Right to reside-HRT warunki aby zdac test

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez slonecz » 19 wrz 2013, 12:26 Re: Right to reside-HRT warunki aby zdac test

Ja p;o 7 latach pracy zlozylam papiery o Income support i wysylaja mnie na test. Nie wiem o co chodzi w tym systemie. Corka do 2 kasy chodzi, mam kredyt tutaj i im dalej cos nie jasne cz " chce sie osiedlic" test jutro..

slonecz
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 19 wrz 2013, 12:23
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Maciej 25 » 22 wrz 2014, 09:59 Re: Right to reside-HRT warunki aby zdac test

Witam,
Również mam pytanie odnośnie Habitual Residence Test, otóż mąż stracił prace , w której przepracował kilka lat .
Złożyliśmy wniosek o JSA online 28.08 , na interview poszedł 2.09 , dziś jest 14-sty dzień roboczy odkąd rozpatrują formę,( nie ukrywam ze zależy nam na płatności, gdyż oboje nie pracujemy,poszukujemy pracy dodam ze mamy dwoje dzieci)wiec zadzwonił do JCP aby sprawdzić jak sprawy się mają i usłyszał, ze przyślą list związany właśnie z HRT, czy ktoś się orientuje jak test wygląda w praktyce ? Czy zaraz po zakończeniu testu dowiemy się jaki jest jego rezultat (pozytywny/negatywny)
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Maciej 25
Rozeznany
 
 
Posty: 117
Wiek: 38
Dołączyła: 9 mar 2010, 12:38
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 2
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI