnio pracowala tez w joseph leckie

Danka
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 23 lis 2009, 12:12
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez joasia1980 » 27 lip 2014, 09:53 Re: Polska szkoła w Walsall

Witam, szkoła istnieje ,jej nazwa to teraz w skrócie EWA, wiem bo mój syn tam chodzi od kilku lat, dyrektorem szkoły jest pani Ela Kardynał. To adres szkoły Joseph Leckie Academy
Walstead Road West
WalsallWS5 4PG
A to adres e mailowy -info@ewacic.com , niestety nie mam numeru telefonu zapisanego bo wszelkie informacje ze szkoły dostaje na e maila.

joasia1980
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 27 sie 2009, 19:32
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZKOŁY