KLUB SAMOTNYCH SERC czyli, szukamy drugiej połowy

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....
Witam panie :) coz chetnie bym poznal fajna inteligetna dziewczyne
gg: 6215691 odrazu mowie jestem studentem i nowy w miescie :)
Avatar użytkownika
Mariusz109
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Wiek: 32
Dołączył: 10 paź 2014, 08:50
Reputacja: 0
Neutralny

hejo :) szukanie szukaniem ale co jesli ktos nie szuka a trafic sie nie moze ? ;/ sa moze jakies polki ktore maja dosc bycia singlem :) ? jestem z okolic Bham. Mam na imie Łukasz lat 25 :) pozdrawiam ;)

nowak19901990
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Dołączył: 3 sty 2015, 18:42
Reputacja: 0
Neutralny

Jak nie miejsce ani sposób, to może lepiej zacząć od nutki?

https://www.youtube.com/watch?v=KpOtuoHL45Y

Franz Liszt - "Marzenie miłosne"

Ja mam czasem bardzo uroczy sen, śni mi się dziewczyna będąca uosobieniem harmonii i wewnętrznego piękna, przy której coś we mnie topnieje, jakbym stał w środku lasu i słuchał jak deszcz spływa z liści, a wszystko co złe, spływało ze mnie. Wsłuchuję się przy niej w rytm natury i czuję coś bardzo pierwotnego - coś, czego już nie ma ani we mnie, ani w innych ludziach. Niestety nie wiem jak ten anioł ma na imię, ani jak wygląda.
Avatar użytkownika
johnyd
Raczkujący
 
 
Posty: 72
Dołączył: 8 paź 2013, 15:17
Reputacja: 20
Pokojowy

Anek nie każdy ma tyle odwagi by zagadać do kobiety czując że to kolejna znowu go wyśmieje i powie tekst typu "Spójrz w lustro" ja miałem tak kilka razy no i nadal szukam swojej połówki ale na metr kwadratowy to szcześcia do kobiet nie mam

Dante24f
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączył: 31 sie 2015, 20:01
Reputacja: 0
Neutralny

Trzeba być słoniem w składzie porcelany, żeby ciskać komuś teksty typu: "spójrz w lustro / spójrz na swoje życie / sprawdź swój portfel". Pozdrawiam przy tej okazji wszystkie słonie i słonice. Co ludzie mówią to jedno, a to jak my to odbieramy, to drugie.

Osobom nieśmiałym polecam ten filmik:
https://www.youtube.com/watch?v=XpaOjMXyJGk

Osobom pewnym siebie polecam ten artykuł:
http://www.scientificamerican.com/artic ... you-think/

Chociaż treści te są sprzeczne to obie są prawdziwe, albowiem dla każdego z nas prawdę oddaje tylko jeden przekaz. Oba oddają prawdę, stosowane do opisu różnych płaszczyzn naszego życia - pozostawiam Wam do refleksji i zastanowienia się nad sobą.
Avatar użytkownika
johnyd
Raczkujący
 
 
Posty: 72
Dołączył: 8 paź 2013, 15:17
Reputacja: 20
Pokojowy

Takie pytanie organizujecie jakieś spotkanie forumowiczów? Bo jak tak to bym się chętnie z wami spotkał

Dante24f
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączył: 31 sie 2015, 20:01
Reputacja: 0
Neutralny

Podsumowując wasza rozmowę az chce sie powiedzieć, miej wy.... a bedzie Ci dane :). Z kobietami czasami jest jak z praca. Dla jednych twoje kwalifikacje sa stanowcze za małe, dla innych stanowczo za dobre. Ktoś tu napisał ze usłyszał hasło spójrz w lustro, a ile razy ta sama osoba powiedziała to sama w druga stronę lub tylko sobie pomyślała. Dlatego znalezienie tej drugiej połówki nie jest łatwe jezeli nie umiemy isc na kompromisy i akceptować pewnych cech czy tez wad tej drugiej strony. A jezeli juz nie umiemy tego zrobic to trzeba nauczyc sie korzystać z życia i znalezc w nim cos co nas kręci, bo życie jest zbyt krótkie aby tylko siedzieć i sie zamartwiać swoją samotnością. Sam jestem samotny ale samotność mozna polubić o ile wie sie jak ja spożytkować :).

Dariusz83
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Dołączył: 16 mar 2012, 19:56
Reputacja: 26
Pokojowy

Dariusz83, ma rację. Atrakcyjność to pojecie względne i każdego pociąga co innego. Jeden patrzy na powierzchowność inny na wnętrze. Wy mężczyźni jako wzrokowcy częściej na na to pierwsze, więc dlaczego macie pretensje, że niektóre kobiety też? Dante24f, jeśli będziesz reprezentował sobą coś więcej i nie mówię tu o kasie, bo nie wszystkie kobiety są na nią łase to pewnie znajdzie się amatorka twoich wdzięków bez względu na to jakie one są. Idź za radą Dariusz83, i wykorzystaj czas tzw. samotności na rozwój fizyczny, intelektualny czy jakikolwiek inny. Zaakceptuj samego siebie bo to pierwszy krok do znalezienia kogoś na stałe. Pozdrawiam
Gdy życie rzuca ci kłody pod nogi - otwórz tartak.

bawa31
Stały Bywalec
 
 
Posty: 376
Dołączyła: 1 wrz 2008, 13:14
Reputacja: 35
Pokojowy

Powiem cos jeszcze, nie jestem pierwszej młodości ale tez nie jestem stary. Ale zamiast użalać sie nad swoją samotnością wybrałem moto i motovoyarze, moze za niedługo dołącze jakies wypady w gory muszę sie tylko zgrać z innymi forumowiczami :). Zawodowo rozpocząłem angielskie Ala studia. I dzieki temu nie mysle ze jestem sam. Kluczem do walki z samotnością jest tez grono znajomych z którymi mozna wypaść na browar. Czasami po wypadzie wracam do domu i dziękuje ze jestem w nim sam :) i nikt mi nie treli nad uchem ze cos trzeba zrobic jak mam lenia :).

Dariusz83
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Dołączył: 16 mar 2012, 19:56
Reputacja: 26
Pokojowy

dokładnie Darek, w obecnym świecie istnieje pewne przeświadczenie że szczęście można osiągnąć jedynie będąc z kimś innym, w związku z tym można stwierdzić że to czy jesteśmy szczęśliwi uzależniamy od drugiej osoby co tak na prawdę jest chore, sam jestem singlem i też próbuje kogoś znaleźć ale czy przez to że póki co się nie udaje mam chodzić z głową w dół? bez przesady, wiadomo że czasem bywa ciężko szczególnie gdy jesteśmy tak daleko od swoich bliskich ale czy w związkach zawsze jest kolorowo? postaw na własny rozwój, pasję, studia, sporty, książki, znajomi, podróże, itd.
moim zdaniem każdy z nas powinien odpowiedzieć sobie na bardzo proste pytanie - czym tak na prawdę dla Ciebie jest szczęście albo i bycie szczęśliwym
.
.
.
.
już wiesz? to się k#$%^ weź za realizację :D
Avatar użytkownika
radziunio
Przyczajony
 
 
Posty: 10
Dołączył: 1 lip 2007, 19:14
Reputacja: 0
Neutralny

Osobiscie jak dla mnie żalenie się mężćzyzny na brak kobiety w jego życiu działa wręcz destrukcyjnie. Będąc na miejscu kobiety przeglądającej taki wątek na forum zastanawiałbym się czy taki mężczyzna wywiarze się z roli mężczyzny w rodzinie, czy też to ja jako kobieta będę musiała pełnić ta rolę i zamiast mężczyzny będę miala dziecko przy sobie lub płaczka ? czy będzie miał jakis inny świat zainteresowań niż moja osoba, czy też będzie mnie przytłaczał bliskością swojej osoby ? itp. A wy panie przeglądające ten wątek co o takim egzemplarza na partnera myślicie ?

Dariusz83
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Dołączył: 16 mar 2012, 19:56
Reputacja: 26
Pokojowy

Dariusz83, nie wiem jak inne panie, ale ja zastanawiam się właśnie co zrobić z jednym delikwentem, dla którego jestem całym światem. Na szczęście radzi sobie w życiu, jest inteligentny i oczytany a przez to ciekawszy. Martwi mnie to przytłaczanie bliskością własnej osoby, bo mam charakter kota. Łażę własnymi ścieżkami a łaszę się tylko jak mam na to ochotę. Moja potrzeba niezależności doprowadza go do rozpaczy i zaczyna się żalić, bo potrzebuje mnie we dnie i w nocy. Jego biadolenie jaka to niedobra jestem doprowadza mnie do szewskiej pasji. Ja do kuchni on za mną, ja do salonu i to samo. Oddychać trudno. Tłumaczę mu "zajmij się sobą, masz czas zrób prawo jazdy, żyj i nie uzależniaj całego swojego życia od moich humorów". Być może dla innego rodzaju kobiety byłby ideałem, ale mnie nie kręci typ wiernopoddańczy. Fajnie jest być z kimś, czuć się kochanym, ale każdy człowiek potrzebuje własnej przestrzeni i czasu na przemyślenia, zaplanowanie pewnych rzeczy, pobycie z sobą sam na sam. Żeby było jasne nie jest mi obojętny i nie jestem z nim z nudów, ale taka sytuacja na dłuższą metę może być przyczyną rozstania. Nie tęsknię za typem maczo, wałęsającym się z kumplami, szukającym bezustannie okazji do wypicia, nie okazującym mi szacunku czy uczucia. We wszystkim trzeba znaleźć równowagę. Mężczyzna powinien według mnie okazywać uczucia, ale nie odbierać tlenu kobiecie. To samo dotyczy zresztą kobiet. Żaden z was nie chce, żeby jego wybranka kontrolowała was bez ustanku, wydzwaniała wielokrotnie tylko po to, żeby powiedzieć że was kocha do bólu i tęskni. Miodem też można się przejeść.
Gdy życie rzuca ci kłody pod nogi - otwórz tartak.

bawa31
Stały Bywalec
 
 
Posty: 376
Dołączyła: 1 wrz 2008, 13:14
Reputacja: 35
Pokojowy

bawa31, nie wierzę w to, co czytam - a precyzyjniej, nie wierze, że napisała to kobieta... Wreszcie znalazła się płeć żeńska, która myśli jak facet :shock: :shock:

Sowabezoka666
Początkujący
 
 
Posty: 15
Dołączył: 10 sie 2014, 13:19
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bawa31 » 9 paź 2015, 21:15 Re: KLUB SAMOTNYCH SERC czyli, szukamy drugiej połowy

Sowabezoka666, a jednak. gD>
Gdy życie rzuca ci kłody pod nogi - otwórz tartak.

bawa31
Stały Bywalec
 
 
Posty: 376
Dołączyła: 1 wrz 2008, 13:14
Reputacja: 35
Pokojowy

Duzo tak mysli ,ale malo boji sie to powiedziec :) Normalne myslenie zdrowej zbilansowanej psychicznie osoby :) Chwala za to ze sa jeszcze takie :)

Dariusz83
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Dołączył: 16 mar 2012, 19:56
Reputacja: 26
Pokojowy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STREFA UCZUĆ

cron