życie to surfing...więc nie bój się fal...

Lubisz podróżować, zwiedziłeś jakieś ciekawe miejsca i chcesz się podzielić przeżyciami, Szukasz informacji lub chętnych na wspólne wyjazdy;

Nie wybranoPostNapisane przez polpol » 20 cze 2006, 10:26 życie to surfing...więc nie bój się fal...

!!!HEJ!!!

Mam pytanie za 100 punktów...

....czy wiecie gdzie można popływać na windsurfingu...???
może ktoś orientuje się akurat w tym temacie...
może ktoś zna jakieś biura podróży itp oferujące uprawianie tego sportu pod okiem instruktora...

...polecam to...choć jestem tylko amatorem...to wciąga... :!: :!: :!: :!:

pol
[/list]
Avatar użytkownika
polpol
Początkujący
 
 
Posty: 13
Dołączył(a): 5 cze 2006, 11:55
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez vanwaestel » 18 gru 2006, 12:25 Re: życie to surfing...więc nie bój się fal...

widzialem, ze na zachodnim wybrzezu smigaja na deskach z latawcem, a po plazy na trojkolowcach... a dokladniej- na plazy w Ynyslas w Walii

vanwaestel
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Wiek: 29
Dołączył: 15 gru 2006, 20:12
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Insanity » 10 lut 2007, 21:02 Re: życie to surfing...więc nie bój się fal...

Moja kumpela mieszka w Newcastle i mówiła latem, że pływali na deskach. Ja też chcę się załapać, bo wciągnął mnie ten sport i od 2 lat starm się latem surfować. W tym roku była Barcelona, ale mało było dni z fajnymi falami.

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mlody » 25 cze 2007, 00:44 Re: życie to surfing...więc nie bój się fal...

Ja osobiscie jezdze do Hoylake za Birkenhead, tyle ze smigam na wozku z latawka.
Wiem ze sa fajne miejscowki w Exeter i Rye, dla wodnych sportow, ale jak jest dokladnie to nie wiem, bo sie tym nieinteresowalem :( W zasadzie wszedzie gdzie pojedziesz nad wode, do wiekszego miasta to cos znajdziesz. Poszukaj na necie, tez jest duzo info o tym:>
www.powerkiteshop.com znajdziesz troche info, sprzetu i kursy :)

[ Dodano: Pon Cze 25, 2007 01:46 ]
z windsurfingiem moze nie ma duzo wspolnego, ale mozesz z kolesiami pogadac, moze cos Ci podpowiedza, sklep jest w Oldbury.
Diabeł jest optymistą, o ile sądzi, że można ludzi uczynić gorszymi.

Mlody
Rozeznany
 
 
Posty: 238
Wiek: 45
Dołączył: 22 cze 2007, 18:40
Lokalizacja: West Midlands :>
Reputacja: 0
Neutralny

http://bham.pl/forum/viewtopic.php?t=876

A jak brak wody to i tak można

seniorgrzes
Załączniki
DSC00009.JPG
Avatar użytkownika
seniorgrzes
Rozeznany
 
 
Posty: 102
Dołączył: 12 mar 2007, 01:28
Lokalizacja: AG
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TURYSTYKA