popularna metoda na angielski

Słownik tematyczny jezyka angielskiego, przydatne zdania, rozmowy po angielsku.

KobietaPostNapisane przez virgo » 24 mar 2008, 14:45 Re: popularna metoda na angielski

Nie ma za co, mój angielski jak na razie też nie jest na wysokim poziomie ale staram się,staram :) Póki co mogę polecić stronke z ćwiczeniami z gramatyki,jak dla mnie super:) http://www.ang.pl/cwiczenia.php Pozdrawiam wszystkich serdecznie:)
Las nińas buenas van al paraiso y las malas tienen paraiso en la tierra

virgo
Początkujący
 
 
Posty: 30
Wiek: 43
Dołączyła: 22 sie 2007, 21:27
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Szefol85 » 29 maja 2008, 10:29 Re: popularna metoda na angielski

witam.Mam pytanko z czego uczyc sie najlepiej jezyka?tak zby zaczac go pochlaniac.jestem poczonkujacymwiec musze uczyc sie nawet podstaw.

Zgory dzieka za odpowiedz

Szefol85
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 29 maja 2008, 09:57
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mike » 29 maja 2008, 19:20 Re: popularna metoda na angielski

Las nińas buenas van al paraiso y las malas tienen paraiso en la tierra


ajajaja me gusta mucho esto :twisted: algo sobre migo
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
Avatar użytkownika
Mike
Zadomowiony
 
 
Posty: 782
Dołączył: 22 cze 2006, 10:14
Lokalizacja: znienacka
Reputacja: 13
Neutralny

KobietaPostNapisane przez virgo » 4 cze 2008, 16:24 Re: popularna metoda na angielski

jeje y esto es la verdad:)saludos
Las nińas buenas van al paraiso y las malas tienen paraiso en la tierra

virgo
Początkujący
 
 
Posty: 30
Wiek: 43
Dołączyła: 22 sie 2007, 21:27
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez daro31 » 22 sie 2008, 06:27 Re: popularna metoda na angielski

Mike napisał(a):olivka, ja sciagnalem z emule, jesli mieszkasz blisko perry barr moglbym wypalic na plyte i poprostu tobie dac...

apropo metody, wystepuje w niej dziwny blad, przy zapytaniu 'czy masz...' na przyklad 'czy masz dlugopis' bedzie jakas starodawna forma 'have you pen' zamiast 'do you have pen' albo 'have you got pen'


zgadza sie, bo Callan stworzyl ta metode 60 lat temu i od tamtej pory, nikt sie nie odwazyl jej zmienic, ani aktualizowac, a slowo takie jak got, bedzie w nastepnych lekcjach
pozdrawiam
daro31
Avatar użytkownika
daro31
Raczkujący
 
 
Posty: 69
Dołączył: 9 paź 2007, 19:41
Lokalizacja: Olsztyn - Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SŁOWNIK