szampon/odzywka jaki/a polecacie jaki/a stosujecie

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...
polecam cala serie paul mitchell zielona serie szczegolnie ten jedwab wystarczy troszeczke zeby odzywic koncowki a na dzialanie prostownicy czy suszarki got2be czarny lub pro stiling head protection
HaPpy MaMa & ŻoNa :)
Avatar użytkownika
jo14189
Stały Bywalec
 
 
Posty: 306
Wiek: 34
Dołączyła: 21 lis 2011, 10:38
Lokalizacja: Walsall
Reputacja: 10
Neutralny

to zdaje sie bylo w TVN style? pani gadzet czy cos w ten desen ?
tez mnie zainteresowaly te kosmetyki :) one sa glownie na olejach, a oleje mozna tutaj dostac w roznych sklepach i jak sie czlowiek bardzo uprze to i mozna stworzyc sobie samemu takie kosmetyki.... jest tez sklep polski z samymi polproduktami (ecospa pl) ktory wysyla produkty za granice i kosmetyki moze nie BIO ale tez dosc naturalne mozna sobie samemu zrobic :)
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

nie mam pojecia czy te kosmetyki gdzies w tv pokazywali, ja ich uzywalam obecnie uzywam innych bardziej zwyczajnych bo juz nie mam suchych wlosow dzieki nim:) got2be uzywa moja siostra i strasznie sobiee chwali a pro styling z kolei ja lubie choc ja nie naduzywam prostownicy i suszarki, jedwab uzywam odkad zaczelam uzywac prostownicy zawsze mialam problem z elektryzujacymi wlosami po prostowaniu a on cudownie wygladza wlosy i odzywia koncowki
HaPpy MaMa & ŻoNa :)
Avatar użytkownika
jo14189
Stały Bywalec
 
 
Posty: 306
Wiek: 34
Dołączyła: 21 lis 2011, 10:38
Lokalizacja: Walsall
Reputacja: 10
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agg » 31 sie 2012, 22:05 Re: szampon/odzywka jaki/a polecacie jaki/a stosujecie

korbobor, oprocz biochemii jest jeszcze kilka innych sklepow np. zrob sobie krem. wiem, ze ktorys ze sklepow wysyla do uk, bo kolezanka zamawiala. moge sie dowiedziec dla Ciebie :) ja ma wlesnie z zrob sobie krem, ale jeszcze nie mieszalam. muze pokonczyc najpierw to co uzywam.
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

Agg byłoby super jeśli mogłabyś się dowiedzieć co i jak :)
Nie wiedzieć czemu zaczęłam nagle odczuwać potrzebę używania eko kosmetyków -czyżby zew natury ;-)

Wysyłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk 2
Avatar użytkownika
korbobor
Rozeznany
 
 
Posty: 255
Wiek: 42
Dołączyła: 23 maja 2007, 19:26
Lokalizacja: Sheldon, Łódź
Reputacja: 62
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez Luiza » 14 wrz 2013, 15:34 Re: szampon/odzywka jaki/a polecacie jaki/a stosujecie

Z najnowszysch odkryc
Dostepny obecnie w 99p store szampon z myszka miki. W zoltej butelce. Ma swietny, naturalny sklad. Bez mocnych detergentow i napchany naturalnymi wyciagami. Ja kupilam zapas, na wypadek gdyby sie skonczyly, bo jak do tej pory to jest najlepszy szampon jaki mialam w zyciu.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

Luiza, ten szampon jest dla dzieci czy dla wszystkich? A jaki ma zapach? jesli jest tak napchany naturalnymi wyciąagami to przypuszczam ze przyjemny. Cena powala za taką jakość o której piszesz.
Przydałby mi taki najlepiej bezzapachowy szampon bo strasznie silnie reaguję na zapachy.
Gdy wyliczam
dary losu...
Was zawsze liczę podwójnie...

Ela Eriska
Rozeznany
 
 
Posty: 255
Wiek: 47
Dołączyła: 13 maja 2011, 16:05
Reputacja: 31
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Luiza » 14 wrz 2013, 17:09 Re: szampon/odzywka jaki/a polecacie jaki/a stosujecie

To jest szampon dla dzieci. Zapach ma bardzo delikatny, pudrowy. Niezbyt piękny, ale właśnie nie jest intensywny.
Całą seria jest swietna
Obrazek
Balsam też ma bardzo delikatny i naturalny skład. Używam go nawet do twarzy. A ja mam koszmar ze skórą twarzy i głowy. Większość kosmetyków mnie podrażnia lub zapycha.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

dzieki bardzo,napewno zakupię.
Pozdrawiam:)
Gdy wyliczam
dary losu...
Was zawsze liczę podwójnie...

Ela Eriska
Rozeznany
 
 
Posty: 255
Wiek: 47
Dołączyła: 13 maja 2011, 16:05
Reputacja: 31
Pokojowy

kk napisał(a):DZIEWCZYNY CZY ZNACIE MOZE JAKIS DOBRY SRODEK PRZECIW WYPADANIU I ŁAMANIU SIE WŁOSÓW????

Osobiscie polecam tabletki Merz Special.Najlepiej stosowac przez 3mies i pozniej zorbic 3-6mies przerwy (bo sie organizm 'przyzwyczaja' czy cos).Albo jakies tabletki ze skrzypem polnym,rowniez wzmacniaja cebulki wlosow.Radical ponoc tez jest bardzo dobry,mialam zwykla mgielke i bylam zadowolona.

Kamiska
Początkujący
 
 
Posty: 16
Dołączyła: 19 paź 2012, 15:42
Reputacja: 0
Neutralny

Zdecydowanie Freeze ease! Polecam
Avatar użytkownika
KochamKino
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 18 paź 2014, 20:39
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET