szukam szkoły dla 10 latki

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

PostNapisane przez ewelina-poznan » 17 paź 2006, 12:08 szukam szkoły dla 10 latki

witajcie
w lutym przyjezdza moja corka do Birmingham, ma 10 lat, szukam dla niej szkoly, dobrej ale takiej do ktorej chodzą polacy. Slyszalam ze angielskie, rozwydrzone dzieci sa okropne dla obcokrajowcow, czy cos mozecie doradzic w tej kwestii. Moze mozecie polecic szkole albo odradzic jakąs. Tak naprawde to nie mamy jeszcze mieszkania, bedziemy sie ubiegac o miejskie ale bardzo mi zalezy zeby zaczac szukac juz w okreslonym regionie, tam gdzie szkola, a najpierw musze miec pojecie gdzie szukac tej szkoly.Dzieki z gory za wszelkie informacje
ewelina

ewelina-poznan
 
 

PostNapisane przez KA i PE » 17 paź 2006, 13:27 Re: szukam szkoły dla 10 latki

heh i tu sie mylisz nasze dzieci chodza jako jedyne polskie do szkoly typowo angielskiej i bardzo sobie chwala a nie umieja jesyka angielskiego i super daja sobie rade. a co do angielskich dzieci to wcale nie sa rozwydrzone jestes w wielkim bledzie . i zrobisz bład i krzywde dzieciom jesli dasz je do polskiej szkoly bo nie naucza sie angielskiego , no chyba ze o to ci chodzi.

powodzenia

KA i PE
 
 

KobietaPostNapisane przez ika » 17 paź 2006, 15:23 Re: szukam szkoły dla 10 latki

jedyna polska szkola w birmingham jaką znam jest w polskim domu w soboty
najwiecej polskich dzieci bywa w szkolach katolickich
co do odradzania nie posłałabym dziecka do szkół na sparkhillu
z kolei w yardley wood primary dyrektor szkoły mówi po polsku
a moje dziecko chodzi do zwykłej szkoły angielskiej jak zaczynała była jedyną polką prześladowania w szkole zdarzaja sie nawet dzieciom rodowitych anglików

wszystkie dzieci jakie znam a są w różnym wieku i bardzo sobie chwalą angielską szkołę nawet jeśli nie znały języka kiedy ją zaczynały

ika
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Dołączyła: 5 cze 2006, 17:46
Lokalizacja: bham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AREK » 17 paź 2006, 15:30 Re: szukam szkoły dla 10 latki

ewelina-poznan, mam 2 corki 11 i 15 lat od wrzesnia chodza do tzw. normalnych szkol i wszystko jest ok, to w jaki sposob dzieci odnosza sie do siebie w duzej mierze zalezy od tego z jakim nastwieniem ida do szkoly, ja polecam szkole dla 10 latki Ryders Green Primary School na Claypit Lane na West Bromie(moze byc napisane z bledem bo nie mam pewnosci jak to sie pisalo - sorry) Powodzenia

AREK
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Dołączył: 6 paź 2006, 10:52
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI