Virgin Media Vs. torrent

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez recasner32 » 28 maja 2015, 21:07 Re: Virgin Media Vs. torrent

Poblokowali mase stron ze streamami pieski jankesow wiec moze to miec cos do rzeczy

Juz obczailem nowe (vipleague.is)

Ja nie rozumiem jak mozna mowic doroslemu obywatelowi na jakie strony moze wchodzic a na jakie nie - myslalem ze to moja sprawa, powinni oddawac czesc abonamentu jesli blokuja strony.

A zreszta te blokady to pic na wode nawet przez google mozna znalezc mirrory

recasner32
Raczkujący
 
 
Posty: 57
Dołączył: 1 mar 2012, 18:44
Reputacja: -13
Wyśmiewca

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 29 maja 2015, 06:28 Re: Virgin Media Vs. torrent

recasner32 napisał(a):Poblokowali mase stron ze streamami pieski jankesow wiec moze to miec cos do rzeczy

Juz obczailem nowe (vipleague.is)

Ja nie rozumiem jak mozna mowic doroslemu obywatelowi na jakie strony moze wchodzic a na jakie nie - myslalem ze to moja sprawa, powinni oddawac czesc abonamentu jesli blokuja strony.

A zreszta te blokady to pic na wode nawet przez google mozna znalezc mirrory

Gdyby ludzie streamowali tylko wydarzenia z wlasnego życia albo gry to byłoby OK.
A jak streamują NIE SWOJE programy, na ktorych, z zalożenia, ktoś zarabia...

Pozdrawiam
PS. A jesli postulujesz oddawanie czesci abonamentu zapytam z ciekawości - a ty płacisz? I w UK i w PL?

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI

cron