National Insurance Number (NIN)

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez Brunet+7 » 11 paź 2014, 15:23 Re: National Insurance Number (NIN)

Dzienks,

tak myślałem,ale zapytać nie zawadzi,dzięki miłym i uczynnym forumowiczom.

V.

Brunet+7
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączył: 15 wrz 2014, 12:12
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Krzysiek2099 » 11 paź 2014, 16:35 Re: National Insurance Number (NIN)

julka030308 napisał(a):Sam pomysl niejest zly gdyz tak wlasnie zrobilismy z naszym znajomym.Umowilismy go gdy on jeszcze byl w Polsce.Problem jest jednak z karta w banku gdyz do otwarcia konta potrzebny jest potwierdzenie adresu i niestety musi to byc jakis rachunek np za wode.Mozna smialo zadzwonic do severn trent water i dodac dane imie i nazwisko (w naszym przypadku rachunek nie ulegl zmianie) z tym udalismy sie do banku a nastepnie zeby wyrobic NIN i niebylo zadnych problemow pozdrawiam i powodzenia


Bzdury piszesz. Mi koleżanka, na którą żaden rachunek nie przychodzi na adres zamieszkania, napisała potwierdzenie adresu na kartce "potwierdzam, że .... żyje pod w/w adresem". Ona już miała konto w banku, w którym ja chciałem otworzyć swoje, i taki świstek wystarczył za potwierdzenie adresu. Ona w ten sam sposób dała swoje potwierdzenie adresu napisane przez Jej chłopaka.

Krzysiek2099
Rozeznany
 
 
Posty: 151
Dołączył: 2 cze 2013, 23:02
Reputacja: 12
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kepa555 » 17 gru 2014, 13:17 Re: National Insurance Number (NIN)

Witam mam pytanie, czekam na NIN numer ktory ma dotrzec do mnie poczta, lecz kilka dni temu zmienilam adres zamieszkania co powinnam w takiej sytucaji zrobic.
Zadzwonic do nich I zmienic dane do wysylki czy czekac cierpliwie I po dotarciu listu na inny adres odebrac I zadzwonic ze zmienilam adres,
Nie chce robic zamieszania gdyz obawiam sie zaczecia calej procedury od nowa.
Dziekuje z gory za porady.
Avatar użytkownika
kepa555
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Wiek: 43
Dołączyła: 8 lut 2014, 19:46
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez kruper86 » 17 gru 2014, 17:41 Re: National Insurance Number (NIN)

Witaj, przecież podczas procedury wyrabiania NIN miałaś pytanie (powinnaś mieć) czy na adresie na którym obecnie mieszkasz będziesz mieszkała przez kolejne 6 tygodni ?
Poczekaj jak przyjdzie na stary adres, odbierz jeśli jest możliwość i zaktualizuj zmianę.

kruper86
Raczkujący
 
 
Posty: 59
Dołączył: 18 lut 2014, 18:06
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kepa555 » 19 gru 2014, 15:59 Re: National Insurance Number (NIN)

kruper86 napisał(a):Witaj, przecież podczas procedury wyrabiania NIN miałaś pytanie (powinnaś mieć) czy na adresie na którym obecnie mieszkasz będziesz mieszkała przez kolejne 6 tygodni ?
Poczekaj jak przyjdzie na stary adres, odbierz jeśli jest możliwość i zaktualizuj zmianę.


Dodano: -- 19 gru 2014, 18:45 --

Dziekuje za rade kruper86 tez tak myslalam.
Nie myslalam ze w tak krotkim czasie znajde mieszkanie a tu niespodzianka...
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
kepa555
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Wiek: 43
Dołączyła: 8 lut 2014, 19:46
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 19 gru 2014, 22:16 Re: National Insurance Number (NIN)

przyjdzie ci numer na stary adres , pojedziesz odebrac i tyle nic nie musisz aktualizowac czy dzwonic do nich
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 33
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI