Rayanair problem

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez Ena21 » 1 sie 2014, 19:09 Rayanair problem

Witam, mam do was pytanie wiec... zamowilam mamie bilety Z katowic do birmingham i odrazu powrotny, mama bedzie tutaj 3 tygonie i drukowala dzisiaj bilet w polsce ale wydrukowalo jej tylko w jedna strone. Czytalam ze nie mozna sie odprawic szybciej niz 2 tyg przed odlotem ale jak teraz odprawic sie w 2 strone?? numer rezerwacji dostalam tylko jeden czyli z tego samego numeru, ale czy nie odrazu powinno wydrukowac bilet powrotny??
Avatar użytkownika
Ena21
Raczkujący
 
 
Posty: 59
Wiek: 34
Dołączyła: 25 lis 2012, 23:00
Reputacja: 7
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bueno » 1 sie 2014, 19:21 Re: Rayanair problem

Musisz czekać bliżej terminu powrotu. Na stronie Ryanair wszystko dokładnie pisze. Jak dobrze pamiętam to już nie ma 2 tygodnie przed odlotem a krótszy termin.

Dodano: -- 1 sie 2014, 20:23 --

You can check-in from 7 days to 2 hours before each departing flight

bueno
Początkujący
 
 
Posty: 28
Dołączyła: 29 cze 2013, 19:17
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez asia.z » 2 sie 2014, 08:51 Re: Rayanair problem

Hej, na ich stronce pisze ze 30 dni przed odlotem moga odprawic sie te osoby ktore dokonaly wyboru miejsca. Dla innych jest od 7 dni przed odlotem. Pozdrawiam
Lepiej grzeszyc i zalowac niz zalowac ze sie nie zgrzeszylo

asia.z
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Wiek: 48
Dołączyła: 16 sty 2007, 16:37
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Ancia28 » 2 sie 2014, 08:53 Re: Rayanair problem

Hej ena21 można sie teraz odprawić 7dni przed odlotem jeśli masz bezpłatne miejsce rezerwacji chyba ze wykupiliście bilet z rezerwacja miejsc wtedy możesz dokonać odprawy 30 dni przed wylotem pozdr

Ancia28
Raczkujący
 
 
Posty: 75
Wiek: 44
Dołączyła: 28 gru 2007, 20:47
Lokalizacja: Birmingham/Castle Vale
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 2 sie 2014, 08:55 Re: Rayanair problem

Ena21 napisał(a):ale jak teraz odprawic sie w 2 strone?? numer rezerwacji dostalam tylko jeden
I 7 dni przed powrotem mamy, należy użyć tego samego numeru drukując powrotną kartę pokładową .
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Ena21 » 2 sie 2014, 11:31 Re: Rayanair problem

O wielkie dzieki. Bo mnie wystraszyli ze zawsze drukuje sie 2 bilety na raz i nikt sie z taka sytuacja nie spotkał ,juz myslalam ze mama coś nakrecila. Ufff kamien z serca, dzieki jeszcze raz.

Dodano: -- 2 sie 2014, 11:45 --

regulamin czytalam, nie bylam pewna czy to 7 dni czy 14 bo pisalam wczoraj szybko do was, poprostu uslyszalam wlasnie ze nigdy 1 biletu sie nie drukuje tylko odrazu 2, bo cos tam trzeba zaznaczyc przy odprawie i wtedy drukuje 2 na raz, a jezeli bym chciala kazdy osobno to musze miec 2 numery rezerwacji, bo jak mam 1 to sie teraz w druga strone nie odprawi bo on dziala tylko raz, 2 osoby to potwierdzily a ja mialam chyba zawał... Ale juz jest ok :)

Dodano: -- 2 sie 2014, 11:53 --

A ja tez niestety tego nie wiem bo w czasie mojego dotychczasowego pobytu w uk zdarzyło mi sie byc w polsce 1 raz na wakacjach ale nie wiedzialam kiedy bede wracac wiec zamawialam 2 bilety osobno, nigdy w 2 strony. Dobra juz sie wytlumaczylam :P wiec dziekuje po raz 3
Avatar użytkownika
Ena21
Raczkujący
 
 
Posty: 59
Wiek: 34
Dołączyła: 25 lis 2012, 23:00
Reputacja: 7
Neutralny


Powrót do SZUKAM INFORMACJI