Ceny w Birmingham

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez smarzenas » 21 kwi 2017, 09:24 Ceny w Birmingham

Witam
Niedługo wybieram się z dziećmi na weekend do Birmingham - cel Dryton Manor. Pytanie mam co do cen. Ile mniej więcej kosztuje obiad w restauracji, jakieś przekąski, frytki, itp.
A w Thomas Land ktoś był? Wiem że tam tez jakies restauracje są, ale nie wiem czy typu fast-food, czy obiadowe, itp.

smarzenas
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 2 lut 2017, 13:15
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez vanilia » 23 kwi 2017, 14:42 Re: Ceny w Birmingham

smarzenas, w Bham jest polska restauracja nazywa sie Karczma, na stronie internetowej maja menu. Jesli chodzi o tzw bufety wchodzisz i jesz ile chcesz to w centrum jest Jimmy Spices i maja naprawde duzy wybor, cena kolo £12 za osobe w niedziele + napoje a w soboty chya £16, nie wiem jak dzieci, albo w centrum w chinskiej czesci jest Ming Moon chyba £10 za osobe za lunch a obiad £16.
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez edmun » 15 maja 2017, 14:51 Re: Ceny w Birmingham

W innych restauracjach. np. Pizza Express zazwyczaj zapłacisz £10-£12 za dużą pizzę, £5-£7 za starter, £10-£14 za jakieś fajne danie inne niż pizza. Dla dzieci często bywa to o 25-40% taniej od ceny dania dla dorosłej osoby
Avatar użytkownika
edmun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 444
Dołączył: 27 paź 2011, 19:06
Reputacja: 48
Pokojowy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI