Bieganie - Erdington

Rozmowy dotyczące różnych dziedzin sportowych, meczy, drużyn , spotkań sportowych

MężczyznaPostNapisane przez Ender » 7 sty 2017, 08:08 Bieganie - Erdington

Witam.
Czy ktoś ma ochote pobiegać w wolnym czasie w okolichach Erdington?
Chciałbym zrealizować jedno z postanowień Noworocznych (poprawić kondycje), a wiadomo że biegając samemu nie ma się takiej motywacji ;).

Ender
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączył: 21 mar 2010, 07:16
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez BartoszSzyd » 3 lut 2017, 06:47 Re: Bieganie - Erdington

hej ja biegam w okolicy fox and goose różne trasy na ogół późnym wieczorem i w soboty jakieś większe wybiegi tempo średnie nie jestem ani zawodowcem nowicjuszem już też nie

BartoszSzyd
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączył: 18 wrz 2016, 11:33
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Ender » 4 lut 2017, 11:24 Re: Bieganie - Erdington

Hej.
Ja biegam w okolicach, Witton Lakes, więc Fox and Goose w tygodniu raczej odpada. Jeżeli chodzi o weekendy to mogę się gdzieś daje wybrać. Co do dystansów to jak narazie 5km mi zupełnie wystarczy (jestem początkującym). Więc jeżeli taki dystans ci pasuje to można kiedyś jakąś trase przebiec.

Ender
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączył: 21 mar 2010, 07:16
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez BartoszSzyd » 5 lut 2017, 10:54 Re: Bieganie - Erdington

myślę że można by aczkolwiek biegam troszkę dłuższe dystanse , de fakto dystans to nie specjalnie ma jakieś znaczenie lepiej biec np dłużej a wolniej lub biec 3 min isc 1 min i tak np godzinke plus rozgrzewka do tego wiadomo w czasie biegu lub też przed a po miesiacu góra dwóch nogi Cie poniosą dalej i szybciej :)

BartoszSzyd
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączył: 18 wrz 2016, 11:33
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SPORT