szukam pracy

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

MężczyznaPostNapisane przez Mery91 » 18 sie 2014, 10:51 Re: szukam pracy

To mój pierwszy post, więc witam wszystkich.

W pierwszej połowie października chcę razem z dziewczyną polecieć do Birmingham do pracy.
Ona z zawodu jest fryzjerką, z tego co się orientowałem to nie będzie tam problemu ze znalezieniem pracy nawet w polskim salonie fryzjerskim.
Ja chciałbym jakąś pracę fizyczną po ~10 godzin dziennie, żeby zarabiać powyżej minimalnej.

Czy ktoś zna jakieś oferty pracy odpowiadające naszym preferencjom? Jesteśmy zdecydowani, ja język znam w stopniu komunikatywnym, dziewczyna średnio.

Mery91
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 18 sie 2014, 10:47
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez maxmarutti » 26 sie 2014, 21:36 Re: szukam pracy

Mery91 napisał(a):To mój pierwszy post, więc witam wszystkich.

W pierwszej połowie października chcę razem z dziewczyną polecieć do Birmingham do pracy.
Ona z zawodu jest fryzjerką, z tego co się orientowałem to nie będzie tam problemu ze znalezieniem pracy nawet w polskim salonie fryzjerskim.
Ja chciałbym jakąś pracę fizyczną po ~10 godzin dziennie, żeby zarabiać powyżej minimalnej.

Czy ktoś zna jakieś oferty pracy odpowiadające naszym preferencjom? Jesteśmy zdecydowani, ja język znam w stopniu komunikatywnym, dziewczyna średnio.


Witam proponuję odwiedzić :
http://www.indeed.co.uk/
http://www.cv-library.co.uk/
http://www.reed.co.uk/
http://www.jobsite.co.uk/
I nie zapomnij o dobrym CV. :idea:

maxmarutti
Początkujący
 
 
Posty: 18
Wiek: 45
Dołączyła: 8 paź 2007, 19:57
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez tattien » 29 sie 2014, 08:58 Re: szukam pracy

hej :)
mam pytanie - czy wiecie gdzie znajdę oferty pracy jako health care assistant / support worker ale w SZPITALU/DOMU OPIEKI? Widzę, że wszędzie są ogłoszenia na "Opiekunkę środowiskową" :-(
Avatar użytkownika
tattien
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączyła: 3 sie 2014, 13:46
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez maxmarutti » 29 sie 2014, 18:44 Re: szukam pracy

Tak wiemy pracy szuka się poprzez wyszukiwarki pracy simple as zerknij na linki powyżej i tam sobie wpisz :idea:

Dodano: -- 29 sie 2014, o 18:46 --

Na samym indeed jest około 27 ofert

maxmarutti
Początkujący
 
 
Posty: 18
Wiek: 45
Dołączyła: 8 paź 2007, 19:57
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez tattien » 29 sie 2014, 20:08 Re: szukam pracy

Szukam przez wyszukiwarki, źle się wyraziłam - chodzi raczej o agencje, które werbują pracowników do domów opieki. Ale spoko, dam sobie radę, nie prosilam żeby ktoś podawał mi konkretne ogłoszenia, uwielbiam takie "przyjazne" nastawienie! Ahoj!
Avatar użytkownika
tattien
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączyła: 3 sie 2014, 13:46
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez maxmarutti » 29 sie 2014, 22:00 Re: szukam pracy

A może tak wiecej checi w poszukiwanie wsadzic bedzie ci prosciej w zyciu ;-) znalazlem 37 ogloszen w ciagu 15 minut wszystkie byly z agencji. :idea: :idea:

maxmarutti
Początkujący
 
 
Posty: 18
Wiek: 45
Dołączyła: 8 paź 2007, 19:57
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez tattien » 29 sie 2014, 22:32 Re: szukam pracy

Ja tez znalazłam mnostwo ogloszen ale nadal nie rozumiesz że są to w 99% ofert na "opiekunkę środowiskowa" czyli CA ktory jezdzi po domach ludzi. Nie mam zamiaru z Toba wiecej dyskutować bo to niczego nie wnosi ani w spr mojego pytania ani w sprawie calego wątku :]
Avatar użytkownika
tattien
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączyła: 3 sie 2014, 13:46
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Marolo » 20 wrz 2014, 11:15 Praca prawnik

Mam pytanie,

czy może ktoś doradzić jak znaleźć pracę prawnikowi? Może to być praca w administracji, biurze jakiejś kancelarii prawnej.

Wiem, że każda agencja zajmuje się ściśle określoną branżą np. poszukują kierowców lub spawaczy i trudno dobrze trafić.

Będę wdzięczny za każdą pomoc.

Marolo
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 20 wrz 2014, 10:04
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez eric27 » 20 wrz 2014, 20:33 Re: szukam pracy

Sorry ale jestem w SZOKU :shock: ,żeby prawnik szukał pracy.Raczej to ludzie szukają prawnika.

eric27
Stały Bywalec
 
 
Posty: 434
Dołączył: 14 wrz 2008, 12:54
Reputacja: 18
Neutralny

KobietaPostNapisane przez dana79 » 20 wrz 2014, 20:36 Re: szukam pracy

Ja tez szukam pracy w okolicy walsall lub woleverhampton

dana79
Raczkujący
 
 
Posty: 90
Dołączyła: 23 wrz 2013, 10:33
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez lukasz_sl » 5 paź 2014, 13:50 Re: szukam pracy

hej ktos z Was pracowal moze w cc albo na stanowiskach zwiazanych z customer service?
Zastanawiam sie jakie mam realne szanse znalezienia pracy za troszke lepsze pieniadze niz minimalna bez ukonczonych studiow ale za to z angielskim, slowackim, czeskim i polskim na przyzwoitym poziomie : )
(tj odpowiednio ang c1, slovak c1, czech b1 i pl native :D)

lukasz_sl
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 5 paź 2014, 13:48
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kasiaamelia3 » 7 paź 2014, 14:06 Re: szukam pracy

Witam:) pilnie poszukuje pracy i sama nie moge w to uwiezyc ale ciezko jest mi cos znalezc !!! Obecnie jestem mama dwoch coreczek w wieku przedszkolnym i chcialabym znalez cos na part time jestem zarejestrowana w kilku agencjach i w job center , rozsylam cv jak widze jakies ogloszenia i nic . nie zalezy mi na konkretnej pracy wazne dla mnie zeby bylo kilka godzin dziennie lub kilka dni w tygodniu byle by bylo najmniej 16 godzin , jesli ktos wie gdzie jest taka mozliwosc i ze akurat kogos potrzebuja to bardzo prosilabym o jakies informacje. Dziekuje :)

kasiaamelia3
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 9 cze 2014, 21:57
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez tattien » 21 paź 2014, 09:04 Re: szukam pracy

ja obecnie też szukam czegoś innego, bo w fabryce, w której pracuję jest mało zamówień (za to w styczniu przeprowadzam się do innego miasta z Bham bo znalazłam sobie tam pracę w swoim zawodzie na kontrakt), a z czegoś trzeba żyć do grudnia... Z tego co wiem to rozsyłanie CV to jedno, ale lepiej CHODZIĆ za pracą - po agencjach, z CV w konkretne miejsca itd. dlatego polecam raczej WYCHODZIĆ sobie pracę ;))

będzie dobrze, wystarczy wierzyć i chcieć
Avatar użytkownika
tattien
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączyła: 3 sie 2014, 13:46
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez lukasz_sl » 11 lis 2014, 09:14 Praca z jezykami / praca jako geodeta jakie szanse

Hej czy ktos z Was ma pojecie czy ciezko sie zalapac na prace z jezykami (mysle biurowa, jakis administrator, customer service etc).
Mowie po angielsku (C1), slowacku (C1), polsku (native) i czesku (B1/B2) i zastanawiam sie czy mam w UK czego szukac poza magazynami :D
Ciezko jest zalapac prace w zawodzie bazujac tylko na (dosc krotkim) polskim doswiadczeniu?

To pierwsza czesc mojego pytania, czesc druga dotyczy pracy w geodezji

Ktos z Was pracuje/pracowal moze jako land surveyor? Moja dziewczyna w styczniu broni inzyniera i tez chcialby wyjechac popracowac troche w zawodzie.

Jezeli ktos ma jakiekolwiek pojecie na temat w/w branz, prosze dajcie znac :) Ofert w internecie znalazlem bardzo duzo i dla geodetow i z jezykami, natomiast pytam Was o realne szanse dostania takich prac

lukasz_sl
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 5 paź 2014, 13:48
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez P-C » 11 lis 2014, 21:08 Re: Praca z jezykami / praca jako geodeta jakie szanse

lukasz_sl napisał(a):Hej czy ktos z Was ma pojecie czy ciezko sie zalapac na prace z jezykami ...


To zależy, czy są tu jeżyki:D

;-)
Ponad wątły umysł Twój bądź...
Avatar użytkownika
P-C
Stały Bywalec
 
 
Posty: 377
Wiek: 52
Dołączył: 5 cze 2011, 16:18
Lokalizacja: Chelmsley Wood
Reputacja: 61
Poczciwy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA