Czy moje konto mogło zostać zamknięte

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;

MężczyznaPostNapisane przez syoch » 17 wrz 2006, 17:49 Re: Czy moje konto mogło zostać zamknięte

Witam!!
Założyłem ponad rok temu konto (w HSBC) ale nie korzystam z niego ok. 14 miesięcy.
Pytanie: czy ktoś wie czy moje konto mogło zostać zamknięte – miałem na nim kilkaset funtów.

syoch
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Wiek: 41
Dołączył: 17 wrz 2006, 17:05
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 17 wrz 2006, 22:59 Re: Czy moje konto mogło zostać zamknięte

syoch napisał(a):Witam!!
Założyłem ponad rok temu konto (w HSBC) ale nie korzystam z niego ok. 14 miesięcy.
Pytanie: czy ktoś wie czy moje konto mogło zostać zamknięte – miałem na nim kilkaset funtów.

jesli jestes jeszcze w Anglii to najlepiej byloby sie przejsc do banku.
Jesli cie tu nie ma to masz problemik. :neutral:
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Adam » 18 wrz 2006, 13:22 Re: Czy moje konto mogło zostać zamknięte

Zamkięte raczej nie ale jeśli nie zmienileś adresu w banku i listy wysyłane przez bank wracały spowrotem to konto z pewnością zostało zablokowane (karty czeki przestały działać)
Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Lee » 18 wrz 2006, 19:45 Re: Czy moje konto mogło zostać zamknięte

syoch, kilka setek funtow zostawiles na koncie na 14 miesiecy ?!?!
yhy :wink:
jezeli miales rzeczywisice jakas kase to oni nie moga sobie tak poprostu zamknac kata
.zmienili pewnie Twoje dane jak nr konta i dostep do niego.
Taka sama sytuacja jest gdzie przez 4 tyg nie korzystasz z konta internetowego to tez zostaje zablokowany dostep i na nowo musisz starac sie o nowy numer dostepowy.
tak jest w HSBC.A wszystko dla bezpieczenstwa
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
Avatar użytkownika
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posty: 510
Wiek: 43
Dołączył: 2 maja 2006, 21:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 18 wrz 2006, 22:29 Re: Czy moje konto mogło zostać zamknięte

Lee napisał(a):syoch,
Taka sama sytuacja jest gdzie przez 4 tyg nie korzystasz z konta internetowego to tez zostaje zablokowany dostep i na nowo musisz starac sie o nowy numer dostepowy.
tak jest w HSBC.A wszystko dla bezpieczenstwa

TERAZ wiem dlaczego sie nie moge tam dostac :shock:
Jutro biegne do banq :mrgreen:
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez syoch » 19 wrz 2006, 05:41 Re: Czy moje konto mogło zostać zamknięte

Wielkie dzięki.
Od 4 października w Bham – do zobaczenia na jakimś zlocie:)

syoch
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Wiek: 41
Dołączył: 17 wrz 2006, 17:05
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do FINANSE