Policja-niedopełnienie obowiązków

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez Piterek » 20 kwi 2017, 09:37 Policja-niedopełnienie obowiązków

Witam
Wczoraj mialem wypadek motocyklowy skonczylo sie z zlamana reka przyjechal ambulans ( nie wiadomo kto zadzwonil ) oraz policja.
wypadek nie byl z mojej winy osoba drga pomogla mi wstac zdjac kask i podniesc sie z ulicy. Jak wsiadlem do ambulansu policja weszla tez wzieli moje dane z prawa jazdy. jak wyszedlem z ambulansu nie bylo juz policji oraz drugiej osoby z ktora bylo zderzenie. pojechalem na posterunek policji po dane drugiego kierowcy ( ja nie mialem jak zrobic zdj. rejestracji bo zlamana reka raz nie moglem chodzic ) a Policja wziela dane ode mnie a od drugiego kierowcy nie wziela nic kompletnie nic nawet imienia.....
wiec moje pytanie co z tym zrobic bo policja niedopełnila swoich obowiązków
Avatar użytkownika
Piterek
Początkujący
 
 
Posty: 13
Wiek: 31
Dołączył: 15 mar 2015, 21:54
Lokalizacja: yardley
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez krisbrumm » 21 kwi 2017, 21:15 Re: Policja-niedopełnienie obowiązków

musisz mieć konkretny przypis prawny mówiący o obowiązkach policji w trakcie zabezpieczania miejsca kolizji/wypadku. Wydaje mi się, ze istnieje kanon czynności do wykonania podczas takiej interwencji. Wówczas skarżysz ich nie za to, że czegoś nie zrobili a w twojej ocenie powinni, tylko skarżysz ich konkretnie za niedopełnienie obowiązków określonych w przepisie XXX ustęp XXX pozycja XXX. Nie bądź subiektywny. Operuj faktami i danymi a nie opiniami. Poszukaj w necie coś jak ustawa o Policji i poszukaj rozdziału mówiącego o zakresie obowiązków Policji z komentarzem ustawodawcy brytyjskiego. Ale powiem ci szczerze, ze ciężko jest wygrać z Policją jak czegoś nie dopełnią, bo to najbardziej upolityczniona i hipokratyczna firma na świecie. Przyznaniem się do własnych błędów podkopują władne kompetencje i stracili by na zaufaniu społecznym co jest ich gwarantem bytu.
Wszyscy patrzą, ale nie wszyscy widzą
Avatar użytkownika
krisbrumm
Stały Bywalec
 
 
Posty: 362
Wiek: 45
Dołączył: 27 wrz 2010, 22:34
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 75
Poczciwy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI