Pytanie o badania lekarskie dla osoby bez pracy

O zdrowiu, waszych doświadczeniach ze służba zdrowia w UK, pomoc w znalezieniu lekarzy...

MężczyznaPostNapisane przez rondzik » 19 paź 2006, 23:39 Pytanie o badania lekarskie dla osoby bez pracy

Witam

Przyjezdza do Coventry jeden z naszych rodakow i zapytal mnie o cos, na co nie znam odpowiedzi. Moze wy bedziecie w stanie mi / mu pomoc?

Cytat:
"Czesc Tomku. 28.10 wylatuje do Coventry i powiem ci ze mam pietra. Mam prosbe do Ciebie jesli tylko bedziesz mial czas. Ja mam jak wiesz albo nie wiesz sztuczna zastawke serca. Musze wykonywac badania krwi srednio co m-c. Czy jesli zajdzie taka potrzeba to czy wykonaja mi je w ramach karty zdrowia ktora biore z NFZ? Bo tutaj powiedzieli mi ze takarta to tylko w naglych przypadkach a to jest diagnostyka i za to juz sie placi.

Jesli moglbys sie od kogos dowiedziec jak z tym jest to bylbym ci wdzieczny. Oczywiscie mowie o przypadku kiedy nie pracuje tylko jej szukam."

Wie ktos jak to jest? albo jak sie dowiedziec? Bede wdzieczny za podpowiedzi

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
rondzik
Rozeznany
 
 
Posty: 190
Dołączył: 31 maja 2006, 11:26
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kik1976 » 21 paź 2006, 14:08 Re: Pytanie o badania lekarskie dla osoby bez pracy

wybierz sie do najblizszej przychodni i zaapytaj.bo napewno musial by byc zarejestrowany do lekarza pierwszego kontaktu.
Avatar użytkownika
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posty: 970
Dołączyła: 2 wrz 2006, 07:43
Reputacja: 5
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ZDROWIE