Wspolny wyjazd w Alpy, 3 DOliny, styczen 2017

Lubisz podróżować, zwiedziłeś jakieś ciekawe miejsca i chcesz się podzielić przeżyciami, Szukasz informacji lub chętnych na wspólne wyjazdy;

MężczyznaPostNapisane przez jasiektyseley » 28 sie 2016, 11:15 Wspolny wyjazd w Alpy, 3 DOliny, styczen 2017

Witam wszystkich,
7.01.2017 mamy zarezerwowany 8os. apartament w Les Menuires na tygodniowy wyjazd. Mamy jedno miejsce wolne i gdyb ktos chcial sie dolaczyc, to chetnie zapraszamy. Cena od osoby to £320 za apartament i karnet, dojazd dodatkowo, okolo £100 od osoby. Przejazd wygodnym autem z duza iloscia miejsca i boxem na dachu.
Apartament na bardzo wysokim poziomie: standardowo kuchnia z pelnym wyposazeniem, internet w cenie, jest tez w salonie kominek z zapasem drewna, nawet dostawa pieczywa na zadanie :) Do tego 3 sypialnie dwuosobowe, z czego 2 ensuite (czyli bez kolejek do kibelka). Co najmniej jeden balkon, a na parterze zamykana szafka na sprzet narciarski z suszarka do butow itp. Dodatkowo w hotelu obok basen z sauna do dyspozycji.
Apartamenty polozone w dzielnicy Reberty, na samym szczycie miejscowosci ze wspanialym widokiem na doline Val Thorens. Trasy narciarskie zaraz obok budynku (z obu stron), do najblizszego wyciagu kilkaset metrow w dol. Do tego darmowy autobus, ktory kursuje do centrum miejscowosci do 23ej, co okolo 15-20 minut.
Jedziemy na dwa auta, 4os. z Polski i 3os. z Birmingham, wiec ta jedna osoba moze sie dolaczyc z Anglii, wszedzie po drodze z Bham do Dover, wzdluz M40 albo M6 i M1, Londyn mozemy wziac pod uwage tez.
Karnet 6dniowy obejmuje cale 3 Doliny, najwiekszy obszar narciarski na swiecie (moim zaniem, jeden z najlepszych). Przyjazd w sobote po poludniu, karnet dziala od niedzieli do piatku.
Szczerze polecam
Obrazek
Obrazek

jasiektyseley
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączył: 17 kwi 2015, 16:18
Reputacja: 0
Neutralny

Witam.
Super pomysl na wypad w Alpy.
Ja i mój narzeczony chcielibyśmy z wielką chęcią dołączyć do zespołu.
Problem polega na tym że w ogłoszeniu napisane jest ze jest tylko 1 miejsce wolne :(
Z niecierpliwością oczekujemy odpowiedzi czy da się coś zrobić aby 2 miejsca się zwolnily.
Mamy nadzieję że oboje wybierzemy się w Alpy, dolaczajac do zespołu.
Pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedź. Natalia

niunia6092
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 31 sie 2016, 22:34
Reputacja: 0
Neutralny

Napisze do ich biura, czy mozna powiekszyc rezerwacje z 8os na 10os apartament (nie ma 9os. apartamentu). Wtedy moglibysmy jechac stad w piecioro (powinno byc w miare wygodnie). Jesli sie ten wariant nie uda, to pozostaje Wam tylko czekac, moze ktos z obecnej ekipy wypadnie.
http://www.chaletsdusoleil.com/gb/authe ... nuires.cfm
Pozdrawiam

jasiektyseley
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączył: 17 kwi 2015, 16:18
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez martinez1 » 2 wrz 2016, 15:49 Re: Wspolny wyjazd w Alpy, 3 DOliny, styczen 2017

hejka: ja bym z ogromna checia pojechal , juz 3 lata nie bylem na nartach a ciagle sobie obiecuje ze w nowym sezonie pojade, ale zwykle brakuje czasu i towarzystwa narciarskiego. Jezeli kolezanka powyzej -Natalia- nie zdecyduje sie to podejmuje temat :)
Marcin

martinez1
Początkujący
 
 
Posty: 15
Dołączył: 7 gru 2014, 10:20
Reputacja: 4
Neutralny

hej,
gdybyscie chcieli jechac (Ty Natalia z narzeczonym i Marcin), to mozemy zrobic tak, ze powiekszymy rezerwacje z 8os. do 10os. Napisze do Francuzow, czy jest to mozliwe i dam Wam znac. Pozostaje wtedy kwestia transportu, bo do auta nie wejdzie mi wiecej niz 5 osob.
Mozecie wziac pod uwage przelot, ja w poprzednich 3 latach latalem do Grenoble albo Genewy, bardzo przyjemna opcja ( i nie taka droga, da sie znalezc £60 za bilet), tylko potem jakos trzeba dograc jeszcze transfer z lotniska.
Moglibysmy pojechac we czworo z Marcinem, a Natalie z narzeczonym bym jeszcze odebral z lotniska za przyslowiowa flaszke. Wasz sprzet zabralbym wtedy do auta, moglibyscie leciec tylko z jedna walizka, a zaoszczedzilibyscie na oplacie za przewoz sprzetu sportowego.
Co do umiejetnosci, to u nas kazdy ma inny poziom; sa calkowicie poczatkujacy, sa tez bardziej zaawansowani, sa tez osoby posrodku ;)
Chcialem wrzucic link do obiektu, ale chyba na forum nie mozna, wygooglujcie sobie:
Chalets du Soleil, Les Menuires

Napiszcie mi prywatne wiadomosci, jak sie z Wami najlepiej skontaktowac, mozemy sie potem spotkac gdzies na miescie i zaczac wszystko zalatwiac.
Pozdrawiam

jasiektyseley
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączył: 17 kwi 2015, 16:18
Reputacja: 0
Neutralny

Witam.
Jestem bardzo podekscytowana że jest możliwość wyjazdu w Alpy mnie i mojego chłopaka.
Z niecierpliwością czekamy na odpowiedź czy udało się powiększyć wyjazd do 10osob.
Chciałabym się dowiedzieć ile kosztuje wypożyczenie ubrań narciarskich i sprzętu narciarskiego?
Może ktoś chce wypożyczyć swój sprzęt, jeśli zapłacimy za niego?
Prosze pisac SMS na moja komorke:
07748612976, lub odezwac sie na Messenger.
Znajdziecie mnie pod tozsamoscia: Natalia Kuncewicz
dogadanie szczegółów.
Pozdrawiam serdecznie i czekam na wiadomośći aby pogadac o podrozy i dogadac wszystkie szczegoly.

niunia6092
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 31 sie 2016, 22:34
Reputacja: 0
Neutralny

hej Natalia, wyslalem Ci smsa, czekam na odpowiedz. Czekam tez na odpowiedz ze strony Francuzow, mam nadzieje, ze bedzie sie dalo powiekszyc do 10 osob.
Co do sprzetu, to jedyne co moglbym pozyczyc, to moje drugie narty, ale szczerze mowiac, to malo kto chce na nich jezdzic :)
Z drugiej strony wynajem w osrodku w Alpach wydaje mi sie dosc drogi. Mysle, ze mozna poszukac jakiejs alternatywy, zalezy jakie sa Wasze preferencje.

Dodano: -- 29 paź 2016, 21:27 --

Witam wszystkich ponownie,
kolezanka Natalia okazala sie wybitnie nieslowna; umawialem sie 3 razy, 3 razy przyjezdzalem na West Bromwich, niestety za kazdym razem wynajdywala slabe wymowki, ostatecznie dalem sobie spokoj.
Dalej mamy dwa wolne miejsca na wspolny wyjazd z przewozem. Cena za apartament z karnetem 6dni to okolo £315, natomiast za dojazd dodatkowo £100 od osoby. Jesli dolaczy sie para, mozemy zaoferowac osobna sypialnie, jesli natomiast dwie pojedyncze osoby, to bedziemy dzielic sie na chrapiacych i niechrapiacych.

jasiektyseley
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączył: 17 kwi 2015, 16:18
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez MarcinBhm » 7 sty 2018, 18:42 Re: Wspolny wyjazd w Alpy, 3 DOliny, styczen 2017

Witam,
podłaczam sie pod rozmowe aby nie rozpoczynac nowego watku.
Moze ktos wybiera sie w ten rejon pod koniec stycznia?
Milo byloby poznac narciarzy z UK
Zapytam jeszcze o doswiadczenia z parkowaniem samohodu w Val Thorens? Czy ktos moze cos podpowiedziec?
Pozdrawiam serdecznie
M.

MarcinBhm
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączył: 21 sie 2010, 00:31
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Grzesiek70 » 27 cze 2018, 16:30 Re: Wspolny wyjazd w Alpy, 3 DOliny, styczen 2017

do 'jasiektyseley '

Czy nadal planujesz wypady w Alpy na narty. Moja rodzinka cała jeżdzi regularnie w ten rejon i chętnie byśmy poznali rodzinkę z dziećmi do wspolnych wyjazdów aby dzieciaki mialy towarzystwo.
Daj znać
07716688145
Grzegorz

Grzesiek70
Początkujący
 
 
Posty: 11
Dołączył: 2 sty 2008, 21:26
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TURYSTYKA

cron