Jaguar/Landrover Solihull

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

MężczyznaPostNapisane przez Jarugi » 6 paź 2015, 10:14 Re: Jaguar/Landrover Solihull

Aplikowałem do solihull.
Do monotonnej pracy jestem już przyzwyczajony :)
Jak pisałem wyżej, pracuję aktualnie dla Lear Corporation, a praca tam jest bardzo monotonna xD

Dzięki za odpowiedź :)

Dodano: -- 11 lis 2015, 12:25 --

Dzwonili dzis do mnie z ManPower zeby umowic interview... niestety termin mi nie pasowal bo akurat wtedy musze zjechac do Polski na 4dni...
Czy to juz mnie skresla czy moze zadzwonia z propozycja innego terminu?
Byl ktos w takiej sytuacji?

Jarugi
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Dołączył: 5 paź 2015, 23:54
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez panterka » 25 kwi 2016, 08:31 Re: Jaguar/Landrover Solihull

Hej watek troche stary wiec odswiezam. czy orientuje sie ktos czy sa tam teraz przyjecia albo kiedy beda?? interesuje mnie praca w JLR w Wolverhampton ale Solihull tez moze byc. wypelnilem testy online ale narazie bez odzewu. czy moglby ktos napisac jaka jest tam stawka godzinowa na produkcjii?

panterka
Początkujący
 
 
Posty: 32
Dołączyła: 1 cze 2012, 18:14
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez bartoshh » 25 kwi 2016, 13:08 Re: Jaguar/Landrover Solihull

Ktos cos chce wiedziec? Prosze pisac bartoshh@onet.eu

Pracuje tam 4,5 roku.

Pozdrawiam

bartoshh
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączył: 24 mar 2013, 23:13
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Madamrzuditt » 27 kwi 2016, 18:46 Re: Jaguar/Landrover Solihull

Hi znacie nazwy agencji co tam przyjmują i gdzie mogę znaleść aplikacje online żeby zaaplikowC Adres powyżej nie działa sprawdziłam bardzo proszę o pomoc

Madamrzuditt
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączyła: 22 sie 2014, 09:43
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez panterka » 25 wrz 2016, 15:52 Re: Jaguar/Landrover Solihull

czy wie ktos jak dlugo trzeba czekac na interview? bylem na manual assessment juz prawie miesiac temu ale bez odzewu. zadnego maila ani telefonu. slyszalem ze beda przyjecia do fabryki w castle bromwich , wie ktos cos na ten temat (kiedy i czy w ogule)?

panterka
Początkujący
 
 
Posty: 32
Dołączyła: 1 cze 2012, 18:14
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Jarugi » 25 wrz 2016, 16:05 Re: Jaguar/Landrover Solihull

Ja na interview czekalem okolo 1,5miesiaca.
Ale po zdanym interwiev 10.03.2016 nadal czekam na zatrudnienie.
Dzwoniac do Jaguara uprzejmie informuja, ze nie ma sprecyzowanej daty przyjecia do pracy ale jezeli jest zdane interview to praca napewno bedzie... tylko nikt nie wie kiedy...

Jarugi
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Dołączył: 5 paź 2015, 23:54
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 25 wrz 2016, 16:13 Re: Jaguar/Landrover Solihull

o ile dobrze widzę to dopiero co skończyli stawiać ściany hali...
Chyba, że to jakieś uzupełnienia na obecne linie.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez dawid1985 » 29 wrz 2016, 10:53 Re: Jaguar/Landrover Solihull

witam.pracuje w JLR ponad 2 lata.do jaguara będą przyjmować o ile mi wiadomo na początku roku ponieważ potrzebują ludzi na 3 zmiane.obyscie dostali się do land rover w solihull a nie jaguar.pozdro i powodzenia zycze

dawid1985
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 22 lis 2008, 15:29
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Jarugi » 29 wrz 2016, 11:21 Re: Jaguar/Landrover Solihull

Czego lepiej do land rovera?
Do mnie dzwonili ostatnio i w przyszly piatek mam isc na jakies top-up interview. Ktos wie co to za rozmowa?

Jarugi
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Dołączył: 5 paź 2015, 23:54
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez panterka » 27 lis 2016, 00:57 Re: Jaguar/Landrover Solihull

No wlasnie, dlaczego lepiej pracowac w landrowerze niz jaguarze? myslalem ze to jedna i ta sama fabryka.A czy jest jakas roznica w pracy w solihull i castle bromwich? gdzie lepiej trafic? i czy moglby ktos napisac jakie sa zarobki na reke tygodniowo/miesiecznie?

panterka
Początkujący
 
 
Posty: 32
Dołączyła: 1 cze 2012, 18:14
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Jarugi » 27 lis 2016, 13:00 Re: Jaguar/Landrover Solihull

Solihull to fabryka Land Rovera, Castle to Jaguar xD
Z tego co sie orientuje to na godzine jest ok 12£.

Jarugi
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Dołączył: 5 paź 2015, 23:54
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez panterka » 27 lis 2016, 13:39 Re: Jaguar/Landrover Solihull

dzieki za odp.

panterka
Początkujący
 
 
Posty: 32
Dołączyła: 1 cze 2012, 18:14
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 27 lis 2016, 14:50 Re: Jaguar/Landrover Solihull

Jarugi napisał(a):Solihull to fabryka Land Rovera, Castle to Jaguar xD
(...)

Nie do końca.
W CB powstają wyłącznie modele Jaguara.
W Solihull na linii montażowej FA1 produkują same Land Rovery, ale na linii FA2 produkują zarówno LandRovery jak i Jaguara XE.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez pawelbuc » 27 lis 2016, 23:29 Re: Jaguar/Landrover Solihull

AdamBoltryk, trafiony zatopiony dokładnie tak jak mówisz!! a teraz zagadka jak nazywa się firma co serwisuje linie produkcyjne dla JLR i dlaczego wszystko psuje się na nocnej zmianie??? przez co mam 2 razy więcej roboty niż zaplanowane :zakaz: :zakaz:

pawelbuc
Początkujący
 
 
Posty: 20
Dołączył: 3 paź 2010, 15:37
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez panterka » 28 lis 2016, 12:34 Re: Jaguar/Landrover Solihull

A jaki jest system pracy w castle? Po ile godzin tygodniowo/dziennie się pracuje ?czy Jest tam system zmianowy czy tylko jedna zmiana? pracuje się też w weekendy? I co z overtimami? O której zaczynają i koncza się poszczególne zmiany? Pytam bo przeszedłem pomyślnie manual assessment i czekam na interview ale zastanawiam się czy w ogole warto i czy jest sens zmieniać prace. Z góry dziękuję za jakiekolwiek info

panterka
Początkujący
 
 
Posty: 32
Dołączyła: 1 cze 2012, 18:14
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA

cron