POLSKA AMATORSKA LIGA PIŁKARSKA 5 A-SIDE w BIRMINGHAM

Rozmowy dotyczące różnych dziedzin sportowych, meczy, drużyn , spotkań sportowych
Witam!
jesli ktos ma swoja druzyne (conajmniej (4+bramkarz ) lepiej jest miec wieksza ilosc zawodnikow bo zawsze cos komus moze wypasc)moze rozgrywac mecze w soboty lub w niedziele, to zapraszam. Zaczynam od zapisów za kilka dni deklaracje beda w kilku Polskich sklepach w Birmingham i prawdopodobnie WBrom.
Mecze w poblizu stadionu Aston Villi, na sztucznej trawce, nowiutkie boisko...
Taka sama Liga istnieje w Londynie i dobrze sie kreci zreszta nawiazałem kontakt z organizatorami i moze byc fajna wspołpraca wspolne turnieje, wyjazdy itp.
Beda prawdziwi sedziowie itd...
Przewidziane sa cenne nagrody i puchary a takze uscisk prezesa:))
Zapraszam szczegóły u mnie:))
Pozdrawiam wszystkich, Jarek

jarolong72
 
 

MężczyznaPostNapisane przez wojtaszek » 14 cze 2007, 10:14 Re

Swietna sprawa. Napisz jak planujesz to rozwiązać albo na jakiej zasadzie dziala to w Londynie. Mam na mysli całą organizacje.

wojtaszek
Raczkujący
 
 
Posty: 70
Dołączył: 17 lut 2007, 12:28
Lokalizacja: B'ham
Reputacja: 2
Neutralny

odnosnie sedziow, czy to beda Polacy?
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

kazdy moze sie zapisac? czy tylko pelne druzyny?

ja bym chetnie pogral ale nie mam ani druzyny ani zadnych znajomych z ktorymi moglbym taka druzyne stworzyc...
:: caveat emptor ::
Avatar użytkownika
Pav-Q
Początkujący
 
 
Posty: 36
Wiek: 46
Dołączył: 7 cze 2007, 14:44
Lokalizacja: Zgorzelec-Konin
Reputacja: 0
Neutralny

Jest mi milo ze jest jakies zainteresowanie Liga Pilkarska w Birmingham. Co do szczegolow to na razie nie moge ujawnic bo nie wiem ile tak naprawde bedzie chetnych a od tego wszystko zalezy, mysle ze wystarujemy jesli bedzie conajmniej 10 druzyn bo to jest mozliwe. Sedziowie beda z Polski wlasciwie juz sa ( sa zlustrowani:))
Bedziemy korzystac z obiektow w poblizu Aston Villi, ten klub bedzie mial nad nami opieke (patronat). Co do tego czy trzeba miec pelny, sklad tona pewno ale sadze ze tak jak to sie odbywa w londynie beda ogloszenia na stronach, roznych forum ze sa poszukiwani zawodnicy. O reszte sie nie boje bo mam doswiadczenie w organizacji roznych rozgrywek , musimy sie tylko zebrac i to by bylo na tyle. Pozdrawiam i zapraszam, Jarek :wink:

jarolong72
 
 

wiatm...jestem nowym uzytkownikiem portalu ale zainteresowanie pilka od dziecka...12 lat gry w klubie we Wroclawiu...moze jest jakas stronka dotyczaca rozgrywek?

nico190
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Wiek: 38
Dołączył: 30 sty 2008, 17:09
Lokalizacja: Wroclaw
Reputacja: 0
Neutralny

witam jezeli ktos by poszukiwal terenera to jestem chetny moze byc grajacy:) lecz sie zapuscilem i potrzebowal bym duuzo czasu by dojsc do formy(i troszke schudnac:) trenowalem kiedys druzyne moje brata oni mieli wtedy 14 lat ale wygrali caly turniej ogolnie chce zaczac robic uprawnienia lecz nie wiem gdzie jezeli ktos by wiedzial prosze o pomoc dzieki
pozwol sobie zyc tak jak zycie tego chce:)

florek71
Początkujący
 
 
Posty: 31
Wiek: 39
Dołączył: 3 lut 2008, 12:22
Lokalizacja: Wroclaw---stafford
Reputacja: 0
Neutralny

ja ta chętnie się dołączę do jakieś drużyny...., grałem na trawce kilka ładnych lat i wligach halowych....

corrado1980
Rozeznany
 
 
Posty: 137
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2007, 12:55
Lokalizacja: birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

z ta forma to pewnie jak u wszystkich...ale dobry trening i cos mozna jeszcze pograc Panowie.Mozna by sie ustawic na jakims boisku ale ja nie wiem za bardzo gdzie mozna pograc na wolno w okolicach centrum??

nico190
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Wiek: 38
Dołączył: 30 sty 2008, 17:09
Lokalizacja: Wroclaw
Reputacja: 0
Neutralny

ta liga w bham juz istnieje? jak tak to moze jakas druzyna potrzebuje zawodnika??

siwy
Początkujący
 
 
Posty: 43
Wiek: 38
Dołączył: 6 sty 2008, 11:17
Lokalizacja: Ostrołęka
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SPORT