Birmingham Uni sound engineering

Wasze opinie na temat szkół w Birmingham...

KobietaPostNapisane przez paatrycja22 » 19 sty 2015, 16:34 Birmingham Uni sound engineering

Hej ;)
Czy ktos moze studiuje w Birmingham kierunek sound engineering? Od dawna mysle nad tymi studiami, tyle ze mam kilka pytan, na ktore ciezko mi znalezc odpowiedz. Nie wiem, czy zdajac mature najlepiej, zeby jednym z przedmiotow na poziomie rozszerzonym byla fizyka czy nie jest to takie wazne; czy moglabym np zdac geografie, angielski i matematyke. Czy jest ciezko studiujac full time i pracujac jednoczesnie? I jak jest z jezykiem, poniewaz boje sie, ze nie dam sobie rady. Z gory dzieki za odpowiedz :)

paatrycja22
Początkujący
 
 
Posty: 11
Wiek: 26
Dołączyła: 19 sty 2015, 16:19
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez krisbrumm » 20 sty 2015, 22:03 Re: Birmingham Uni sound engineering

Co do matury, to same przedmioty jakie zdawałaś na maturze nie mają już takiego znaczenia jak fakt, że wogóle masz maturę.Na BCU matura z Polski cieszy się dobrą reputacją.A na dodatek matematykę też zdawałaś co jest b. ważne.
Co do pracy vs. studiów full time to fizycznie da się, ale studia full time sa nawet i 3 razy w tygodniu zatem praca nie może z zajęciami kolidować.
Co do języka to wymagany jest egzamin IELTS i na Twój kierunek wymóg co do wyniku z IELTS jest o ile się nie mylę 6.5 lub wyższy.
A skąd ty tyle pieniedzy weźmiesz? Wiesz wogóle ile ten kierunek kosztuje na rok?
Nie jestem wścibski tylko sygnalizuję, ze to może być trudne bo to jest trochę pieniędzy które ciężko Ci będzie zarobić pracując part time.Sam jestem na 5-tym roku part time (Automotive Engineering) i płacę stawkami jeszce przed generalną podwyżką z 2010 roku a i tak jest to dużo pieniędzy...
Wszyscy patrzą, ale nie wszyscy widzą
Avatar użytkownika
krisbrumm
Stały Bywalec
 
 
Posty: 362
Wiek: 45
Dołączył: 27 wrz 2010, 22:34
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 75
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez paatrycja22 » 20 sty 2015, 23:06 Re: Birmingham Uni sound engineering

dzięki wielkie za odpowiedź ;) fakt, 9tys to dla mnie nie są grosze, plus oczywiście mieszkanie, utrzymanie, ale myślę, że warto spróbować. Myślałam też nad tą pożyczką na czesne, ale nie jestem pewna co do tego.. nie wiem czy warto się tak zadłużać, czy lepiej poprostu znaleźć sobie pracę, a czytałam parę wypowiedzi Polaków studiujących na tym kierunku i mówili, że to nic niemożliwego.

paatrycja22
Początkujący
 
 
Posty: 11
Wiek: 26
Dołączyła: 19 sty 2015, 16:19
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZKOŁY