Modelarstwo okrętowe i nie tylko.

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 16 lip 2011, 09:42 Re: Modelarstwo okrętowe i nie tylko.

Mordorzg
I jak ? Płytki nagrane czekają na kontakt z Twojej strony. Nadal jesteś zainteresowany wymianą?

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Mordorzg » 16 lip 2011, 12:05 Re: Modelarstwo okrętowe i nie tylko.

AdamBoltryk, Sorki, że się nie odzywałem ale byłem zajęty lataniem po lekarzach, szpitalach i fizjoterapiach. A po sterydowych zastrzykach w kręgosłup to nawet nie wstawałem z łóżka.
Już zdobyłem komplet tytułów, które podałeś.
Ale mam propozycję dla Ciebie, jeśli masz przenośny dysk zewnętrzny to zapraszam do siebie.
Mam tytuły typu:
- Hobby Model
- Kartonowe Hobby
- Kartonowy Arsenał
- Kartonowy Świat
- Military Model
- Model Card
- Fly Model
itd, itp, mam tego około 40GB chętnie się podzielę, daj znać to na PW podeślę Ci adres.

Albo wpadnij z płytkami to Ci zgram.
"Prius quam exaudias, ne iudices"-nie sądź zanim nie wysłuchasz.

Mordorzg
Raczkujący
 
 
Posty: 82
Wiek: 48
Dołączył: 28 sie 2006, 10:06
Lokalizacja: Rowley Regis, Birmingham
Reputacja: 10
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 16 lip 2011, 17:35 Re: Modelarstwo okrętowe i nie tylko.

No spoko. Mam dysk przenośny. Na PW puściłem ci tel. Możemy się zgadać :)

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Mordorzg » 16 lip 2011, 19:33 Re: Modelarstwo okrętowe i nie tylko.

Nie ma problemu odezwę się jutro.
"Prius quam exaudias, ne iudices"-nie sądź zanim nie wysłuchasz.

Mordorzg
Raczkujący
 
 
Posty: 82
Wiek: 48
Dołączył: 28 sie 2006, 10:06
Lokalizacja: Rowley Regis, Birmingham
Reputacja: 10
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 16 lip 2011, 22:24 Re: Modelarstwo okrętowe i nie tylko.

Spox :) byle nie przed 12tą w południe, bo chce się wyspać :) Telefon tak po 14tej będzie OK :)
Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Mordorzg » 17 lip 2011, 06:13 Re: Modelarstwo okrętowe i nie tylko.

Spoko, na PW podesłałem Ci mój adres. Zadzwonię po 14 to dogadamy się co do szczegółów.
Swoją drogą szczęściarz z Ciebie ja już nie pamiętam kiedy mogłem pospać do 7-8 rano a co dopiero do 12. Mój syn wstaje codziennie o 5 rano.
Pozdro.
"Prius quam exaudias, ne iudices"-nie sądź zanim nie wysłuchasz.

Mordorzg
Raczkujący
 
 
Posty: 82
Wiek: 48
Dołączył: 28 sie 2006, 10:06
Lokalizacja: Rowley Regis, Birmingham
Reputacja: 10
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 17 lip 2011, 10:06 Re: Modelarstwo okrętowe i nie tylko.

Mordorzg napisał(a):Spoko, na PW podesłałem Ci mój adres. Zadzwonię po 14 to dogadamy się co do szczegółów.
Swoją drogą szczęściarz z Ciebie ja już nie pamiętam kiedy mogłem pospać do 7-8 rano a co dopiero do 12. Mój syn wstaje codziennie o 5 rano.
Pozdro.

hehe no moi już nie wstają tak rano :D Ale bywało, bywało. A najgorsze zawsze jest to, że w tygodniu - jak mają iść do szkoły to spaliby do 12, a jak w weekend mogą pospać dłużej, to nagle stają się porannymi skowronkami :D
Adres zapisany. Ja mieszkam na Aston. Dziś wybieramy się na basen, więc jak mówiłem - pewnie w tygodniu wpadnę. Chyba, że zdążyłbym jeszcze dziś. Ale to "się zobaczy".

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez maxi0o » 16 sty 2017, 13:47 Re: Modelarstwo okrętowe i nie tylko.

Witam wszystkich
Za młodych lat byłem modelarzem, było to denne modelarstwo ponieważ było bardzo ograniczone, no ale pasja i sklejało się, potem kope lat zarzuciłem pasje rodzina, praca, inne obowiązki i itd. Moja pasja to samoloty i do dziś tak zostało, po skończeniu z modelarstwem bardzo mnie ciągnęło do powrotu, no i stało się. Jesteśmy w Anglii 6 lat, wybrałem się z żoną do muzeum lotnictwa w Coventry, w tamtejszym sklepiku
był model Boeinga 747 z wahadłowcem Columbia na grzbiecie żonie tak się spodobał, że kusiła mnie tak długo aż go kupiłem no i zaszczepiła mi bakcyla na nowo, od razu kupiłem wszystkie narzędzia oraz kompresor i aerograf. No i obecne czasy dały o sobie znać jest tyle tego dla modelarzy że zgłupiałem ale już ok, tylko problem z farbami kiedyś nie było i tyle, kupiłem Humbrola i zapycha mi aerograf bo ma za dużo pigmentu, dowiedziałem się że dzisiejszy Humbrol nadaje się tylko do malowania pędzlem, jak ktoś może proszę o doradzenie jakich najlepiej farb używać aerografu i gdzie je kupić, najlepiej acrylic wodny ponieważ maluję w pokoju i chodzi o przykry zapach rozcieńczalnika.

Z góry dziękuję

Pozdrawiam

maxi0o
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 16 sty 2017, 12:17
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK