Hackintosc - instalacja Mac OS na PC

Dyskusje na temat komputerów(hardware, software, internet..), telefonów, oraz innego sprzętu elektronicznego. Problemy z działaniem, opinie, porady itp

MężczyznaPostNapisane przez ar2rga » 5 gru 2014, 00:28 Hackintosc - instalacja Mac OS na PC

Są jacyś fanatycy Mac OS`a na PC ? Zajmuję się tym od kilku lat i chętnie poznam kogoś w celu wymiany informacji.

ar2rga
Początkujący
 
 
Posty: 23
Dołączył: 6 sie 2014, 17:37
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Fok@ » 6 gru 2014, 17:22

Ja instalowałem ostatnio 10.10 na swoim Pc. Na razie jest ok po za paroma malymi glitch'ami. Fanatykiem mac os raczej nie jestem. Ogólnie lubie komputery a mac os jest ok ale bez szału. Wcześniej miałem Mavericka przez jakis czas ale zawsze wracam do windy.

Specs:
Asus P8H61 m pro, intel g850, nvidia gtx 650ti
Instalowalem na ssdka metodą unibeast bez zadnych komend. Jedynie musialem doinstalowac dzwiek 887. Póki co zostaje i bawie sie w FCPXa.
Avatar użytkownika
Fok@
Rozeznany
 
 
Posty: 196
Dołączył: 11 maja 2006, 09:46
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 29
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez edmun » 20 gru 2014, 17:23 Re: Hackintosc - instalacja Mac OS na PC

Niestety ale ja jedyne co robie to wrzucam BootCampa na Mac Mini i potem Windowsy na nie instaluje. Sam w domu mam Windows Server 2012, Raspberry Pi jako FTP/NAS/FTP/Torrent/DLNA serwer oraz Sabayona na laptopie. Do tego kilka sprzetow na Windowsie 7 (i duzy rachunek za prad). Zastanawiam sie czy na serwerze 2012 nie postawic Hyper-V teraz i na wirtualnych maszynach nie zaczac sie bawic Windowsem 10 (tpreview), do ktorego niedawno dostalem dostep.
Obrazek

ale ponieważ jestem wrecz antyfanem Windowsa 8, to nie wiem jak to wyjdzie :)
moze po prostu wrzuce to na razie do VMWare albo do Oracle VM Box
Avatar użytkownika
edmun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 444
Dołączył: 27 paź 2011, 19:06
Reputacja: 48
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez nettmanek » 2 mar 2015, 22:28 Re: Hackintosc - instalacja Mac OS na PC

ja kiedyś mialem przez dlugi czas zainstalowanego Mountain Liona 10.8(konkretnie dystrybucje iAtkos ML2) na Asus N61VG i to calkiem calkiem chodzilo, choc konfigurowania bylo conajmniej kilkanascie godzin... i naprawde bylem zadowolony... teraz kupilem macbooka pro i jestem wniebowzięty :)
Avatar użytkownika
nettmanek
Raczkujący
 
 
Posty: 95
Wiek: 35
Dołączył: 8 cze 2013, 12:07
Lokalizacja: Wolverhampton
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do KOMPUTERY I ELEKTRONIKA