Wyprrawka do RECEPTION

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.

KobietaPostNapisane przez Mala25 » 2 wrz 2015, 18:57 Wyprrawka do RECEPTION

Czesć. Pytanie do mam które maja juz za sobą wyprawe do reception class.
Wiec jeżeli chodzi o mundurek, strój na PE, buty i reszte to mamy już wszystko.
Zastanawiam sie tylko nad lunch boxem i jakaś butelka na picie. Córka rok temu chodziła do nursery i tam płaciłam za obiady w co wliczony byl też snack i deserek wiec musiala codziennie przynosic tylko swoją butelke z piciem. A jak to jest w reception?? Bo chciala bym zeby też jadła obiady w szkole. Wiec czy ten cały lunch box potrzebny??

Mala25
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączyła: 20 lip 2015, 18:18
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kamila_pawlaczyk » 3 wrz 2015, 19:52 Re: Wyprrawka do RECEPTION

Hej. Od roku, może dwóch, dokładnie nie jestem pewna.... dzieci maja obiady za darmo od reception do chyba drugiej klasy. Oczywiście jest prawo wyboru rodzica, że dziecko je obiad w szkole albo przynosi do szkoły przygotowany Lunch box. Powinnaś dostać ze szkoły dokumenty do podpisania w sprawie tych obiadów. Jak się zdecydujesz to dodatkowo dajesz dziecku do szkoły butelke z piciem( zazwyczaj wode).

Pozdrawiam

Kama
Avatar użytkownika
kamila_pawlaczyk
Początkujący
 
 
Posty: 14
Wiek: 41
Dołączyła: 4 mar 2012, 14:13
Lokalizacja: Acocks Green
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Mala25 » 3 wrz 2015, 20:02 Re: Wyprrawka do RECEPTION

Dzieki wielkie kamila_pawlaczyk ;) Dostalam wszystkie dokumenty zwiazane z obiadami tylko widzialam ze dużo dzieci nosi ze sobą ten lunch box i w sklepach tego pełno wszedzie no i czytam po forach ze kompletna wypawka to Uniform+ book bag +PE + lunch box. I zastanawiałam sie po co i co do niego włożyć skoro córka ma jeść obiady w szkole. To teraz juz wiem.

Mala25
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączyła: 20 lip 2015, 18:18
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez iwona38 » 4 wrz 2015, 17:59 Re: Wyprrawka do RECEPTION

Jesli corka bedzie jesc obiady to nie dawaj lunchu tylko butelke z piciem,u nas zawsze pytam chloakow co chca kanapki czy obiad,jesli chca kanapki to zazwyczaj daje kanapke jakis owoc maly jogurt cos slodkiego i chrupki zazwyczaj w reception obiad wydluzony nie pospieszaja dzieci pomagaja i pilnuja zeby dzieciaki jadly

iwona38
Rozeznany
 
 
Posty: 267
Dołączyła: 28 kwi 2008, 10:53
Lokalizacja: Krakow/Pensnett
Reputacja: 5
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do RODZINA I DZIECKO