Ebay, a konto bankowo

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez rad » 19 paź 2014, 11:44 Ebay, a konto bankowo

Witam,
mam problem. Konto na ebay, mam od 2006 roku. Dotychczas, tylko kupowałem. Wczoraj postanowiłem COŚ sprzedać. Mianowicie btc.
Pełen najlepszych chęci chciałem wystawić na aukcji, i zaczęły się schody. Pojawiło się setki tysięcy pytań, formularzy o dane.
Cudem, unikając zalania krwią, wypełniłem wszystko. Chciałem wystawić aukcję. Nie miałem opcji wyboru, czy to ma być kup teraz, czy aukcja. Mimo, iż sprzedawałem kryptowalutę, miałem tyko opcję wysyłki pocztą, ewentualnie odbiór osobisty. Chciałem, przelew do banku, dane podałem wcześniej...
Gdy jakimś cudem przebrnąłem przez siedem kręgów piekieł, i chciałem wszystko piknie zakończyć, pojawił się komunikat, iż mam wybrać rodzaj aukcji...
Cudem, kompa nie rozwaliłem. Komunikacja z supportem, doradzili mi, abym w płatnościach wybrał paypal. Weryfikacja konta będzie trwała do 7 tygodni...
Czy tylko ja jestem takim szczęściarzem, czy można to jakoś prościej załatwić?

rad
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Dołączył: 28 sty 2008, 21:07
Reputacja: 25
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez papug5280 » 19 paź 2014, 21:29 Re: Ebay, a konto bankowo

załóż nowe konto od poczatku :)

papug5280
Początkujący
 
 
Posty: 11
Dołączył: 17 mar 2013, 21:41
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Darwas » 21 paź 2014, 15:14 Re: Ebay, a konto bankowo

Kupuje i sprzedaje na ebayu ale nigdy takiego czegoś nie wypełniałem.Przy sprzedaży wybieram dział dla danego przedmiotu opis fotki cena do licytacji lub kup teraz dodatkowo można do licytacj podać sume jaka cię interesuje gdy przedmiot nie osiągnie podanej sumy nie jest sprzedany.Rodzaj wysyłki koszt wysyłki no i płatność takie jak podałeś ale nigdzie nie ma o podaniu numeru konta ja używam paypal-a i jest wygodnie pięniądze tam wpływaja a ja sobie puzniej przelewam do banku.
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez edmun » 6 sty 2015, 15:16 Re: Ebay, a konto bankowo

bo aby nie przechodzić przez żmudną weryfikację wystarczy kilka transakcji zrobić mając podpiętę konto w Paypalu, a w Paypalu podpiąć konto i kartę z konta.
Avatar użytkownika
edmun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 444
Dołączył: 27 paź 2011, 19:06
Reputacja: 48
Pokojowy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI